2019-09-21   17:25:49
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Zoggs-Uinnit 2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  ZOGGS-uinnit    Tulostuspäivämäärä  19 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  16:08   
  Järjestäjä  Uinti Tampere ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  19 toukokuu 2018         
 
 
Laji 15, 200m VU M, P14, 12, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Lassi Niemi  2004    481  29.25  1:01.67  1:36.67    2:10.11   
  TaTu Tampere  2:11.43                 
                     
Jaakko Pihlava  2004    409  30.86  1:05.70  1:42.27    2:17.36   
  Aurajoen Uinti  2:16.57                 
                     
Riccardo Castagno  2004    389  30.92  1:05.68  1:42.77    2:19.72   
  Uinti Tampere  2:17.63                 
                     
Oskar Tuominen  2004    333  33.39  1:10.69  1:48.30    2:27.05   
  Uinti Tampere  2:26.93                 
                     
Sebastian Rasimus  2004    235  37.39  1:19.67  2:04.47    2:45.15   
  Uinti Tampere  3:09.77                 
                     
Aaro Tenhu  2004    226  36.15  1:18.57  2:03.71    2:47.45   
  Lahden Kaleva  2:41.24                 
                     
Vinski Saarikallio  2004    216  36.66  1:19.85  2:05.54    2:49.94   
  Riihimäen Uimaseura  2:46.73                 
                     
Topi Salminen  2004    192  38.88  1:23.84  2:11.33    2:56.57   
  Nokian Pyry  3:01.35                 
                     
Jesse Virkkala  2004    188  38.89  1:24.76  2:12.17    2:58.02   
  Riihimäen Uimaseura  2:56.60                 
                     
10  Iliad Sioofy Khojine  2004    176  38.54  1:24.59  2:13.50    3:01.80   
  Uinti Tampere  3:03.67                 
                     
11  Aki Eetu Petteri Raitala  2004    172  42.08  1:29.12  2:18.35    3:03.21   
  Riihimäen Uimaseura  3:06.60                 
                     
12  Iiro Kyllönen  2005    146  44.64  1:35.53  2:26.29    3:13.50   
  Hämeenlinnan Uimaseura  3:14.53                 
                     
 
Laji 15, 200m VU M, P14, 12, Loppukilpailut 15 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Juho Porkkala  2001    537  28.51  1:00.58  1:33.53    2:05.47   
  Seinäjoen Uimarit-58  2:04.93                 
                     
Werneri Koskinen  1998    526  28.14  59.45  1:32.26    2:06.30   
  Uinti Tampere  2:03.37                 
                     
Akseli Hakala  2003    516  28.04  1:00.56  1:33.70    2:07.14   
  Uinti Tampere  2:08.91                 
                     
Oskari Arvo  2002    490  29.23  1:02.31  1:35.49    2:09.37   
  Aurajoen Uinti  2:09.55                 
                     
Timi Torkkel  2001    477  28.25  1:00.89  1:35.70    2:10.46   
  Hämeenlinnan Uimaseura  2:07.60                 
                     
Ville Savulahti  2003    450  31.09  1:06.35  1:43.64    2:13.05   
  Riihimäen Uimaseura  2:15.34                 
                     
Perttu Järvinen  2003    402  30.99  1:05.79  1:41.63    2:18.18   
  Riihimäen Uimaseura  2:15.93                 
                     
Kasper Holopainen  2003    398  31.75  1:07.07  1:43.32    2:18.60   
  Nummelan Kisaajat  2:19.94                 
                     
Jonne Isoranta  2003    375  31.50  1:08.36  1:46.45    2:21.44   
  Lahden Uimaseura  2:16.66                 
                     
10  Emil Saha  2003    345  33.43  1:10.23  1:48.65    2:25.33   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  2:26.91                 
                     
11  Birger Niskanen  2002    311  32.97  1:11.31  1:51.28    2:30.40   
  Tuusulan Uimaseura  2:37.62                 
                     
12  Leo Parviainen  2003    283  36.23  1:16.26  1:56.84    2:35.35   
  Nummelan Kisaajat  2:39.27                 
                     
13  Otto Ahvonen  2003    263  33.96  1:13.23  1:55.66    2:39.09   
  Hämeenlinnan Uimaseura  2:32.71                 
                     
14  Santeri Gummerus  2003    242  37.08  1:19.42  2:03.91    2:43.65   
  Uinti Tampere  2:44.50                 
                     
15  Aapo Rasinmäki  2003    214  38.96  1:24.26  2:09.35    2:50.32   
  Riihimäen Uimaseura  2:52.45                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  19 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  16:08 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner