2019-08-22   06:16:20
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Norppauinnit 2017

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Norppauinnit

Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Norppauinnit 2017    Tulostuspäivämäärä  11 marraskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Lappeenranta    Tulostusaika  14:39   
  Järjestäjä  Lappeenrannan Kisa-Toverit         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  11 marraskuu 2017         
 
 
Laji 22, T10, 13, N 50m su, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aino Ruotsalainen  2007    235          41.54   
  Lappeenrannan Uimarit  43.30                 
Miina-Anniina Härkänen  2008    135          49.95   
  Lappeenrannan Uimarit  54.34                 
Elizaveta Desneva  2008    79          59.75   
  Lappeenrannan Uimarit                   
 
Laji 22, T10, 13, N 50m su, Loppukilpailut 11 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Iida Kortelainen  2005    282          39.14   
  Brahean Uimarit - Lieksa  37.85                 
Lotta Nuotio  2004    221          42.43   
  Uinti Imatra  46.08                 
Milla Kostamo  2004    205          43.49   
  Uinti Imatra  44.88                 
Ella Kakkinen  2005    192          44.42   
  Brahean Uimarit - Lieksa  43.58                 
Aino-Elina Kitinoja  2006    179          45.52   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  58.20                 
Erin Ovaska  2006    175          45.86   
  Lappeenrannan Uimarit  50.10                 
Lilja Tarvainen  2005    159          47.38   
  Lappeenrannan Uimarit  45.29                 
Sanni Nuotio  2006    156          47.61   
  Uinti Imatra  46.05                 
Ada Puranen  2006    138          49.64   
  Lappeenrannan Uimarit  49.94                 
10  Susanna Leino  2006    134          50.07   
  Kouvolan Uimarit  52.11                 
11  Vanessa Niemi  2006    132          50.36   
  Lappeenrannan Uimarit  55.77                 
12  Onna Aalto  2004    127          51.02   
  Lappeenrannan Uimarit  51.20                 
 
Laji 22, T10, 13, N 50m su, Loppukilpailut 14 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tytti Härkönen  2001    497          32.39   
  Lappeenrannan Uimarit  32.09                 
Noora Peltoniemi  2003    396          34.95   
  Lappeenrannan Uimarit  35.81                 
Hilla Kuuva  2003    358          36.15   
  Lappeenrannan Uimarit  37.43                 
Mari Tuovinen  2003    239          41.33   
  Brahean Uimarit - Lieksa  40.68                 
Fanny Puska  2001    234          41.61   
  Haminan Uimaseura  42.52                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  11 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Kisa-Toverit  Tulostusaika  14:39 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner