2019-11-19   03:08:44
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset ÅSK Games 2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kilpailujakso

Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  ÅSK Games 2018    Tulostuspäivämäärä  06 lokakuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  16:48   
  Järjestäjä           
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  06 lokakuu 2018         
 
 
Laji 17, N, T-10 50m pu, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
Sponsori: Turun Hyllly-&Trukkitalo 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jasmiina Laitinen  2008    162          44.71   
  Aurajoen Uinti  41.20                 
Emilie Sjösten  2008    132          47.77   
  Aurajoen Uinti  52.24                 
Veera Knuutila  2008    126          48.58   
  Aurajoen Uinti  50.03                 
Saga Räikkönen  2008    78          56.90   
  Aurajoen Uinti                   
Saara Pakomäki  2008              DSQ  25m 
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  48.57                 
  SW 8.4 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
 
Laji 17, N, T-10 50m pu, Loppukilpailut 11 v ja vanhemmat 
Sponsori: Turun Hyllly-&Trukkitalo 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Helmi Heinonen  2002    576          29.29   
  Aurajoen Uinti  29.57                 
Anniina Murto  2001    560          29.57   
  Porin Uimaseura  28.74                 
Mari Ääri  1980    544          29.86   
  Aurajoen Uinti  29.43                 
Siiri Konkka  2004    532          30.08   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  29.38                 
Janina Ollikainen  2000    486          30.99   
  Porin Uimaseura  29.51                 
Oona Sirkiä  2004    483          31.07   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  30.28                 
Heta Känkänen  2001    478          31.16   
  Porin Uimaseura  31.25                 
Karine Gagnon  1985    421          32.52   
  Aurajoen Uinti  30.94                 
Aino Emilia Hankala  2005    377          33.73   
  Simmis Wanda  36.39                 
10  Isla Pinta  2002    333          35.14   
  Raision Urheilijat  35.84                 
11  Roosa Lahti  2004    246          38.89   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  40.20                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  06 lokakuu 2018 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  16:48 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner