2020-05-31   17:26:28
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Ruskauinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

lauantaiaamu

Document
Results
Ruska uinnit
Organizer:
Place: Oulun Uimahalli, Raksila Oulun Uinti
Pool: 25m Competition Date: loka 6, 2018 to loka 7, 2018
Event 10, 50m Perhosuinti Miehet 10 and younger - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Tiitus Nygård 2008 Oulun Uinti 1906 109 45.63
2 Aatu Poikkimäki 2008 Vieskan Uimarit 79 50.73 +5.10
3 Santeri Vanhala 2008 Oulun Uinti 1906 77 51.20 +5.57
Event 10, 50m Perhosuinti Miehet 11 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Nooa Kaunisto 2007 Kemin Uimaseura 225 35.84
2 Leevi Väyrynen 2007 Oulun Uinti 1906 136 42.36 +6.52
3 Leevi Sammalmaa 2007 Vieskan Uimarit 120 44.19 +8.35
4 Joonas Keränen 2007 Oulun Uinti 1906 86 49.38 +13.54
5 Lars Forchini 2007 Oulun Lohet 44 1:01.61 +25.77
Event 10, 50m Perhosuinti Miehet 12 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Miko Saukkonen 2006 Kemin Uimaseura 223 35.94
2 Miika Suorsa 2006 Oulun Uinti 1906 157 40.34 +4.40
3 Tuomo Leinonen 2006 Haukiputaan Heitto 157 40.38 +4.44
4 Arttu Kortetjärvi 2006 Oulun Uinti 1906 150 40.99 +5.05
5 Markus Tervaskanto 2006 Oulun Uinti 1906 126 43.42 +7.48
6 Uuri Ranz 2006 Kuopion Uimaseura 92 48.21 +12.27
7 Riku Keskiaho 2006 Oulun Uinti 1906 59 55.78 +19.84
- Ruben Honko 2006 Swimming Jyväskylä DSQ SW 4.4 Liikkuminen enn
Event 10, 50m Perhosuinti Miehet 13 and older - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Konsta Kallinen 1999 Oulun Lohet 584 26.08
2 Jiri Järvinen 2001 Swimming Jyväskylä 491 27.63 +1.55
3 Matias Rajavaara 2002 Oulun Uinti 1906 477 27.90 +1.82
4 Mostafa Ismail 1989 Oulun Lohet 464 28.15 +2.07
5 Tuomas Järvelä 1994 Oulun Lohet 440 28.66 +2.58
6 Noa Mäkelä 2001 Oulun Uinti 1906 426 28.97 +2.89
7 Markus Veckman 2004 Swimming Jyväskylä 404 29.48 +3.40
8 Niklas Raesalmi 2002 Oulun Uinti 1906 399 29.59 +3.51
9 Mikko Sihvo 2004 Swimming Jyväskylä 368 30.41 +4.33
10 Sihan Yu 2003 Oulun Uinti 1906 338 31.28 +5.20
11 Samu Virtanen 2004 Swimming Jyväskylä 308 32.28 +6.20
12 Tuomas Hämäläinen 2005 Kuopion Uimaseura 296 32.68 +6.60
13 Tuomas Romsi 2005 Kemin Uimaseura 288 32.98 +6.90
14 Vili Rantasuo 2004 Oulun Lohet 285 33.09 +7.01
15 Aleksandr Istomin 2004 Kuopion Uimaseura 263 34.01 +7.93
16 Erblin Latifi 2005 Oulun Uinti 1906 259 34.18 +8.10
17 Jasper Nupponen 2004 Kuopion Uimaseura 250 34.56 +8.48
18 Pyry Aspholm 2004 Swimming Jyväskylä 247 34.74 +8.66
19 Leevi Sipilä 2003 Kempeleen Pyrintö 201 37.16 +11.08
20 Niko Savilakso 2003 Oulun Lohet 201 37.19 +11.11
21 Aarni Louheranta 2002 Kuopion Uimaseura 195 37.56 +11.48
22 Kalle Huttunen 2002 Oulun Lohet 191 37.83 +11.75
2018-10-06 12:37:38 Datahandling: WinGrodan 2.0 Licensed to: Oulun Uinti 1906

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner