2018-12-13   10:03:30
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Resultat för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Resultat Gren 13 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 13 (Finaler) - Officiell 
 
  Tävling  Arne Borgs minne TYR sprint    Utskriftsdatum  24 september 2017   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  11:46   
  Arrangör  SKK         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  24 september 2017         
 
 
Gren 13, 50m Fjärilsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Emma Sundstrand  2001  Södertälje Simsällskap            28.77   
Carolina Jonsson  2002  Södertälje Simsällskap            28.99   
Amanda Eriksson  2001  Stockholms Kappsimningsklubb            29.71   
Jennifer Bergström  2002  Åkersberga Simsällskap            30.35   
Nadia Welin-Berger  2002  Södertälje Simsällskap            30.58   
Elsa Nordström  2001  Stockholms Kappsimningsklubb            31.25   
Vilma Brolund  2001  Simklubben Neptun            31.35   
Amanda Bekkewold  2001  Simklubben Neptun            31.70   
Jenny Virtanen  2002  Södertörns Simsällskap            31.96   
10  Sophie Bladin  2002  Simklubben Neptun            31.98   
11  Alexandra Vartiainen  2001  Simklubben Neptun            32.13   
12  Smilla Lönnberg  2001  Stockholms Kappsimningsklubb            32.59   
13  Angelica Blomberg  2002  Södertälje Simsällskap            32.88   
14  Josefine Torell  2002  Lidingö Simklubb            33.19   
15  Josefin Alm  2001  Tyresö Simsällskap            33.30   
16  Liv Tibblin Wahnberg  2002  Stockholms Kappsimningsklubb            33.41   
17  Emma Parsons  2002  Tyresö Simsällskap            33.44   
18  Klara Alte  2002  Stockholms Kappsimningsklubb            33.48   
19  Hanna Åsbrink  2002  Stockholms Kappsimningsklubb            33.51   
20  Alice Svensson  2002  Simklubben Neptun            33.78   
21  Nora Segerström  2002  Stockholms Kappsimningsklubb            33.83   
22  Emma Stråhle  2002  Tyresö Simsällskap            33.92   
23  Sofia Björkman  2002  Tyresö Simsällskap            34.07   
24  Filippa Hammarén  2002  Simklubben Neptun            34.13   
25  Erica Sundholm  2002  Simklubben Neptun            34.23   
26  Pernilla Hemmälin  2001  Botkyrka-Rönninge Simsällskap            34.51   
27  Isadora Rosén  2002  Motala Simsällskap            35.74   
28  Matilda Wrenkler  2001  Åkersberga Simsällskap            35.80   
29  Sofija Lajsic  2002  Simklubben Neptun            36.60   
30  Jelena Lajsic  2002  Simklubben Neptun            37.70   
31  Evelina Berg  2002  Simklubben Neptun            38.70   
32  Emma Bengtsson  2002  Motala Simsällskap            39.11   
33  Clara Bohman  2001  Simklubben Neptun            40.26   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  24 september 2017 
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb  Utskriftstid  11:46 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner