Results for Ruska Uinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 30 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
Kilpailu | Ruska Uinnit | Tulostuspivmr | 27 syyskuu 2009 | |||
Kilpailun paikkakunta | Oulu | Tulostusaika | 11:58 | |||
Jrjestj | OUS ja OU-73 |
Laji 30, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
Sij. | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Konsta Kallinen | 1999 | 126 | 52.67 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
2 | Anton Ukkola | 2000 | 121 | 53.38 | ||||||
Oulun Uimaseura | ||||||||||
3 | Valtteri Lieto | 1999 | 111 | 54.95 | ||||||
Oulun Uimaseura | ||||||||||
4 | Jonas Meissner | 1999 | 109 | 55.27 | ||||||
Oulun Uimarit 73 | ||||||||||
5 | Jere Kerttula | 1999 | 99 | 57.11 | ||||||
Oulun Uimaseura | ||||||||||
6 | Juho Anttila | 2000 | 93 | 58.32 | ||||||
Oulun Uimarit 73 | ||||||||||
7 | Jere Lotvonen | 2000 | 92 | 58.49 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
8 | Aapo Kkilehto | 1999 | 80 | 1:01.19 | ||||||
Oulun Uimaseura | ||||||||||
9 | Niilo Keskitalo | 2000 | 74 | 1:03.03 | ||||||
Kempeleen Pyrint | ||||||||||
10 | Niko Pelkonen | 2001 | 63 | 1:06.40 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
11 | Arttu Kurttio | 2001 | 45 | 1:14.38 | ||||||
Kemin Tyven Uimarit | ||||||||||
- | Ilmari Alajuntti | 1999 | DNS | |||||||
Oulun Uimaseura | ||||||||||
- | Paavo Anttila | 2000 | DSQ | |||||||
Oulun Uimaseura | ||||||||||
SW 7.6 Eriaikainen / yhden kden kosketus seinn | ||||||||||
- | Noa Mkel | 2001 | DSQ | |||||||
Kempeleen Pyrint | ||||||||||
SW 7.4 Eriaikaisia / poikkeavia jalkaliikkeit | ||||||||||
- | Juho Kaikkonen | 1999 | DSQ | |||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
SW 7.2 Eriaikaisia / poikkeavia ksiliikkeit | ||||||||||
Laji 30, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 11 v |
Sij. | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Kaius Kejonen | 1998 | 170 | 47.67 | ||||||
Oulun Uimaseura | ||||||||||
2 | Juho Herva | 1998 | 168 | 47.88 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
3 | Arttu Koskenniemi | 1998 | 167 | 47.97 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
4 | Juho Ryti | 1998 | 149 | 49.81 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
5 | Aleksi Kanste | 1998 | 136 | 51.37 | ||||||
Haukiputaan Heitto | ||||||||||
6 | Miikka Willman | 1998 | 125 | 52.88 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
7 | Topi Puurunen | 1998 | 82 | 1:00.74 | ||||||
Oulun Uimarit 73 | ||||||||||
- | Olli Naarala | 1998 | DNS | |||||||
Oulun Uimaseura | ||||||||||
- | Lauri Tapio | 1998 | DSQ | |||||||
Kemin Tyven Uimarit | ||||||||||
SW 7.4 Eriaikaisia / poikkeavia jalkaliikkeit | ||||||||||
Laji 30, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v |
Sij. | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Markus Kuismin | 1997 | 207 | 44.66 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
2 | Aleksin Pajunen | 1997 | 183 | 46.50 | ||||||
Oulun Uimaseura | ||||||||||
3 | Anssi Lintulampi | 1997 | 163 | 48.33 | ||||||
Oulun Uimaseura | ||||||||||
4 | Joonas Korento | 1997 | 152 | 49.52 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
5 | Tomi Pihlajamki | 1997 | 149 | 49.80 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
6 | Herkko Partanen | 1997 | 141 | 50.78 | ||||||
Oulun Uimarit 73 | ||||||||||
- | Tuomas Lohiniva | 1997 | DSQ | |||||||
Oulun Uimaseura | ||||||||||
SW 7.4 Eriaikaisia / poikkeavia jalkaliikkeit | ||||||||||
Tekij: WinGrodan 1.17.14 | Tulostuspivmr | 27 syyskuu 2009 |
Lisenssi: Oulun Seurat | Tulostusaika | 11:58 |