Tulokset Laviaarit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Laviaarit |
|
Tulostuspäivämäärä |
27 toukokuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
12:21 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
27 toukokuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 200m Selkäuinti Tytöt, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sohvi Kallinen |
2004 |
|
|
37.97 |
1:19.63 |
2:01.51 |
|
2:39.27 |
|
|
Lahden Uimaseura |
2:37.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Liinu Louhikoski |
2004 |
|
|
38.42 |
1:20.26 |
2:02.09 |
|
2:41.43 |
|
|
Vanders |
2:42.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Aada Rissanen |
2004 |
|
|
39.38 |
1:21.71 |
2:04.84 |
|
2:46.15 |
|
|
Vanders |
2:41.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Nea Mustonen |
2004 |
|
|
39.32 |
1:22.39 |
2:06.06 |
|
2:48.64 |
|
|
Lahden Uimaseura |
2:49.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Ciara Wacklin |
2004 |
|
|
39.79 |
1:23.04 |
2:06.65 |
|
2:49.26 |
|
|
Cetus Espoo |
2:51.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Saga Kovanen |
2004 |
|
|
38.92 |
1:22.75 |
2:07.76 |
|
2:50.15 |
|
|
Cetus Espoo |
2:50.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Inka Lytz |
2004 |
|
|
39.82 |
1:23.60 |
2:08.13 |
|
2:50.99 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Saga Jatkola |
2004 |
|
|
40.64 |
1:24.48 |
2:08.71 |
|
2:52.41 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Pinja Nieminen |
2004 |
|
|
39.47 |
1:24.15 |
2:09.64 |
|
2:55.23 |
|
|
Cetus Espoo |
2:55.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Laura Nissi |
2004 |
|
|
42.66 |
1:28.40 |
2:15.34 |
|
2:58.24 |
|
|
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Senni Partanen |
2004 |
|
|
44.50 |
1:31.96 |
2:21.15 |
|
3:07.29 |
|
|
Mikkelin Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Iiris Virtanen |
2004 |
|
|
47.26 |
1:38.72 |
2:32.92 |
|
3:22.93 |
|
|
Simmis Grani |
3:34.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Saana Perkkiö |
2005 |
|
|
44.65 |
1:34.03 |
2:33.66 |
|
3:29.46 |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Beata Koroknay-Pál |
2004 |
|
|
48.47 |
1:42.56 |
2:36.94 |
|
3:29.71 |
|
|
Cetus Espoo |
3:30.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Ria Rahkonen |
2005 |
|
|
50.44 |
1:47.18 |
2:43.74 |
|
3:36.33 |
|
|
HTU Stadi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Siiri Ruponen |
2005 |
|
|
55.35 |
1:54.82 |
2:52.57 |
|
3:44.87 |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
3:32.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Eevi Hirsi |
2007 |
|
|
55.60 |
1:52.59 |
2:51.01 |
|
3:47.59 |
|
|
HTU Stadi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
27 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
12:21 |
|