2018-11-16   13:16:17
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Speedo Cup

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

lauantaiaamu

Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Speedo Cup    Tulostuspäivämäärä  17 syyskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  20:32   
  Järjestäjä  Cetus Espoo         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  16 syyskuu 2017         
 
 
Laji 1, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  25m  50m  75m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Emma Von Dickoff  2002      14.18  29.29  45.47    1:01.09   
  Uinti Tampere  59.64                 
                     
Ina Pollari  2002      13.90  29.42  45.84    1:01.91   
  Uinti Tampere  1:01.19                 
                     
Enni Lahtinen  2002      13.91  29.41  45.64    1:02.04   
  Uinti Tampere  1:00.60                 
                     
Helmi Tossavainen  2002      14.16  30.57  47.30    1:03.03   
  Cetus Espoo  1:01.29                 
                     
Saana Yritys  2003      14.12  29.79  46.33    1:03.09   
  Uinti Hyvinkää  1:03.21                 
                     
Anni Savolainen  2002      14.50  30.47  47.38    1:03.80   
  Cetus Espoo  1:04.05                 
                     
Milla-lotta Tapanainen  2003      15.05  31.11  47.90    1:04.09   
  Cetus Espoo  1:05.15                 
                     
Juulia Käräjämies  2003      14.50  30.67  47.56    1:04.26   
  Nummelan Kisaajat  1:04.31                 
                     
Vilma Hottinen  2002      13.87  29.67  46.88    1:04.33   
  Simmis Wanda  1:02.82                 
                     
10  Vilhelmiina Leppänen  2003      14.28  30.90  48.01    1:04.99   
  Cetus Espoo  1:03.66                 
                     
11  Róza Nagy  2003      14.70  31.54  49.24    1:05.57   
  Cetus Espoo  1:06.09                 
                     
12  Maria Yritys  2002      14.88  31.44  48.42    1:05.62   
  Uinti Hyvinkää  1:07.70                 
                     
13  Aino Kontiainen  2002      14.71  31.47  48.90    1:05.72   
  Uinti Hyvinkää  1:06.21                 
                     
14  Julia Peltola  2003      14.99  31.42  48.60    1:05.92   
  Cetus Espoo  1:05.00                 
                     
15  Sofia Långström  2003      15.05  31.62  48.64    1:06.03   
  Cetus Espoo  1:04.38                 
                     
16  Mirka Mettinen  2002      14.92  31.67  49.29    1:06.40   
  Cetus Espoo  1:05.67                 
                     
17  Cinja Åvist  2003      14.62  31.47  49.31    1:06.47   
  Hyvinkään Uimaseura  1:07.53                 
                     
18  Verna Rostedt  2002      14.85  31.60  49.21    1:06.65   
  Cetus Espoo  1:05.48                 
                     
19  Taiga Yritys  2003      14.87  31.97  49.53    1:06.82   
  Uinti Hyvinkää  1:07.64                 
                     
20  Pinja Paulomo  2002      15.03  31.82  49.64    1:07.08   
  Cetus Espoo  1:04.35                 
                     
21  Essi Salokorpi  2003      15.93  33.08  50.77    1:07.44   
  Cetus Espoo  1:07.32                 
                     
22  Liina Rajaniemi  2003      15.16  31.94  49.94    1:08.00   
  Rovaniemen Uimaseura  1:09.47                 
                     
23  Pilvi Pietikäinen  2002      15.45  32.42  50.38    1:08.09   
  Cetus Espoo  1:10.02                 
                     
24  Elisabeth Marie Salm  2002      15.13  32.43  50.60    1:08.45   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  1:06.44                 
                     
25  Siiri Hargreaves  2003      15.28  32.54  50.30    1:08.58   
  Cetus Espoo  1:06.90                 
                     
26  Martina Uusitalo  2003      15.54  32.84  51.09    1:08.99   
  Cetus Espoo  1:10.28                 
                     
27  Tiia Kuisma  2003      15.27  32.75  50.82    1:09.78   
  Hyvinkään Uimaseura  1:12.69                 
                     
28  Viivi Nieminen  2002      15.80  33.48  52.18    1:10.17   
  Uinti Tampere  1:11.05                 
                     
29  Sanna Valkonen  2003      16.18  33.94  52.79    1:10.64   
  Cetus Espoo  1:09.34                 
                     
30  Soile Auvinen  2002      15.96  33.84  53.15    1:12.10   
  Uinti Tampere  1:08.35                 
                     
31  Delia Helena Aho  2003      15.96  34.31  53.68    1:12.16   
  Cetus Espoo  1:10.20                 
                     
32  Liisa Penttinen  2003      16.91  36.45  56.02    1:15.61   
  Nummelan Kisaajat  1:13.66                 
                     
33  Edit Kull  2003      16.89  36.19  56.42    1:15.77   
  Cetus Espoo  1:10.90                 
                     
34  Kia Kivelä  2003      16.75  35.41  55.79    1:16.17   
  Nummelan Kisaajat  1:17.73                 
                     
35  Helle Peill  2003      17.61  37.58  59.25    1:20.23   
  Cetus Espoo  1:18.62                 
                     
36  Sanni Hakkarainen  2003      17.59  38.83  1:00.70    1:21.00   
  Nummelan Kisaajat  1:17.98                 
                     
37  Liina-milana Isotalo  2003      17.34  37.70  59.71    1:21.74   
  Salon Uimarit  1:19.24                 
                     
 
Laji 1, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  25m  50m  75m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Nea Rinne  1995      13.71  28.42  43.45    58.29   
  Cetus Espoo  56.42                 
                     
Sini Koivu  1999      13.13  28.21  43.44    58.29   
  Cetus Espoo  57.01                 
                     
Aino Otava  1999      13.61  28.78  43.91    58.44   
  Cetus Espoo  57.67                 
                     
Ronja Riihinen  2000      13.55  28.52  43.74    58.57   
  Cetus Espoo  55.57                 
                     
Alissa Eloranta  1999      13.97  29.19  44.68    59.55   
  Cetus Espoo  58.09                 
                     
Lyydia Kalenius  2000      13.99  29.47  44.97    59.81   
  Cetus Espoo  57.50                 
                     
Nea Virta  1996      13.73  28.58  44.78    1:00.36   
  Uinti Tampere  58.49                 
                     
Roosa Mäkinen  1999      13.85  29.17  44.93    1:00.53   
  Uinti Tampere  58.99                 
                     
Suvi Huhtanen  1999      13.88  29.38  45.13    1:00.92   
  Uinti Tampere  58.20                 
                     
10  Iida-maria Rantanen  1998      13.82  29.43  45.46    1:01.09   
  Uinti Tampere  1:00.48                 
                     
11  Ida Slöör  2001      14.34  29.93  45.89    1:01.13   
  Cetus Espoo  59.82                 
                     
12  Emilia Flyckt  2001      13.68  29.22  45.29    1:01.21   
  Cetus Espoo  1:01.76                 
                     
13  Peppi Päiviö  1999      13.83  29.36  45.24    1:01.24   
  Cetus Espoo  59.73                 
                     
14  Veronica Wahlstedt  2000      13.91  29.60  45.88    1:01.57   
  Cetus Espoo  1:01.75                 
                     
15  Aino Pajari  2001      14.32  29.76  45.94    1:01.97   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  1:03.12                 
                     
16  Cia Wacklin  2001      14.32  29.96  46.37    1:02.31   
  Cetus Espoo  1:00.57                 
                     
17  Hanna Rautiainen  1999      14.28  29.73  45.97    1:02.46   
  Uinti Tampere  1:04.57                 
                     
18  Emma Ingberg  1999      13.96  29.57  46.37    1:02.84   
  Simmis Wanda  1:02.06                 
                     
19  Nelli Ohvo  2001      14.82  30.79  47.07    1:03.09   
  Cetus Espoo  1:03.21                 
                     
20  Petra Uusikumpu  2001      14.35  30.55  47.16    1:03.84   
  Simmis Wanda  1:03.88                 
                     
21  Armi Auvinen  2000      14.01  30.01  47.04    1:03.93   
  Uinti Tampere  1:00.59                 
                     
22  Roosa-maria Tempakka  2000      14.64  30.95  48.18    1:05.15   
  Simmis Grani  1:03.46                 
                     
23  Laura Väisänen  2001      14.99  31.81  49.20    1:06.12   
  Uimaseura Aquila  1:05.74                 
                     
24  Lotta Linnea Partanen  2001      14.76  31.33  48.99    1:06.25   
  Nummelan Kisaajat  1:05.90                 
                     
25  Aino Lehtinen  2001      15.28  32.48  50.46    1:07.61   
  Cetus Espoo  1:07.11                 
                     
26  Emilia Majuri  2001      15.57  33.09  52.43    1:11.11   
  Uinti Tampere  1:06.62                 
                     
27  Marie Währn  2000      15.74  33.42  52.13    1:11.12   
  Cetus Espoo  1:08.27                 
                     
28  Sara Rosqvist  2001      16.52  34.65  54.07    1:13.54   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  1:14.31                 
                     
29  Amanda Ahlgren  2001      16.51  35.35  55.58    1:15.44   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  1:16.73                 
                     
30  Jasmin Tynkkynen  1993      21.08  43.33  1:06.75    1:29.96   
  ORCA Helsinki                   
                     
Claudia Åvist  1997              DNS   
  Hyvinkään Uimaseura  59.85                 
                     
Elina Heino  1999              DNS   
  Simmis Grani  1:09.95                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  17 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  20:32 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner