2018-09-19   02:08:09
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Mastersmestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 33 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 33 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Masters-mestaruuskilpailut    Tulostuspäivämäärä  25 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Salo    Tulostusaika  12:38   
  Järjestäjä  Salo         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  23 maaliskuu 2018         
 
 
Laji 33, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 75 - 79 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Virve Palos  1942    173  1:23.60  2:57.26  4:31.70    6:03.44   
  Koovee  6:00.54                 
                     
 
Laji 33, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 60 - 64 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Päivi Lairola  1958    582  44.98  1:33.24  2:22.77    3:11.68   
  Aurajoen Uinti  3:13.22                 
                     
 
Laji 33, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 55 - 59 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Mona Mattila  1961    237  56.90  1:57.14  2:59.27    4:01.02   
  Helsingin Uimarit  4:00.51                 
                     
 
Laji 33, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 50 - 54 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ulla Hurula  1965    641  39.00  1:21.29  2:04.18    2:45.10   
  Kuopion Uimaseura  2:39.44                 
                     
Leena Rasinaho  1965    371  45.49  1:34.31  2:26.42    3:18.05   
  S.C.Pingviinit                   
                     
Päivi Rantala  1967    324  49.27  1:42.33  2:35.69    3:27.14   
  Nurmijärven Uinti  3:33.29                 
                     
Marjut Hyvönen  1966    321  47.48  1:40.56  2:34.72    3:27.91   
  Tuusulan Uimaseura  3:27.45                 
                     
Meri Santaholma  1964    252  51.09  1:49.30  2:49.23    3:45.14   
  Cetus Espoo  3:45.37                 
                     
Yuhong Qiu-Kaikkonen  1968    205  49.93  1:48.63  2:52.87    4:01.31   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
 
Laji 33, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 45 - 49 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Hanna-Greta Puurtinen  1970    412  43.93  1:31.59  2:19.47    3:05.60   
  Koovee  3:09.55                 
                     
Mia Löija  1972    314  47.07  1:38.52  2:31.38    3:23.04   
  Simmis Wanda  3:36.03                 
                     
 
Laji 33, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 40 - 44 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tiina Kämäräinen  1978    198  54.07  1:54.35  2:57.71    3:58.49   
  Nurmijärven Uinti  3:46.81                 
                     
 
Laji 33, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 35 - 39 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tiina Lehtonen  1983    436  41.73  1:26.75  2:11.77    2:55.87   
  Järvenpään Uintiklubi  3:01.02                 
                     
Meri Viljanen  1980    399  42.64  1:27.56  2:13.37    3:01.04   
  Hydra Platypus                   
                     
 
Laji 33, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 30 - 34 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Erica Pakkala-Torkki  1986    702  33.40  1:10.33  1:49.24    2:28.31   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Mari Kiuru  1984    582  35.73  1:14.93  1:55.70    2:37.93   
  Hämeenlinnan Uimaseura  2:41.50                 
                     
Sara Sillanpää  1986    457  37.23  1:21.86  2:07.93    2:51.07   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
 
Laji 33, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 25 - 29 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Petra Paloniemi  1992    394  40.86  1:26.83  2:14.65    3:01.08   
  Hyvinkään Uimaseura                   
                     
Janina Lehti  1990    260  47.58  1:40.87  2:35.19    3:28.07   
  Swimming Team Rauma  3:36.26                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  25 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  12:38 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner