2018-12-12   13:53:11
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Resultat för Filbyter Cup

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 2

Resultat Gren 16 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 16 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider 
 
  Tävling  Filbyter Cup    Utskriftsdatum  03 juni 2018   
  Tävlingsort  Linköping    Utskriftstid  14:09   
  Arrangör  LASS         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  01 juni 2018         
 
 
Gren 16, 4X100m Medley H 15 o y, Finaler 0 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m      Tid  Status 











 
Lass Herrar [2003] Lag 1  2003  Linköpings Allmänna SS            4:40.18   
  Markus Stahre  2004      34.26  1:10.03      1:10.03   
  Erik Wallin  2003      35.81  1:18.25      2:28.28   
  Olle Almén  2003      32.40  1:11.37      3:39.65   
  Gustav Edlund  2004      28.83  1:00.53      4:40.18   
                     
Motala SS  2003  Motala Simsällskap            4:54.49   
  Marcus Manninen  2004      40.00  1:22.42      1:22.42   
  Elliot Fielder  2003      32.62  1:10.10      2:32.52   
  Gustav Fahlström  2005      32.11  1:10.51      3:43.03   
  Edwin Brimalm  2005      34.19  1:11.46      4:54.49   
                     
Nkk Herrar [2003] Lag 1  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            4:54.96   
  Aldin Mandzo  2004      38.28  1:18.36      1:18.36   
  Nikola Petrovic  2004      38.21  1:21.24      2:39.60   
  David Ullstrand  2005      33.68  1:14.65      3:54.25   
  Sergej Basov  2003      28.65  1:00.71      4:54.96   
                     
Lass Herrar [2003] Lag 2  2003  Linköpings Allmänna SS            5:03.09   
  William Barkehed  2003      34.29  1:11.68      1:11.68   
  Robin Daremo  2005      42.16  1:29.15      2:40.83   
  David Axelsson  2004      34.90  1:15.13      3:55.96   
  Robin Lundqvist  2005      31.92  1:07.13      5:03.09   
                     
Kalmar Sim Killar Lag 1  2003  Kalmar Simsällskap            5:19.85   
  Ludvig Asplund  2003      37.52  1:18.16      1:18.16   
  Albin Mägiste  2003      43.26  1:34.90      2:53.06   
  Hugo Fransson  2005      36.08  1:19.60      4:12.66   
  Elliot Asplund  2003      31.53  1:07.19      5:19.85   
                     
Karlstad Herrar [2003]  2003  Karlstads Simsällskap            5:20.70   
  Elias Sjölander  2003      37.08  1:18.65      1:18.65   
  Marcus Bülund  2004      40.12  1:24.20      2:42.85   
  Lex Albringer  2007      40.01  1:31.40      4:14.25   
  Filip Hedin  2003      31.93  1:06.45      5:20.70   
                     
Nkk Herrar [2003] Lag 2  2003  Norrköpings Kappsimningsklubb            6:15.94   
  Rasmus Landin  2005      42.68  1:29.27      1:29.27   
  Wilmer Jakobsson  2008      50.77  1:50.11      3:19.38   
  Carl Bönnemark  2006      43.06  1:41.90      5:01.28   
  William Norén  2006      34.80  1:14.66      6:15.94   
                     
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  03 juni 2018 
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS  Utskriftstid  14:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner