Results for Speedo Cup
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 47 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
Kilpailu | Speedo Cup | Tulostuspivmr | 17 syyskuu 2017 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 18:36 | |||
Jrjestj | Cetus Espoo | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupivmr | 16 syyskuu 2017 |
Laji 47, 50m Rintauinti Tytt, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Nella Kortteinen | 2007 | 46.05 | |||||||
Uinti Tampere | 47.08 | |||||||||
2 | Iida Tawast | 2007 | 47.01 | |||||||
Simmis Grani | 47.97 | |||||||||
3 | Sandra Savolainen | 2007 | 52.35 | |||||||
Cetus Espoo | 53.63 | |||||||||
4 | Linnea Heikkil | 2008 | 53.29 | |||||||
Simmis Grani | 54.94 | |||||||||
5 | Emma Nissinen | 2007 | 53.43 | |||||||
Cetus Espoo | 1:04.09 | |||||||||
6 | Lotta Turunen | 2008 | 56.11 | |||||||
Cetus Espoo | 57.86 | |||||||||
7 | Vuokko Larjomaa | 2007 | 59.05 | |||||||
Cetus Espoo | 1:07.20 | |||||||||
8 | Ida Paaskoski | 2007 | 1:00.24 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
9 | Matilda Saarinen | 2008 | 1:00.60 | |||||||
Salon Uimarit | 1:04.64 | |||||||||
10 | Milka Marjakaarto | 2007 | 1:01.89 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Eedi Imppola | 2008 | DSQ | |||||||
Uinti Hyvink | 55.26 | |||||||||
SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lhdn / knnksen jlkeen) | ||||||||||
- | Jade Brelo | 2008 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | 57.15 | |||||||||
SW 7.4 P ei rikkonut veden pintaa ennen toisen ksivedon leveint kohtaa lhdn / knnksen jlkeen | ||||||||||
Laji 47, 50m Rintauinti Tytt, Loppukilpailut 11 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Sofie Nauklr | 2006 | 46.77 | |||||||
Simmis Grani | 49.19 | |||||||||
2 | Elvira Lydn | 2006 | 48.37 | |||||||
Uinti Tampere | 49.43 | |||||||||
3 | Milma Tammikorpi | 2006 | 51.90 | |||||||
Simmis Wanda | 52.65 | |||||||||
4 | Ella Kalliokari | 2006 | 52.31 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
5 | Pinja Suominen | 2006 | 52.41 | |||||||
Gladius Kirkkonummi | 53.71 | |||||||||
6 | Diana Raduly Baka | 2006 | 55.54 | |||||||
Salon Uimarit | 44.91 | |||||||||
7 | Sonja Heikkil | 2006 | 55.64 | |||||||
Salon Uimarit | 56.94 | |||||||||
8 | Lotta Lnnqvist | 2006 | 56.04 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
9 | Sara Suonio | 2006 | 58.70 | |||||||
Salon Uimarit | ||||||||||
- | Siiri Keskimki | 2006 | DSQ | |||||||
Salon Uimarit | ||||||||||
SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lhdn / knnksen jlkeen) | ||||||||||
- | Vivian Vesa | 2006 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki | ||||||||||
Laji 47, 50m Rintauinti Tytt, Loppukilpailut 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Ellen Kettunen | 2005 | 39.75 | |||||||
Cetus Espoo | 39.54 | |||||||||
2 | Eeva Toroi | 2005 | 43.81 | |||||||
Uinti Tampere | 45.26 | |||||||||
3 | Sini Kaivola | 2005 | 44.12 | |||||||
Hyvinkn Uimaseura | 46.07 | |||||||||
4 | Ronja Ristevirta | 2005 | 48.95 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
5 | Nea Hollstrm | 2005 | 50.79 | |||||||
Cetus Espoo | 55.96 | |||||||||
6 | Emilia Peuhkurinen | 2005 | 52.55 | |||||||
Uinti Tampere | 54.87 | |||||||||
7 | Inka Poikolainen | 2005 | 54.59 | |||||||
Uinti Hyvink | 1:00.22 | |||||||||
8 | Ronja Mkel | 2005 | 58.39 | |||||||
Salon Uimarit | ||||||||||
9 | Kia Jokinen | 2005 | 1:00.35 | |||||||
Simmis Wanda | 1:04.28 | |||||||||
Laji 47, 50m Rintauinti Tytt, Loppukilpailut 13 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Greta Beszteri | 2004 | 36.79 | |||||||
Cetus Espoo | 36.20 | |||||||||
2 | Frida Ekman | 2004 | 37.00 | |||||||
Uinti Tampere | 38.07 | |||||||||
3 | Ranja Ruotoistenmki | 2004 | 40.91 | |||||||
Uinti Tampere | 42.29 | |||||||||
4 | Susanna Uitto | 2004 | 43.13 | |||||||
Uinti Tampere | 43.09 | |||||||||
5 | Emma Lhteenmki | 2004 | 43.57 | |||||||
Uinti Tampere | 45.15 | |||||||||
5 | Janita Severinkangas | 2004 | 43.57 | |||||||
Cetus Espoo | 44.39 | |||||||||
7 | Melissa Virtanen | 2004 | 45.27 | |||||||
Uinti Tampere | 47.50 | |||||||||
8 | Sonja Tarkiainen | 2004 | 47.69 | |||||||
Uinti Hyvink | 50.34 | |||||||||
9 | Veera Mkel | 2004 | 50.60 | |||||||
Gladius Kirkkonummi | 52.21 | |||||||||
10 | Emilia Westerholm | 2004 | 54.58 | |||||||
ORCA Helsinki | 54.73 | |||||||||
Tekij: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspivmr | 17 syyskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 18:36 |