Tulokset XXXII Turku Super Games
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | XXXII Turku Super Games | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Tulostusaika | 12:30 | ||||
Järjestäjä | ||||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Laji 10, 50m breast M, B16, Loppukilpailut 13 - 16 v |
Sponsori: Ortomat Herpola |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Marcus Forsel | 2003 | 499 | 33.29 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 31.91 | |||||||||
2 | Santeri Herpola | 2003 | 407 | 35.63 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 35.80 | |||||||||
3 | Aapo Huhti | 2003 | 399 | 35.88 | ||||||
Loimaan Uimaseura | 36.80 | |||||||||
4 | Sharo Mamandi | 2002 | 298 | 39.55 | ||||||
Aurajoen Uinti | 39.01 | |||||||||
5 | Niko Viitala | 2003 | 276 | 40.57 | ||||||
Aurajoen Uinti | 37.22 | |||||||||
6 | Santeri Ahinko | 2004 | 274 | 40.65 | ||||||
Vesihelmen Uimaseura | 42.31 | |||||||||
7 | Luka Laaksonen | 2005 | 238 | 42.62 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 44.22 | |||||||||
8 | Matias Gustafsson | 2002 | 229 | 43.17 | ||||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
9 | Axel Leppähaara | 2004 | 220 | 43.70 | ||||||
Aurajoen Uinti | 43.56 | |||||||||
10 | Patrik Reiman | 2005 | 186 | 46.22 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 48.76 | |||||||||
11 | Nardi Gabriel Orenshtein | 2005 | 148 | 49.93 | ||||||
Aurajoen Uinti | 50.04 | |||||||||
12 | Casper Leo | 2004 | 134 | 51.54 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 52.00 | |||||||||
13 | Oliver Jokinen | 2005 | 129 | 52.18 | ||||||
Aurajoen Uinti | 51.60 | |||||||||
14 | Eemeli Arnell | 2005 | 128 | 52.30 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 51.26 | |||||||||
15 | Frans Roine | 2005 | 82 | 1:00.75 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 55.59 | |||||||||
- | Eemil Kankare | 2003 | DNS | |||||||
Aurajoen Uinti | 35.88 | |||||||||
- | Lennart Ahlholm | 2005 | DSQ | |||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen) | ||||||||||
- | Thomas Korvela | 2005 | DSQ | |||||||
Aurajoen Uinti | 53.78 | |||||||||
SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen) | ||||||||||
Laji 10, 50m breast M, B16, Loppukilpailut 17 - 99 v |
Sponsori: Ortomat Herpola |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Teemu Vuorela | 1994 | 704 | 29.69 | ||||||
Swimming Jyväskylä | 28.54 | |||||||||
2 | Joni Lairola | 1992 | 694 | 29.83 | ||||||
Aurajoen Uinti | 30.26 | |||||||||
3 | Wilhelm Suominen | 1999 | 599 | 31.33 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 30.55 | |||||||||
4 | Oskari Herpola | 2001 | 569 | 31.88 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 30.98 | |||||||||
5 | Antti Leiponen | 1998 | 541 | 32.42 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | 31.71 | |||||||||
6 | Eetu Nyman | 1999 | 519 | 32.86 | ||||||
Vesihelmen Uimaseura | 34.47 | |||||||||
7 | Mohamed Ezzat | 2001 | 498 | 33.33 | ||||||
Aurajoen Uinti | 33.33 | |||||||||
8 | Hugo Enroth | 2001 | 474 | 33.88 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 33.46 | |||||||||
9 | Janne Juven | 2001 | 416 | 35.38 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 35.65 | |||||||||
10 | Aleksi Vähä-Lassila | 2001 | 360 | 37.12 | ||||||
Aurajoen Uinti | 36.42 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 20 tammikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 12:30 |