2020-05-31   03:25:22
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for Fyn Distance2 - 2018

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Lørdag d 24/3 - 18

Resultat Løb 4 (Finaler) - Med point og mellemtider
Resultat Løb 4 (Finaler) - Med point og mellemtider 
 
  Stævne navn  Fyn Distance 2 - 2018    Udskriftsdato  24 marts 2018   
  Stævne by  Odense    Udskriftstidspunkt  15:51   
  Arrangør  H2Odense         
  Bassin  50m         
  Stævne dato  24 marts 2018         
 
 
Løb 4, 1500m Frisvømning Herrer, Finaler 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  100m  200m  300m  400m  Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code  500m  600m  700m  800m     
          900m  1000m  1100m  1200m     
          1300m  1400m         











 
Mads Juul Henriksen  2004      1:07.02  2:20.38  3:34.53  4:49.30  18:34.93   
  H2Odense        6:04.05  7:18.76  8:35.03  9:50.79     
          11:05.49  12:20.70  13:37.16  14:53.46     
          16:08.71  17:24.11         
                     
Lukas Stæhr Bentsen  2003      1:07.36  2:21.02  3:35.97  4:50.98  18:47.54   
  H2Odense  18:46.83      6:05.62  7:21.21  8:36.57  9:51.90     
          11:07.01  12:23.23  13:40.35  14:57.03     
          16:14.53  17:31.81         
                     
Jonas Lykke Sandison  2004      1:09.61  2:27.40  3:48.07  5:08.95  19:44.42   
  Nyborg Svømmeklub  19:33.96      6:30.35  7:51.85  9:11.59  10:31.10     
          11:50.06  13:11.32  14:30.51  15:49.81     
          17:09.95  18:30.15         
                     
Casper Bang Clausen  2003      1:12.27  2:30.56  3:48.74  5:08.04  19:47.19   
  H2Odense        6:28.07  7:48.29  9:08.51  10:28.55     
          11:49.33  13:10.18  14:30.77  15:50.66     
          17:10.30  18:29.90         
                     
August B Bjerregaard  2003      1:10.87  2:28.87  3:49.24  5:09.59  19:52.17   
  H2Odense        6:31.78  7:53.99  9:14.63  10:34.99     
          11:55.12  13:15.90  14:36.81  15:58.93     
          17:19.08  18:39.01         
                     
Teodor Thuelund  2005      1:19.51  2:46.23  4:12.25  5:38.99  21:07.70   
  Nyborg Svømmeklub        7:05.48  8:29.87  9:55.09  11:20.30     
          12:46.38  14:11.42  15:37.13  17:01.90     
          18:25.15  19:48.51         
                     
Mikkel Bredal Larsen  2005      1:18.17  2:43.87  4:10.93  5:38.00  21:33.71   
  Nyborg Svømmeklub        7:05.03  8:33.68  10:02.05  11:29.03     
          12:57.50  14:25.73  15:53.51  17:20.90     
          18:46.37  20:11.38         
                     
Gustav Jørgensen  2004      1:14.23  2:40.37  4:10.37  5:41.98  21:50.47   
  Tommerup Svømme Klub        7:11.66  8:42.65  10:10.35  11:40.36     
          13:09.59  14:40.20  16:10.47  17:40.30     
          19:08.82  20:34.02         
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  24 marts 2018 
Licens til Odense Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  15:51 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark