2019-10-20   23:35:10
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset SiWa Seurakilpailut 2 kevät

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

La ilta

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet, ei väliaikoja)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet, ei väliaikoja) 
 
  Kilpailu  SiWa Seurakilpailut 2 kevät    Tulostuspäivämäärä  21 huhtikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  19:20   
  Järjestäjä  Simmis Wanda ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  21 huhtikuu 2018         
 
 
Laji 3, 50m VU P-11, 13, 15, M, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Lauri Valtanen  2007    164          38.14   
  Simmis Wanda  38.35                 
Ilja Belov  2007    164          38.20   
  Simmis Wanda  36.18                 
Jan-Michiel Knevel  2007    65          51.91   
  Simmis Wanda  47.85                 
Oliver Niemi  2009    37          1:02.26   
  Simmis Wanda                   
 
Laji 3, 50m VU P-11, 13, 15, M, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tiger Tran  2005    220          34.60   
  Simmis Wanda  34.81                 
Heikki Ianes  2005    218          34.73   
  Simmis Wanda  36.90                 
Valentin Kivelev  2005    214          34.95   
  Simmis Wanda  34.83                 
Henri Hietto  2005    175          37.33   
  Simmis Wanda  41.11                 
Ilmari Silventoinen  2005    159          38.52   
  Simmis Wanda  39.53                 
Olli Surakka  2005    131          41.17   
  Simmis Wanda  41.79                 
Juuso Kuusala  2006    108          43.82   
  Simmis Wanda  40.82                 
 
Laji 3, 50m VU P-11, 13, 15, M, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Miro Merinen  2003    394          28.51   
  Simmis Wanda  27.88                 
Aki Hakkarainen  2003    380          28.85   
  Simmis Wanda  29.64                 
Konsta Pekkala  2003    345          29.80   
  Simmis Wanda  29.82                 
Oscar Taht  2003    280          31.94   
  Simmis Wanda  32.22                 
Samuli Surakka  2003    276          32.09   
  Simmis Wanda  32.94                 
Mikael Vatiainen  2003    256          32.92   
  Simmis Wanda  32.52                 
Veeti Salminen  2004    249          33.22   
  Simmis Wanda  33.95                 
Joona Kuitu  2004    246          33.36   
  Simmis Wanda  34.18                 
Matti Nätti  2004              DNS   
  Simmis Wanda  32.49                 
Vi Thai Ngô  2004              DNS   
  Simmis Wanda  35.13                 
 
Laji 3, 50m VU P-11, 13, 15, M, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Juho Seppälä  1999    516          26.06   
  Simmis Wanda  24.85                 
Juho Laukkanen  2001    437          27.54   
  Simmis Wanda  27.42                 
Vili Nykänen  1981    369          29.15   
  Simmis Wanda                   
Ilari Silventoinen  2002    325          30.41   
  Simmis Wanda  31.12                 
Tatu Kuosa  1991    209          35.18   
  Simmis Wanda  33.57                 
Matti Alpola  1953    173          37.52   
  Simmis Wanda  37.34                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  21 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  19:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner