Tulokset Laviaarit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 33 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Laviaarit | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2017 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 10:17 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 27 toukokuu 2017 |
Laji 33, 50m Rintauinti Tytöt, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Siiri Haverinen | 2007 | 44.90 | |||||||
Lahden Uimaseura | 46.57 | |||||||||
2 | Emmi Nieminen | 2006 | 46.06 | |||||||
Vanders | 48.77 | |||||||||
3 | Jenni Korkeamäki | 2007 | 46.62 | |||||||
Cetus Espoo | 48.66 | |||||||||
4 | Matilda Leppänen | 2007 | 46.66 | |||||||
Cetus Espoo | 48.21 | |||||||||
5 | Iida Tawast | 2007 | 49.47 | |||||||
Simmis Grani | 50.28 | |||||||||
6 | Anja Miao | 2007 | 49.94 | |||||||
Cetus Espoo | 53.66 | |||||||||
7 | Iina Ekholm | 2007 | 50.74 | |||||||
Helsingfors Simsällskap | 53.09 | |||||||||
8 | Essi Pyykkö | 2006 | 50.99 | |||||||
Salon Uimarit | 51.48 | |||||||||
9 | Sonja Berseneva | 2006 | 52.24 | |||||||
ORCA Helsinki | 57.03 | |||||||||
10 | Anna Salo | 2007 | 53.26 | |||||||
Cetus Espoo | 55.91 | |||||||||
11 | Veera Oila | 2007 | 53.28 | |||||||
Vanders | 55.31 | |||||||||
12 | Selma Korhonen | 2006 | 53.71 | |||||||
Helsingin Uimarit | 54.76 | |||||||||
13 | Jenny Uusitalo | 2007 | 53.75 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
14 | Ellen Lindell | 2007 | 53.85 | |||||||
Cetus Espoo | 55.36 | |||||||||
15 | Unna Korja | 2006 | 53.94 | |||||||
Helsingfors Simsällskap | 53.73 | |||||||||
16 | Rebekka Ritmala | 2006 | 54.00 | |||||||
Vanders | 53.44 | |||||||||
17 | Isla Vuohtoniemi | 2007 | 54.20 | |||||||
Helsingfors Simsällskap | 47.80 | |||||||||
17 | Teela Saarentaus | 2007 | 54.20 | |||||||
Helsingin Uimarit | 54.16 | |||||||||
19 | Milja Weckström | 2007 | 54.31 | |||||||
Helsingin Uimarit | 56.46 | |||||||||
20 | Olivia Porter | 2007 | 54.48 | |||||||
Lahden Uimaseura | 56.11 | |||||||||
21 | Tua Iivanainen | 2006 | 54.57 | |||||||
Helsingfors Simsällskap | 56.41 | |||||||||
22 | Enna Äyrämöinen | 2007 | 54.59 | |||||||
Cetus Espoo | 57.40 | |||||||||
23 | Sandra Savolainen | 2007 | 55.13 | |||||||
Cetus Espoo | 1:02.03 | |||||||||
24 | Mirella Mutikainen | 2007 | 55.16 | |||||||
Helsingfors Simsällskap | 54.34 | |||||||||
25 | Lotta Turunen | 2008 | 59.36 | |||||||
Cetus Espoo | 1:02.29 | |||||||||
26 | Diana Raduly Baka | 2006 | 1:00.54 | |||||||
Salon Uimarit | 46.41 | |||||||||
27 | Saima Peltonen | 2007 | 1:00.91 | |||||||
Salon Uimarit | 59.69 | |||||||||
28 | Sonja Heikkilä | 2006 | 1:01.87 | |||||||
Salon Uimarit | 58.44 | |||||||||
29 | Saga Ronkainen | 2007 | 1:02.05 | |||||||
Cetus Espoo | 1:11.62 | |||||||||
30 | Matilda Saarinen | 2008 | 1:06.14 | |||||||
Salon Uimarit | 1:07.20 | |||||||||
31 | Vuokko Larjomaa | 2007 | 1:08.70 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
32 | Pinja Kotakoski | 2008 | 1:10.20 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Milla Kiviranta | 2006 | DNS | |||||||
Vanders | 47.22 | |||||||||
- | Jade Brelo | 2008 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | 58.65 | |||||||||
SW 7.3 Käsiveto ohi lantiolinjan (pl. lähdön / käännöksen jälkeen) | ||||||||||
- | Olesia Leshchuk | 2006 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | 55.98 | |||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 33, 50m Rintauinti Tytöt, Loppukilpailut 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Rina Rantanen | 2005 | 38.23 | |||||||
Cetus Espoo | 39.30 | |||||||||
2 | Milla Strandberg | 2005 | 38.90 | |||||||
Vanders | 40.62 | |||||||||
3 | Melissa Miettinen | 2005 | 39.78 | |||||||
Helsingin Uimarit | 41.51 | |||||||||
4 | Ellen Kettunen | 2005 | 41.04 | |||||||
Cetus Espoo | 42.43 | |||||||||
5 | Sofia Rinne | 2005 | 41.60 | |||||||
Cetus Espoo | 44.60 | |||||||||
6 | Emilia Niemi | 2005 | 43.34 | |||||||
Octopus Lohja | 43.21 | |||||||||
7 | Lotta Akkanen | 2005 | 48.66 | |||||||
ORCA Helsinki | 48.33 | |||||||||
8 | Kukka Peill | 2005 | 49.52 | |||||||
Cetus Espoo | 48.16 | |||||||||
9 | Rauha Heikkinen | 2005 | 51.97 | |||||||
Helsingin Uimarit | 53.52 | |||||||||
10 | Iina Kukkonen | 2005 | 53.14 | |||||||
Mikkelin Uimaseura | 52.53 | |||||||||
11 | Helmi Jämsén | 2005 | 53.29 | |||||||
Cetus Espoo | 57.12 | |||||||||
12 | Siiri Päivärinta | 2005 | 54.31 | |||||||
Cetus Espoo | 1:00.63 | |||||||||
- | Nea Hollström | 2005 | DNS | |||||||
Cetus Espoo | 57.46 | |||||||||
- | Hilla Wiemers | 2005 | DSQ | |||||||
ORCA Helsinki | 47.04 | |||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 33, 50m Rintauinti Tytöt, Loppukilpailut 13 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Greta Beszteri | 2004 | 37.70 | |||||||
Cetus Espoo | 39.24 | |||||||||
2 | Aava Aula | 2004 | 40.27 | |||||||
Helsingin Uimarit | 43.20 | |||||||||
3 | Viljaana Myllärinen | 2004 | 40.49 | |||||||
Uinti Imatra | 37.14 | |||||||||
4 | Emma Hakala | 2004 | 40.57 | |||||||
Helsingin Uimarit | 41.44 | |||||||||
5 | Iiris Jämsä | 2004 | 40.69 | |||||||
Mikkelin Uimaseura | 40.48 | |||||||||
6 | Wilma Savonen | 2004 | 43.40 | |||||||
Cetus Espoo | 43.43 | |||||||||
7 | Vilma Saarinen | 2004 | 44.31 | |||||||
Octopus Lohja | 44.27 | |||||||||
8 | Tuuli Kammonen | 2004 | 45.64 | |||||||
Mikkelin Uimaseura | 46.69 | |||||||||
9 | Vilja Rautell | 2004 | 45.87 | |||||||
Octopus Lohja | 47.71 | |||||||||
10 | Ella Vilenius | 2004 | 47.34 | |||||||
Vanders | 46.04 | |||||||||
11 | Annika Idman | 2004 | 48.29 | |||||||
Cetus Espoo | 52.21 | |||||||||
12 | Julia Ylä-Autio | 2004 | 49.88 | |||||||
Cetus Espoo | 51.64 | |||||||||
13 | Heidi Työppönen | 2004 | 50.06 | |||||||
Cetus Espoo | 49.89 | |||||||||
14 | Pinja Kinnunen | 2004 | 50.57 | |||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
15 | Oona Bordi | 2004 | 50.79 | |||||||
Cetus Espoo | 52.66 | |||||||||
16 | Linnea Alakörkkö | 2004 | 51.68 | |||||||
Cetus Espoo | 55.52 | |||||||||
17 | Amishi Agarwal | 2004 | 54.99 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
18 | Aava Kiuru | 2004 | 58.33 | |||||||
Cetus Espoo | 1:00.71 | |||||||||
- | Venla Hauska | 2004 | DSQ | |||||||
Järvenpään Uintiklubi | 48.58 | |||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 28 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 10:17 |