2019-07-19   01:40:35
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset ÅSK Games 2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kilpailujakso

Tulokset Laji 27 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 27 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  ÅSK Games 2018    Tulostuspäivämäärä  06 lokakuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  19:00   
  Järjestäjä           
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  06 lokakuu 2018         
 
 
Laji 27, N, T-15 4x50m skuv, Loppukilpailut 15 v ja nuoremmat 
Sponsori: X-copy 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Åsk Tytöt 1  2003    561          2:06.12   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:03.83                 
  Kukka Kangas  2005      33.22        33.22   
  Siiri Konkka  2004      34.50        1:07.72   
  Oona Sirkiä  2004      31.29        1:39.01   
  Daniela Degenhardt  2003      27.11        2:06.12   
                     
Åsk Tytöt 2  2003    524          2:09.02   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:07.80                 
  Iris Hanski  2003      32.59        32.59   
  Kerttu Nurmi  2003      37.40        1:09.99   
  Sonila Selimi  2005      30.89        1:40.88   
  Aino Rantala  2004      28.14        2:09.02   
                     
Åsk Tytöt 4  2003    466          2:14.10   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:14.51                 
  Fiona Laakso  2005      33.67        33.67   
  Ella Suominen  2005      38.55        1:12.22   
  Julianna Kurkela  2005      32.22        1:44.44   
  Minttu Kiili  2005      29.66        2:14.10   
                     
Siwa Tytöt 1  2003    435          2:17.23   
  Simmis Wanda  2:21.82                 
  Elina Ryynänen  2005      33.62        33.62   
  Jenni Kurki  2005      38.32        1:11.94   
  Anna Lehmusvaara  2005      34.50        1:46.44   
  Aino Emilia Hankala  2005      30.79        2:17.23   
                     
Siwa Tytöt 2  2003    361          2:26.08   
  Simmis Wanda  2:28.05                 
  Iina Vänttinen  2006      36.97        36.97   
  Oosa Mattila  2006      40.25        1:17.22   
  Daniela Sohlman  2005      37.58        1:54.80   
  Susanna Ryynänen  2006      31.28        2:26.08   
                     
Åsk Pimut  2004    342          2:28.66   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:33.07                 
  Janna Tepsa  2005      38.85        38.85   
  Roosa Lahti  2004      43.43        1:22.28   
  Celina Sandell  2005      34.86        1:57.14   
  Emma Loo  2004      31.52        2:28.66   
                     
Åsk Daamit 2  2003    335          2:29.71   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:26.42                 
  Tilda Aaltonen  2006      37.92        37.92   
  Emilia Pakkanen  2006      40.36        1:18.28   
  Kristina Grimbaum  2005      40.02        1:58.30   
  Mathilda Heikiö  2006      31.41        2:29.71   
                     
Åsk Typyt 1  2003    282          2:38.61   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:38.09                 
  Aino Laine  2007      39.77        39.77   
  Minea Kumlander  2007      44.96        1:24.73   
  Ella Valdolin  2007      38.94        2:03.67   
  Amanda Vuori  2007      34.94        2:38.61   
                     
Aui Junior Team 3  2003    217          2:53.06   
  Aurajoen Uinti                   
  Maija Grönholm  2006      46.56        46.56   
  Laura Lilja  2004      50.12        1:36.68   
  Nella Hyvärinen  2004      40.24        2:16.92   
  Aino Kajonen  2005      36.14        2:53.06   
                     
10  Åsk Muumit  2006    211          2:54.53   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
  Kerttu Laaksonen  2006      41.75        41.75   
  Salla-Mari Koskinen  2006      53.94        1:35.69   
  Tilda Saine  2006      42.41        2:18.10   
  Iina Salmivaara  2006      36.43        2:54.53   
                     
11  Åsk Typyt 2  2003    186          3:01.97   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:58.75                 
  Agnes Ruusumo  2007      43.14        43.14   
  Cecilia Lietzén  2009      54.39        1:37.53   
  Saara Pakomäki  2008      46.76        2:24.29   
  Lotta Luotola  2008      37.68        3:01.97   
                     
12  Åsk Typyt 3  2003    144          3:18.26   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:20.75                 
  Selma Syrjänen  2009      51.85        51.85   
  Emma Karimäki  2009      55.37        1:47.22   
  Vilja Suominen  2009      50.06        2:37.28   
  Maija Salokorpi  2007      40.98        3:18.26   
                     
Aui Junior Team 2  2003              DSQ   
  Aurajoen Uinti  2:29.71                 
  Ella Alanko  2003      33.81        33.81   
  Ronja Maude  2005      39.36        1:13.17   
  Pilvi Österman  2005      38.45        1:51.62   
  SW 10.11 Vaihtorikko               
                     
Åsk Daamit 1  2003              DSQ   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:19.27                 
  Kaisla Korvonen  2006      34.71        34.71   
  Mea Alho  2006      40.61        1:15.32   
                     
Åsk Tytöt 3  2003              DSQ   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:09.63                 
  Sini Salmi  2004      34.40        34.40   
                     
 
Laji 27, N, T-15 4x50m skuv, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat 
Sponsori: X-copy 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Åsk Naiset 1    650          2:00.06   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:55.79                 
  Oona Laakso  2002      31.31        31.31   
  Iida Reini  2000      33.25        1:04.56   
  Ida Konkka  2000      27.90        1:32.46   
  Charlotta Edelman  2001      27.60        2:00.06   
                     
Åsk Naiset 2    647          2:00.25   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:57.72                 
  Emilie Pärnänen  2002      29.49        29.49   
  Ellen Kaituri  2006      34.42        1:03.91   
  Minka Halava  2001      30.00        1:33.91   
  Paula Peltola  2001      26.34        2:00.25   
                     
Pus  1999    584          2:04.41   
  Porin Uimaseura  1:59.93                 
  Heta Koivuluoma  1999      33.71        33.71   
  Anniina Murto  2001      31.84        1:05.55   
  Julia Sottinen  2000      30.96        1:36.51   
  Heta Känkänen  2001      27.90        2:04.41   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  06 lokakuu 2018 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  19:00 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner