2020-02-24   16:10:37
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Grand Prix 25

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

Tulokset Laji 6 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Laji 6 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  Grand Prix 25 m    Tulostuspäivämäärä  14 lokakuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  14:00   
  Järjestäjä  Cetus Espoo         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  14 lokakuu 2017         
 
 
Laji 6, 100m Rintauinti Naiset, Alkuerät 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jenna Laukkanen  1995    850  30.88        1:05.83   
  Swimming Club Vuokatti  1:04.35                 
                     
Veera Kivirinta  1995    744  32.05        1:08.79   
  Oulun Uinti 1906  1:07.27                 
                     
Laura Lahtinen  2003    716  33.17        1:09.68   
  Helsingfors Simsällskap  1:09.99                 
                     
Hanna Hammar  1998    700  32.46        1:10.20   
  Uinti Tampere  1:10.58                 
                     
Iida Reini  2000    662  33.55        1:11.52   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:08.94                 
                     
Lotta Hämäläinen  1998    656  33.97        1:11.76   
  Helsingfors Simsällskap  1:10.33                 
                     
Roosa Mäkinen  1999    654  33.72        1:11.82   
  Uinti Tampere  1:10.36                 
                     
Hanna Kareinen  2000    641  33.63        1:12.29   
  Helsingfors Simsällskap  1:10.32                 
                     
Emilia Eloranta  1997    638  33.56        1:12.42  Ei osallistu loppukilpailuun 
  Cetus Espoo  1:11.26                 
                     
10  Sini Koivu  1999    636  34.41        1:12.49   
  Cetus Espoo  1:08.72                 
                     
11  Jade Pönni  1997    629  34.01        1:12.77  Ei osallistu loppukilpailuun 
  Nummelan Kisaajat  1:13.49                 
                     
12  Anniina Murto  2001    628  33.66        1:12.80  Ei osallistu loppukilpailuun 
  Porin Uimaseura  1:09.23                 
                     
13  Aino Ruottu  2001    615  34.22        1:13.30   
  Riihimäen Uimaseura  1:11.26                 
                     
14  Sofia Lehtinen  2000    609  34.97        1:13.53   
  Cetus Espoo  1:11.37                 
                     
15  Emilia Flyckt  2001    607  34.29        1:13.62   
  Cetus Espoo  1:10.01                 
                     
16  Aliisa Liukkonen  1999    604  34.80        1:13.77  Ei osallistu loppukilpailuun 
  Hämeenlinnan Uimaseura  1:12.21                 
                     
17  Minja Lukkari  2003    603  34.82        1:13.80   
  Oulun Uinti 1906  1:14.68                 
                     
18  Lotta Aho  1999    603  34.45        1:13.81  Ei osallistu loppukilpailuun 
  Hämeenlinnan Uimaseura  1:13.73                 
                     
19  Emmi Kölhi  2000    600  34.44        1:13.91   
  Helsingfors Simsällskap  1:12.14                 
                     
20  Jenna Miettinen  1999    597  34.41        1:14.04  Ei osallistu loppukilpailuun 
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  1:13.09                 
                     
21  Essi-Maria Lillman  2000    567  35.79        1:15.34   
  Lahden Uimaseura  1:10.21                 
                     
22  Eerica Kuusjärvi  1999    560  35.49        1:15.64   
  Raision Urheilijat  1:13.09                 
                     
23  Sohvi Kallinen  2004    556  36.45        1:15.81  Ei osallistu loppukilpailuun 
  Lahden Uimaseura  1:16.33                 
                     
24  Pinja Paulomo  2002    551  35.63        1:16.02   
  Cetus Espoo  1:14.73                 
                     
25  Emma Ingberg  1999    549  35.00        1:16.13   
  Simmis Wanda  1:15.55                 
                     
26  Cindy Palm  2003    548  36.06        1:16.16   
  Cetus Espoo  1:16.13                 
                     
27  Mia Pentti  2002    548  35.69        1:16.18   
  Swimming Jyväskylä  1:15.47                 
                     
28  Heidi Kivioja  2000    534  35.45        1:16.85   
  Swimming Club Vuokatti  1:14.79                 
                     
29  Alexandra Pihlajamäki  1998    530  35.92        1:17.01   
  Kokkolan Uimaseura  1:13.19                 
                     
30  Aino Hämäläinen  2000    528  36.40        1:17.14   
  Lahden Uimaseura  1:15.35                 
                     
31  Katariina Niemi  2002    524  35.86        1:17.34   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:19.55                 
                     
32  Pippi Nordström  2001    523  36.64        1:17.36   
  Helsingin Uimarit  1:18.55                 
                     
33  Lotta Aho  2000    514  36.04        1:17.84   
  Aurajoen Uinti  1:20.31                 
                     
34  Aida Pasma  2003    512  36.74        1:17.92   
  Riihimäen Uimaseura  1:19.13                 
                     
35  Rina Rantanen  2005    489  36.07        1:19.12   
  Cetus Espoo  1:18.00                 
                     
36  Milja Lahtinen  1999    485  37.14        1:19.32   
  Kokkolan Uimaseura  1:18.07                 
                     
37  Johanna Suova  1999    485  36.96        1:19.35   
  Uinti Tampere  1:16.08                 
                     
38  Peppi Pajari  1997    484  36.78        1:19.38   
  Lappeenrannan Uimarit  1:18.98                 
                     
39  Vilma Hottinen  2002    477  36.66        1:19.76   
  Simmis Wanda  1:17.22                 
                     
40  Greta Beszteri  2004    473  37.92        1:20.00   
  Cetus Espoo  1:18.03                 
                     
41  Jenna Rita  2000    471  36.66        1:20.14   
  Lappeenrannan Uimarit  1:19.14                 
                     
42  Jenny Nieminen  2001    461  37.17        1:20.67   
  Hyvinkään Uimaseura  1:20.06                 
                     
43  Sandra Tammiste  2003    459  38.86        1:20.80   
  My Fitness  1:18.23                 
                     
44  Milla-Lotta Tapanainen  2003    457  37.87        1:20.94   
  Cetus Espoo  1:19.86                 
                     
45  Nelli Ohvo  2001    451  36.81        1:21.31   
  Cetus Espoo  1:13.00                 
                     
46  Emma Hämäläinen  2003    436  38.52        1:22.22   
  Vieskan Uimarit  1:18.92                 
                     
47  Sini Hirvonen  2001    430  39.56        1:22.59   
  Cetus Espoo  1:20.18                 
                     
48  Myra Bengts  2000    429  39.02        1:22.62   
  Cetus Espoo  1:16.70                 
                     
Diana Sharshina  2002              DNS   
  St. Petersburg  1:15.00                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  14 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  14:00 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner