2018-05-26   06:00:23
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Hessun Vinstat

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Hessun Vinstat    Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  12:31   
  Järjestäjä  Aurajoen Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  16 syyskuu 2017         
 
 
Laji 7, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sofia Danska  2009    131          46.61   
  Uimaseura Kaarina  48.90                 
Elsa Constable  2009    102          50.68   
  Aurajoen Uinti                   
Amelie Halkosaari  2009    46          1:05.97   
  Aurajoen Uinti                   
Ella Ääri  2011    34          1:12.80   
  Uimaseura Kaarina                   
 
Laji 7, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 9 - 10 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Mirelle Hirsiniemi  2007    367          33.14   
  Aurajoen Uinti  32.85                 
Venla Holma  2008    278          36.34   
  Loimaan Uimaseura  38.58                 
Aino Laine  2007    274          36.51   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  37.19                 
Aino Suomalainen  2007    251          37.57   
  Aurajoen Uinti  39.12                 
Linnea Koski  2007    251          37.60   
  Aurajoen Uinti  37.28                 
Minea Kumlander  2007    229          38.77   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  39.09                 
Nella Imponen  2007    227          38.88   
  Aurajoen Uinti  42.73                 
Naomi Leo  2007    215          39.56   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  40.33                 
Jasmiina Laitinen  2008    204          40.28   
  Aurajoen Uinti  42.39                 
10  Amanda Vuori  2007    181          41.89   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  42.19                 
11  Agnes Ruusumo  2007    179          42.05   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  46.40                 
12  Rahma Ezzat  2007    177          42.21   
  Aurajoen Uinti  42.19                 
13  Ella Valdolin  2007    165          43.18   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  47.10                 
14  Justiina Junnila  2007    162          43.49   
  Aurajoen Uinti  46.31                 
15  Amanda Ruusuvaara  2008    157          43.97   
  Uimaseura Kaarina  45.70                 
16  Miisa Järvinen  2007    128          47.00   
  Aurajoen Uinti  42.66                 
17  Veera Knuutila  2008    124          47.51   
  Aurajoen Uinti                   
18  Nea Nirhamo  2008    124          47.55   
  Loimaan Uimaseura  47.74                 
19  Jade Isomaa  2008    123          47.67   
  Loimaan Uimaseura  47.66                 
20  Saara Pakomäki  2008    119          48.12   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  52.09                 
21  Matilda Jokinen  2008    111          49.29   
  Loimaan Uimaseura  49.25                 
22  Sofia Maude  2008    107          49.84   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  57.53                 
23  Minttu Piiroinen  2008    92          52.50   
  Aurajoen Uinti                   
24  Yasemin Yilmaz  2007    72          56.89   
  Aurajoen Uinti                   
25  Iiris Paloposki  2007    71          57.13   
  Aurajoen Uinti                   
26  Saga Räikkönen  2008    59          1:00.90   
  Aurajoen Uinti                   
27  Emilia Nyman  2008    55          1:02.33   
  Uimaseura Kaarina                   
 
Laji 7, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Lilli Kulpakko  2005    435          31.31   
  Aurajoen Uinti  33.08                 
Kerttu Taponen  2005    432          31.38   
  Aurajoen Uinti  32.73                 
Minttu Kiili  2005    415          31.81   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  33.02                 
Julianna Kurkela  2005    391          32.44   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  33.17                 
Emma Nieminen  2005    364          33.22   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  35.79                 
Daniela Lietzén  2006    346          33.79   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  35.45                 
Mathilda Heikiö  2006    321          34.65   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  37.52                 
Mirella Sauhula  2006    320          34.68   
  Aurajoen Uinti  37.61                 
Kaisla Korvonen  2006    299          35.46   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  37.10                 
10  Kristina Grimbaum  2005    298          35.50   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  37.59                 
11  Pilvi Österman  2005    296          35.60   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  36.71                 
12  Iida Vartiainen  2006    295          35.63   
  Aurajoen Uinti  39.37                 
13  Tilda Aaltonen  2006    271          36.63   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  40.20                 
14  Ronja Vilska  2006    258          37.25   
  Aurajoen Uinti  39.34                 
15  Erin Gonzalez Catón  2005    257          37.29   
  Aurajoen Uinti  38.88                 
16  Aino Kurki  2005    257          37.30   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  38.76                 
17  Judit Lindén  2006    250          37.66   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  37.17                 
18  Mia Karolina Müürsepp  2006    247          37.79   
  Aurajoen Uinti  40.75                 
18  Tilda Saine  2006    247          37.79   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  40.38                 
20  Gabriella Vesterkvist  2006    238          38.29   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  44.03                 
21  Viivi Laiho  2005    233          38.51   
  Aurajoen Uinti  40.12                 
22  Nea Salmela  2006    225          38.99   
  Loimaan Uimaseura  41.89                 
23  Kerttu Laaksonen  2006    224          39.07   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  38.67                 
24  Rianna Hoda  2006    213          39.71   
  Loimaan Uimaseura  42.00                 
25  Mea Alho  2006    200          40.52   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  40.64                 
26  Elina Toivonen  2006    193          41.04   
  Aurajoen Uinti  41.69                 
27  Iina Salmivaara  2006    167          43.05   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  46.12                 
28  Maija Grönholm  2006    162          43.53   
  Aurajoen Uinti  33.65                 
29  Elsa Koskinen  2006    158          43.86   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  47.94                 
30  Julia Huovinen  2005    155          44.15   
  Aurajoen Uinti                   
31  Ella Jokioinen  2006    130          46.80   
  Aurajoen Uinti                   
32  Ada Riquelme Mac Donald  2006    100          51.05   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
33  Aino Viitala  2006    79          55.14   
  Aurajoen Uinti  53.86                 
Alexandra Julin  2005              DNS   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  48.73                 
 
Laji 7, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sini Silvennoinen  2002    642          27.50   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  26.30                 
Emma Uusküla  2002    610          27.97   
  Aurajoen Uinti  27.67                 
Anna Vira  2002    582          28.42   
  Aurajoen Uinti  27.56                 
Daniela Degenhardt  2003    572          28.58   
  Aurajoen Uinti  28.33                 
Sylvia Kuusisto  2003    556          28.85   
  Aurajoen Uinti  27.96                 
Siiri Konkka  2004    528          29.35   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  28.78                 
Peppi Pinomäki  2002    527          29.36   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  28.57                 
Julia Koivisto  2002    523          29.45   
  Aurajoen Uinti  28.64                 
Oona Laakso  2002    523          29.45   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  27.90                 
10  Iris Hanski  2003    505          29.78   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  29.95                 
11  Kerttu Nurmi  2003    489          30.10   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  30.15                 
12  Maija Nurmi  2003    487          30.16   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  30.15                 
13  Alida Öhberg  2002    483          30.24   
  Aurajoen Uinti  30.45                 
14  Kaisla Kangas  2002    477          30.36   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  30.10                 
15  Lydia Rintanen  2002    466          30.59   
  Aurajoen Uinti  30.78                 
16  Ella Alanko  2003    463          30.66   
  Aurajoen Uinti  31.15                 
17  Olivia Koski  2002    460          30.74   
  Aurajoen Uinti  31.21                 
18  Iiris Yli-Jama  2003    454          30.86   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  31.56                 
19  Katariina Niemi  2002    452          30.91   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  30.88                 
20  Matilda Laitinen  2004    439          31.21   
  Aurajoen Uinti  31.87                 
21  Helka Suomäki  2003    433          31.35   
  Aurajoen Uinti  32.04                 
22  Oona Sirkiä  2004    428          31.48   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  31.32                 
23  Ella Nihtilä  2004    427          31.50   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  32.24                 
24  Peppi Kolari  2003    417          31.74   
  Aurajoen Uinti  31.43                 
25  Hilda Helo  2003    414          31.82   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  30.72                 
26  Milla Rintanen  2004    411          31.90   
  Aurajoen Uinti  32.67                 
27  Anni Hyttinen  2004    410          31.94   
  Aurajoen Uinti  32.03                 
28  Emilia Liven  2002    408          31.97   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  29.66                 
29  Sini Salmi  2004    393          32.37   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  31.73                 
30  Anni Haavisto  2002    378          32.80   
  Loimaan Uimaseura  32.08                 
31  Laura Kinnunen  2002    369          33.06   
  Aurajoen Uinti  33.46                 
32  Greta Kandolin  2003    361          33.32   
  Aurajoen Uinti  32.51                 
33  My Laverman  2004    352          33.58   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  32.83                 
34  Jessi Isomaa  2004    316          34.81   
  Loimaan Uimaseura  35.15                 
35  Jenna Rautava  2003    304          35.29   
  Loimaan Uimaseura  34.03                 
36  Emma Loo  2004    282          36.17   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  41.83                 
37  Iida Kallio  2004    270          36.70   
  Loimaan Uimaseura  36.32                 
38  Joanna Hauhia  2004    266          36.86   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  38.74                 
39  Venla Ristimäki  2004    249          37.69   
  Loimaan Uimaseura  41.42                 
40  Noora Ketola  2003    240          38.14   
  Aurajoen Uinti  37.11                 
41  Maija Gustafsson  2004    238          38.26   
  Raision Urheilijat  38.22                 
42  Roosa Lahti  2004    230          38.70   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  40.13                 
43  Inka Nirkkonen  2004    211          39.85   
  Aurajoen Uinti                   
44  Vilma Halava  2004    206          40.15   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  44.78                 
45  Laura Lilja  2004    183          41.79   
  Aurajoen Uinti  38.60                 
46  Nella Hyvärinen  2004    176          42.34   
  Aurajoen Uinti                   
 
Laji 7, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Paula Peltola  2001    654          27.33   
  Aurajoen Uinti  26.68                 
Ida Konkka  2000    643          27.48   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  26.72                 
Erika Bergström  1996    637          27.57   
  Aurajoen Uinti  27.21                 
Minka Halava  2001    530          29.32   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  29.72                 
Charlotta Edelman  2001    514          29.62   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  28.47                 
Sanni Kalliomäki  2000    470          30.52   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  29.90                 
Lotta Aho  2000    457          30.79   
  Aurajoen Uinti  30.46                 
Emilia Pirttijärvi  2000    197          40.73   
  Aurajoen Uinti  41.42                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  12:31 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner