2018-08-15   20:43:02
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Hessun Vinstat

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Hessun Vinstat    Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  15:23   
  Järjestäjä  Aurajoen Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  16 syyskuu 2017         
 
 
Laji 9, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Venla Holma  2008    160  52.91        3:52.10   
  Loimaan Uimaseura                   
                     
 
Laji 9, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 10 - 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Kaisla Korvonen  2006    256  44.81  1:37.88  2:34.65    3:18.51   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:30.26                 
                     
Tilda Aaltonen  2006    252  3:31.80        3:19.48   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:49.72                 
                     
Aino Laine  2007    224  48.65  1:38.65  2:44.49    3:27.38   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:28.07                 
                     
Mea Alho  2006    220  53.65  1:48.14  2:40.71    3:28.78   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:27.90                 
                     
Wilma Turpeinen  2006    215  47.47  1:44.77  2:44.31    3:30.21   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:29.62                 
                     
Mathilda Heikiö  2006    203  48.71  1:42.14  2:47.70    3:34.31   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:39.50                 
                     
Tilda Saine  2006    159  51.98  1:51.95  3:04.48    3:52.69   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:42.19                 
                     
Kerttu Laaksonen  2006              DSQ   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  4:03.97                 
  SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen)               
                     
 
Laji 9, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Anni Hyttinen  2004    389  38.19  1:22.36  2:14.09    2:52.69   
  Aurajoen Uinti  2:54.33                 
                     
Lilli Kulpakko  2005    384  37.14  1:23.36  2:13.20    2:53.38   
  Aurajoen Uinti  2:52.60                 
                     
Matilda Laitinen  2004    376  36.58  1:22.67  2:13.96    2:54.64   
  Aurajoen Uinti  2:50.22                 
                     
Kerttu Taponen  2005    375  39.28  1:23.16  2:14.79    2:54.79   
  Aurajoen Uinti  3:00.03                 
                     
Ella Suominen  2005    372  38.55  1:25.02  2:15.46    2:55.22   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:54.17                 
                     
Milla Rintanen  2004    354  37.84  1:24.36  2:17.82    2:58.17   
  Aurajoen Uinti  2:57.52                 
                     
Maura Bergström  2005    345  40.85  1:27.91  2:19.23    2:59.67   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:58.03                 
                     
Minttu Kiili  2005    344  38.31  1:25.93  2:19.20    2:59.85   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:58.56                 
                     
Julianna Kurkela  2005    341  39.87  1:26.48  2:17.90    3:00.47   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:54.02                 
                     
10  My Laverman  2004    338  39.01  1:25.00  2:22.58    3:00.99   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:04.76                 
                     
11  Emma Nieminen  2005    245  47.10  1:38.46  2:35.88    3:21.53   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:15.09                 
                     
12  Aino Kurki  2005    221  47.02        3:28.54   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
13  Kristina Grimbaum  2005    210  48.27  1:45.94  2:45.34    3:32.06   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:17.67                 
                     
14  Vilma Halava  2004    208  48.05  1:47.01  2:44.43    3:32.56   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:42.25                 
                     
15  Roosa Lahti  2004    193  51.23  1:51.53  2:49.39    3:38.15   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:39.40                 
                     
16  Ronja Maude  2005    189  46.25        3:39.51   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:47.55                 
                     
17  Emma Loo  2004    177  51.28  1:51.08  2:54.84    3:44.25   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:45.64                 
                     
Alexandra Julin  2005              DNS   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
 
Laji 9, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Emilie Pärnänen  2002    509  33.87  1:14.55  2:03.44    2:37.86   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:29.75                 
                     
Janette Setälä  2001    480  32.67  1:15.53  2:02.59    2:41.06   
  Aurajoen Uinti  2:37.13                 
                     
Lotta Aho  2000    458  34.69  1:20.75  2:05.02    2:43.61   
  Aurajoen Uinti  2:49.68                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  15:23 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner