2018-09-22   13:13:34
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Mastersmestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Masters-mestaruuskilpailut    Tulostuspäivämäärä  24 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Salo    Tulostusaika  10:19   
  Järjestäjä  Salo         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  23 maaliskuu 2018         
 
 
Laji 7, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 75 - 79 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Virve Palos  1942    169  1:17.08        2:42.00   
  Koovee  2:41.49                 
                     
 
Laji 7, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 65 - 69 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sirpa Visakoski  1952    358  51.35        1:44.70   
  Aurajoen Uinti  1:49.25                 
                     
Sirje Voolmaa  1953    349  50.14        1:45.57   
  U-Klubi  1:49.87                 
                     
 
Laji 7, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 60 - 64 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Päivi Lairola  1958    519  43.99        1:30.48   
  Aurajoen Uinti  1:32.15                 
                     
 
Laji 7, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 50 - 54 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ulla Hurula  1965    695  36.74        1:14.36   
  Kuopion Uimaseura  1:13.85                 
                     
Anu Ilander  1968    685  36.31        1:14.73   
  Helsingfors Simsällskap  1:17.94                 
                     
Johanna Kara  1965    606  37.77        1:17.84   
  Cetus Espoo  1:16.43                 
                     
Leena Rasinaho  1965    414  42.95        1:28.38   
  S.C.Pingviinit                   
                     
Margarita Berezevskaja  1968    317  46.28        1:36.56   
  U-Klubi  1:36.69                 
                     
Anu Lajunen  1966              DSQ   
  Swimming Jyväskylä  1:39.79                 
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 7, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 45 - 49 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sanna Soininen  1973    560  37.01        1:18.20   
  Brahean Uimarit - Lieksa  1:21.20                 
                     
Hanna-Greta Puurtinen  1970    390  42.39        1:28.19   
  Koovee  1:26.89                 
                     
Mia Löija  1972    357  43.24        1:30.83   
  Simmis Wanda  1:40.59                 
                     
 
Laji 7, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 40 - 44 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Raakel Luoto  1975    1012  31.21        1:03.22   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:03.67                 
                     
Jenni Harjuoja  1977    614  36.05        1:14.67   
  Cetus Espoo  1:14.14                 
                     
Anna Nummi  1978    371  42.98        1:28.31   
  Stockholmspolisens Sim IF                   
                     
Tiina Kämäräinen  1978    178  53.76        1:52.64   
  Nurmijärven Uinti  1:47.43                 
                     
 
Laji 7, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 35 - 39 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Pauliina Tammilehto  1981    541  35.47        1:14.14   
  Vanders  1:23.15                 
                     
Paula Niinimäki  1981    416  38.75        1:20.94   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  1:19.42                 
                     
Tiina Lehtonen  1983              DSQ   
  Järvenpään Uintiklubi  1:23.96                 
  SW 6.5 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen               
                     
 
Laji 7, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 30 - 34 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Erica Pakkala-Torkki  1986    734  31.93        1:07.50   
  Helsingfors Simsällskap  1:08.97                 
                     
Mari Kiuru  1984    637  34.08        1:10.77   
  Hämeenlinnan Uimaseura  1:13.42                 
                     
Sara Sillanpää  1986    421  37.55        1:21.23   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
Eeva Järvenpää  1984    390  40.21        1:23.35   
  Octopus Lohja  1:24.28                 
                     
 
Laji 7, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 25 - 29 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Anna-Riina Hiltunen  1991    589  35.16        1:12.31   
  Kuopion Uimaseura                   
                     
Jonna Teräväinen  1991    571  35.38        1:13.05   
  Swimming Jyväskylä  1:12.22                 
                     
Sari Salmi  1990    540  35.96        1:14.44   
  Simmis Wanda                   
                     
Petra Paloniemi  1992    408  38.41        1:21.69   
  Hyvinkään Uimaseura  1:22.45                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  24 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  10:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner