2020-02-28   15:03:47
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Grand Prix 25

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

Tulokset Laji 18 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Laji 18 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  Grand Prix 25 m    Tulostuspäivämäärä  14 lokakuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  14:46   
  Järjestäjä  Cetus Espoo         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  14 lokakuu 2017         
 
 
Laji 18, 100m Sekauinti Miehet, Alkuerät 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Kalle Pyykkönen  1996    684  26.59        57.07   
  Uinti Tampere  56.38                 
                     
Andrei Tuomola  1989    678  25.87        57.23   
  Helsingfors Simsällskap  54.94                 
                     
Sami Pakarinen  1992    638  26.60        58.42   
  Simmis Wanda  58.25                 
                     
Valtteri Eloranta  1992    622  26.79        58.92   
  Cetus Espoo  58.10                 
                     
Wilhelm Suominen  1999    618  26.55        59.03   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  58.01                 
                     
Niklas Reunanen  1998    617  26.79        59.06  Ei osallistu loppukilpailuun 
  Hämeenlinnan Uimaseura  59.20                 
                     
Arttu Erkinaro  1992    611  26.95        59.26   
  Oulun Uinti 1906  58.13                 
                     
Kaj Smeds  1998    611  27.07        59.27   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  57.77                 
                     
Roope Eiserbeck  1999    599  27.36        59.66   
  Joensuun Uimaseura  58.78                 
                     
10  Miika Tolvanen  1996    592  28.13        59.90   
  Joensuun Uimaseura  1:00.20                 
                     
11  Matias Yritys  1997    575  27.39        1:00.48   
  Kampuksen Plaani  1:00.90                 
                     
12  Antti Rantanen  1992    571  27.54        1:00.63   
  Kampuksen Plaani  59.76                 
                     
13  Mohamed Ezzat  2001    567  27.11        1:00.76   
  Aurajoen Uinti  1:03.52                 
                     
14  Oskari Herpola  2001    565  27.77        1:00.82  Ei osallistu loppukilpailuun 
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  59.45                 
                     
15  Teemu Lehtonen  2000    562  27.00        1:00.93   
  Uinti Tampere  1:01.59                 
                     
16  Riku Ylikärppä  1998    560  27.64        1:01.02   
  Kemin Uimaseura  1:01.17                 
                     
17  Antti Leiponen  1998    558  28.30        1:01.08  Ei osallistu loppukilpailuun 
  Järvenpään Uintiklubi  1:00.44                 
                     
18  Tuomas Jokinen  2001    557  28.72        1:01.13   
  Cetus Espoo  1:01.71                 
                     
19  Rasmus Kujala  1999    556  27.52        1:01.15   
  Helsingfors Simsällskap  59.15                 
                     
20  Hermanni Taimisto  2000    556  28.61        1:01.16   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  1:01.45                 
                     
21  Lasse Pulkkinen  2002    536  28.38        1:01.92   
  Oulun Uinti 1906  1:04.20                 
                     
22  Henri Koski  2000    523  29.03        1:02.41   
  Gladius Kirkkonummi  1:04.51                 
                     
23  Jesper Lietzén  2002    515  29.58        1:02.72   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:02.25                 
                     
24  Tatu Hörkkö  2001    515  28.69        1:02.73   
  Uinti Tampere  1:04.93                 
                     
25  Martti Tervanen  2000    513  28.27        1:02.83   
  Järvenpään Uintiklubi  1:03.59                 
                     
26  Ossi Kleimola  2001    506  29.45        1:03.11   
  Kouvolan Uimarit  1:02.75                 
                     
27  Lauri Elomaa  2000    499  29.65        1:03.41   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:02.84                 
                     
28  Anssi Hätälä  1994    495  28.07        1:03.58   
  Oulun Uinti 1906  1:04.60                 
                     
29  Arttu Heikkinen  2000    487  28.40        1:03.89   
  Uinti Tampere  1:03.35                 
                     
30  Aleksi Seger  2001    481  29.99        1:04.16   
  Octopus Lohja  1:05.39                 
                     
31  Eetu Einto  2001    476  29.28        1:04.38   
  Vanders  1:04.16                 
                     
32  Daniel Rinne  2002    474  29.84        1:04.49   
  Cetus Espoo  1:05.25                 
                     
33  Hugo Enroth  2001    464  30.31        1:04.97   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:05.34                 
                     
34  Ohto Pihlajamäki  2001    459  30.08        1:05.18   
  Kuopion Uimaseura  1:05.13                 
                     
Pietari Virta  1997              DNS   
  TaTu Tampere  1:00.22                 
                     
Roope Ruohtula  2000              DNS   
  Joensuun Uimaseura  1:02.23                 
                     
Tatu Hapuoja  2003              DNS   
  Uinti Tampere  1:03.77                 
                     
Leevi Suhonen  1999              DSQ   
  Swimming Jyväskylä  1:02.34                 
  SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen)               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  14 lokakuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  14:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner