Resultater for IKM Aluekilpailut 2009 PS
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 75 (Loppukilpailut) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Laji 75 (Loppukilpailut) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa |
|
|
Kilpailu |
IKM aluekilpailut 2009 PS |
|
Tulostuspäivämäärä |
22 marraskuu 2009 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
11:15 |
|
|
Järjestäjä |
OUS, OU-73 |
|
|
|
|
|
|
Laji 75, 800m Vapaauinti T-13, Loppukilpailut |
|
Sij. |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anita Hanhivaara |
1996 |
|
565 |
1:08.63 |
2:23.45 |
3:38.64 |
4:54.13 |
9:51.85 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
6:09.17 |
7:24.56 |
8:39.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jutta Keränen |
1996 |
|
480 |
1:12.69 |
2:32.16 |
3:51.42 |
5:10.67 |
10:24.99 |
|
|
Swimming Club Vuokatti |
|
|
|
6:29.81 |
7:49.14 |
9:08.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Juulia Aksila |
1996 |
|
472 |
1:12.48 |
2:31.91 |
3:52.13 |
5:12.01 |
10:28.36 |
|
|
Kemin Uimaseura |
|
|
|
6:32.34 |
7:52.58 |
9:12.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Elli Lukkarinen |
1996 |
|
416 |
1:17.20 |
2:40.41 |
4:03.92 |
5:26.80 |
10:55.50 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
6:49.40 |
8:12.86 |
9:34.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Lilja Jämsä |
1996 |
|
388 |
1:15.80 |
2:38.45 |
4:02.01 |
5:27.66 |
11:10.99 |
|
|
Oulun Uimaseura |
|
|
|
6:54.37 |
8:21.03 |
9:47.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Sanni Siurua |
1996 |
|
373 |
1:19.88 |
2:46.70 |
4:15.26 |
5:40.82 |
11:19.64 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
7:07.69 |
8:35.17 |
10:00.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Heidi Ruonavaara |
1996 |
|
369 |
1:20.09 |
2:47.56 |
4:15.18 |
5:43.41 |
11:22.23 |
|
|
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
7:09.87 |
8:36.38 |
10:00.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.17.24 |
Tulostuspäivämäärä |
22 marraskuu 2009 |
Lisenssi: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
11:15 |
|