2020-03-31   14:29:34
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset SantaClaus -uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja) 
 
  Kilpailu  Santaclaus uinnit    Tulostuspäivämäärä  28 lokakuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Rovaniemi    Tulostusaika  11:34   
  Järjestäjä  Swimming Club Rovaniemi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  28 lokakuu 2017         
 
 
Laji 7, 50m SU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Sofia Palojärvi  2007  Swimming Club Rovaniemi            43.79   
Milla Seppälä  2007  Kemin Uimaseura            47.93   
Saaga Beets  2007  Swimming Club Rovaniemi            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 7, 50m SU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Kristina Gribova  2005  Polarjny            36.38   
Maiju Huttunen  2005  Swimming Club Rovaniemi            38.71   
Saana Lauhava  2005  Swimming Club Rovaniemi            41.12   
Natalia Karaseva  2005  Polarjny            42.39   
Sani Nätynki  2005  Swimming Club Rovaniemi            42.96   
Ninni Koskiniemi  2006  Rovaniemen Uimaseura            44.10   
Milena Autti  2005  Swimming Club Rovaniemi            45.89   
Selja Lahti  2005  Swimming Club Rovaniemi            46.82   
Hilla Järvinen  2005  Swimming Club Rovaniemi            47.66   
10  Aino Kauppinen  2006  Kemin Uimaseura            49.18   
11  Raita Virtanen  2005  Kemijärven Kaiku            51.06   
12  Emma Kumpu  2005  Swimming Club Rovaniemi            51.85   
13  Seela Salokangas  2006  Rovaniemen Uimaseura            53.00   
Peppi Tapio  2006  Rovaniemen Uimaseura            DSQ   
  SW 6.5 Ei kosketusta seinään käännöksessä               
Saara Nissinen  2006  Kemin Uimaseura            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 7, 50m SU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Anna Riaboshapka  2003  Kovdor            35.89   
Anni Ranta-Valkama  2004  Swimming Club Rovaniemi            36.48   
Katariina Kuulasmaa  2003  Swimming Club Rovaniemi            38.01   
Anastasia Parfenova  2004  Kemijärven Kaiku            38.48   
Néa Brosseau  2003  Swimming Club Rovaniemi            41.12   
Wenla Niemi  2004  Swimming Club Rovaniemi            41.91   
Reetta Piira  2004  Swimming Club Rovaniemi            42.73   
Maria Kaarlejärvi  2004  Swimming Club Rovaniemi            43.79   
Tuuli Leinonen  2004  Swimming Club Rovaniemi            45.64   
Hilla Paavilainen  2003  Swimming Club Rovaniemi            DNS   
                     
 
Laji 7, 50m SU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Sofia Saukko  2001  Swimming Club Rovaniemi            35.44   
Ronja Nätynki  2002  Swimming Club Rovaniemi            36.07   
Aada Sulasalmi  2002  Kemijärven Kaiku            36.30   
Viveca Meriläinen  2001  Kemijärven Kaiku            39.51   
Ida Karjalainen  2002  Rovaniemen Uimaseura            42.22   
                     
 
Laji 7, 50m SU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Anna Röytiö  1998  Swimming Club Rovaniemi            32.98   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  28 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi  Tulostusaika  11:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner