Results for Laviaarit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Laviaarit | Tulostuspäivämäärä | 12 toukokuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 09:45 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 12 toukokuu 2018 |
Laji 1, 200m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | 100m | 150m | Aika | Tila | ||
1 | Danil Seksenov | 2004 | Vanders | 29.50 | 1:02.65 | 1:35.57 | 2:08.67 | |||
2 | Onni Äijälä | 2004 | Hyvinkään Uimaseura | 30.02 | 1:03.72 | 1:38.19 | 2:11.32 | |||
3 | Taavi Backman | 2004 | Lahden Uimaseura | 30.44 | 1:03.87 | 1:38.60 | 2:11.48 | |||
4 | Davin Lindholm | 2004 | Helsingfors Simsällskap | 30.69 | 1:03.54 | 1:37.77 | 2:11.59 | |||
5 | Waldemar Palombi | 2004 | Helsingfors Simsällskap | 31.06 | 1:05.43 | 1:41.81 | 2:17.48 | |||
6 | Henri Korpi | 2004 | Octopus Lohja | 31.81 | 1:07.43 | 1:43.98 | 2:20.31 | |||
7 | Samuel Saari | 2004 | Cetus Espoo | 32.07 | 1:07.49 | 1:43.91 | 2:20.68 | |||
8 | Veerti Juurakko | 2004 | Cetus Espoo | 32.58 | 1:08.54 | 1:45.78 | 2:21.45 | |||
9 | Viktor Asklöf | 2004 | Cetus Espoo | 33.40 | 1:09.88 | 1:46.88 | 2:23.91 | |||
10 | Olli Havia | 2004 | Salon Uimarit | 32.72 | 1:10.30 | 1:48.60 | 2:24.14 | |||
11 | Joona Pohjola | 2004 | Salon Uimarit | 33.55 | 1:11.81 | 1:51.23 | 2:28.59 | |||
12 | Nuutti Laitinen | 2004 | Cetus Espoo | 33.74 | 1:11.30 | 1:50.76 | 2:28.81 | |||
13 | Roope Tuomainen | 2004 | Salon Uimarit | 34.72 | 1:12.71 | 1:52.44 | 2:29.58 | |||
14 | Akseli Leppänen | 2004 | Cetus Espoo | 33.81 | 1:12.40 | 1:52.67 | 2:30.96 | |||
15 | Jeremy Valkeavuori | 2004 | Riihimäen Uimaseura | 34.53 | 1:14.53 | 1:56.31 | 2:35.68 | |||
16 | Lucas Lönnblad | 2004 | Cetus Espoo | 33.69 | 1:13.72 | 1:55.55 | 2:37.38 | |||
17 | William Fagerstedt | 2005 | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 35.82 | 1:16.96 | 1:59.41 | 2:37.75 | |||
18 | Anton Petrov | 2004 | Helsingfors Simsällskap | 35.66 | 1:16.15 | 1:58.00 | 2:37.82 | |||
19 | Leo Zurban | 2004 | Cetus Espoo | 36.54 | 1:17.88 | 2:00.04 | 2:40.15 | |||
20 | Joonas Patrik Pylvänäinen | 2004 | Cetus Espoo | 36.43 | 1:17.89 | 2:01.09 | 2:42.00 | |||
21 | Vinski Saarikallio | 2004 | Riihimäen Uimaseura | 36.67 | 1:19.02 | 2:03.79 | 2:46.73 | |||
22 | Johannes Kauppinen | 2005 | Haminan Uimaseura | 38.06 | 1:21.66 | 2:07.61 | 2:49.97 | |||
23 | Tommi Myllynen | 2004 | Nurmijärven Uinti | 36.74 | 1:20.08 | 2:06.23 | 2:51.23 | |||
24 | Jesse Virkkala | 2004 | Riihimäen Uimaseura | 37.93 | 1:23.08 | 2:10.35 | 2:56.60 | |||
25 | Yash Nagal | 2004 | Cetus Espoo | 39.07 | 1:24.10 | 2:12.71 | 2:59.98 | |||
26 | Hugo Aslak Samuli Haverinen | 2006 | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 39.20 | 1:26.85 | 2:17.11 | 3:03.66 | |||
27 | Tiger Tran | 2005 | Simmis Wanda | 39.01 | 1:25.82 | 2:16.49 | 3:05.04 | |||
28 | Henri Hietto | 2005 | Simmis Wanda | 40.05 | 1:28.50 | 2:20.05 | 3:08.92 | |||
29 | Jonne Mustalahti | 2005 | Riihimäen Uimaseura | 45.55 | 1:38.47 | 2:32.36 | 3:20.71 | |||
30 | Henri Piipponen | 2005 | Helsingin Uimarit | 46.70 | 1:39.04 | 2:33.30 | 3:22.82 | |||
- | Kalle Yli-Jama | 2006 | Salon Uimarit | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 12 toukokuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 09:45 |