Tulokset Speedo Carnival
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Speedo Carnival | Tulostuspäivämäärä | 03 helmikuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 19:50 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 03 helmikuu 2018 |
Laji 24, 100m Perhosuinti Tytöt, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Jenni Korkeamäki | 2007 | Cetus Espoo | 41.32 | 1:29.36 | |||||
2 | Sofia Oksa | 2007 | Nummelan Kisaajat | 47.40 | 1:40.34 | |||||
Laji 24, 100m Perhosuinti Tytöt, Loppukilpailut 12 - 13 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Karla Tiainen | 2005 | Simmis Wanda | 31.50 | 1:08.52 | |||||
2 | Maija Hinkkala | 2005 | Riihimäen Uimaseura | 35.43 | 1:16.99 | |||||
3 | Ada Hakkarainen | 2005 | Helsingfors Simsällskap | 35.63 | 1:17.15 | |||||
4 | Aino Kuusisto | 2006 | Nurmijärven Uinti | 36.26 | 1:18.69 | |||||
5 | Alma Hörkkö | 2005 | Simmis Wanda | 36.83 | 1:19.73 | |||||
6 | Malin Lindblom | 2006 | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 38.82 | 1:21.29 | |||||
7 | Peppi Eskola | 2005 | Gladius Kirkkonummi | 38.35 | 1:21.45 | |||||
8 | Wilma Sundt | 2006 | Cetus Espoo | 39.27 | 1:24.20 | |||||
9 | Lumi Rossi | 2005 | Cetus Espoo | 40.34 | 1:24.51 | |||||
10 | Inka Vahtola | 2005 | Cetus Espoo | 39.67 | 1:24.78 | |||||
11 | Milla Strandberg | 2005 | Vanders | 36.80 | 1:26.59 | |||||
12 | Kaarina Rihte | 2005 | Cetus Espoo | 40.63 | 1:26.88 | |||||
13 | Ronja Nevanko | 2005 | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 39.68 | 1:27.77 | |||||
14 | Jasmin Savonen | 2005 | Cetus Espoo | 41.27 | 1:29.62 | |||||
15 | Saara Raulos | 2005 | Cetus Espoo | 40.96 | 1:30.26 | |||||
16 | Emma Lönnberg | 2005 | Cetus Espoo | 39.32 | 1:31.20 | |||||
17 | Meri-xenia Lignell | 2006 | Helsingfors Simsällskap | 41.43 | 1:32.36 | |||||
18 | Iida Siltala | 2005 | Cetus Espoo | 42.89 | 1:33.49 | |||||
19 | Kukka Peill | 2005 | Cetus Espoo | 42.58 | 1:34.28 | |||||
20 | Janina Granberg | 2006 | Cetus Espoo | 43.19 | 1:38.36 | |||||
21 | Elina Ruha | 2005 | Cetus Espoo | 44.62 | 1:38.62 | |||||
22 | Jeanette Ingberg | 2006 | Octopus Lohja | 44.57 | 1:39.75 | |||||
23 | Laura Saarela | 2006 | Nurmijärven Uinti | 45.17 | 1:42.49 | |||||
24 | Taru Lax | 2005 | Cetus Espoo | 47.10 | 1:45.28 | |||||
25 | Lotta Nevalainen | 2005 | Cetus Espoo | 48.83 | 1:45.31 | |||||
26 | Juulia Lindfors | 2005 | Cetus Espoo | 51.92 | 1:51.13 | |||||
27 | Ada Salaspuro | 2005 | Cetus Espoo | 49.24 | 1:51.44 | |||||
Laji 24, 100m Perhosuinti Tytöt, Loppukilpailut 14 - 15 v |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Lotta Pälsi | 2004 | Helsingfors Simsällskap | 31.49 | 1:06.63 | |||||
2 | Róza Nagy | 2003 | Cetus Espoo | 32.72 | 1:11.29 | |||||
3 | Laura Kellberg | 2003 | Cetus Espoo | 30.64 | 1:11.74 | |||||
4 | Greta Beszteri | 2004 | Cetus Espoo | 33.99 | 1:13.80 | |||||
5 | Wilma Långström | 2004 | Helsingfors Simsällskap | 35.03 | 1:14.35 | |||||
6 | Saga Jatkola | 2004 | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 34.02 | 1:14.89 | |||||
7 | Emma Johansson | 2003 | Cetus Espoo | 35.04 | 1:16.00 | |||||
8 | Jutta Jauhiainen | 2004 | Cetus Espoo | 36.14 | 1:16.89 | |||||
9 | Julia Peltola | 2003 | Cetus Espoo | 35.18 | 1:17.44 | |||||
10 | Emma Loponen | 2003 | Simmis Wanda | 36.67 | 1:18.61 | |||||
11 | Aino Paju | 2003 | Vanders | 35.52 | 1:20.17 | |||||
12 | Ronja Hellberg | 2003 | Riihimäen Uimaseura | 35.99 | 1:20.53 | |||||
13 | Ethel Piksilä | 2003 | Helsingfors Simsällskap | 36.24 | 1:21.14 | |||||
14 | Beata Niskanen | 2004 | Tuusulan Uimaseura | 36.99 | 1:23.62 | |||||
15 | Peppi Vesalainen | 2004 | Helsingfors Simsällskap | 35.69 | 1:23.68 | |||||
16 | Sanna Valkonen | 2003 | Cetus Espoo | 38.69 | 1:25.57 | |||||
17 | Sohvi Seppänen | 2003 | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 38.87 | 1:25.75 | |||||
18 | Ada-maj Saarinen | 2004 | ORCA Helsinki | 39.00 | 1:27.35 | |||||
19 | Julie Nikkilä | 2003 | Vanders | 38.58 | 1:30.33 | |||||
20 | Veera Mäkelä | 2004 | Gladius Kirkkonummi | 42.12 | 1:30.71 | |||||
21 | Siiri Hargreaves | 2003 | Cetus Espoo | 41.55 | 1:30.76 | |||||
22 | Iida Savulahti | 2004 | Riihimäen Uimaseura | 42.50 | 1:33.87 | |||||
23 | Janita Severinkangas | 2004 | Cetus Espoo | 38.38 | 1:35.25 | |||||
24 | Linda Ilonen | 2004 | Cetus Espoo | 46.05 | 1:36.50 | |||||
25 | Tuuli Jokinen | 2004 | ORCA Helsinki | 46.59 | 1:46.87 | |||||
26 | Beata Koroknay-Pál | 2004 | Cetus Espoo | 51.41 | 1:51.21 | |||||
- | Helmi Haverinen | 2004 | Cetus Espoo | DNS | ||||||
- | Nicole Yisrael | 2004 | Simmis Wanda | DNS | ||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 03 helmikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 19:50 |