2020-01-19   03:27:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Laskiaisuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Laskiaisuinnit    Tulostuspäivämäärä  10 helmikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Helsinki    Tulostusaika  18:03   
  Järjestäjä  HTU Stadi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  10 helmikuu 2018         
 
 
Laji 17, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Lumi Öller  2006    202  44.99        1:33.64   
  Helsingin Uimarit  1:36.46                 
                     
Teela Saarentaus  2007    198  47.56        1:34.35   
  Helsingin Uimarit  1:45.01                 
                     
Kiti Konttinen  2006    154  48.59        1:42.51   
  Helsingin Uimarit                   
                     
 
Laji 17, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Saara Turunen  2005    196  46.35        1:34.68   
  HTU Stadi  1:47.06                 
                     
Aino Soininen  2005    172  48.24        1:38.90   
  HTU Stadi  1:54.35                 
                     
Nella Saarela  2005    114  56.81        1:53.36   
  HTU Stadi  2:00.23                 
                     
 
Laji 17, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Saara Vesa  1999    493  33.67        1:09.64   
  ORCA Helsinki  1:09.62                 
                     
Wilma Walther  2001    372  37.02        1:16.47   
  HTU Stadi  1:17.21                 
                     
Nadine Medarhri  2000    355  37.22        1:17.68   
  Helsingfors Simsällskap  1:16.98                 
                     
Anni Hirvo  2001    353  37.39        1:17.86   
  Helsingfors Simsällskap  1:14.73                 
                     
Julia Kekkonen  2000    339  38.50        1:18.88   
  HTU Stadi  1:18.93                 
                     
Annina Toimela  2002    336  38.70        1:19.10   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Anni Seppälä  2003    328  38.54        1:19.78   
  Helsingin Uimarit  1:21.40                 
                     
Jessika Markkanen  1999    318  39.66        1:20.56   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Miia Puranen  2001    311  38.45        1:21.16   
  Voikkaan Viesti                   
                     
10  Helle Peill  2003    281  40.98        1:23.95   
  Cetus Espoo                   
                     
11  Jenny Kareinen  2002    246  42.19        1:27.78   
  Helsingfors Simsällskap  1:25.61                 
                     
12  Aida Ahlgren  2002    222  43.97        1:30.85   
  Cetus Espoo  1:31.23                 
                     
Roosa Lehtola  2001              DSQ   
  Helsingfors Simsällskap  1:09.14                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  10 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: HTU Stadi  Tulostusaika  18:03 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner