Tulokset Lappiuinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 40 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 40 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Lappiuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
14 toukokuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
13:03 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
13 toukokuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 40, 100m RU T12,14,16,N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Miina Torvikoski |
2006 |
Kemin Uimaseura |
|
44.37 |
|
|
|
1:32.77 |
|
2 |
Julia Minttu-Maria Tiensuu |
2005 |
Kemin Uimaseura |
|
45.63 |
|
|
|
1:36.49 |
|
3 |
Kristina Gribova |
2005 |
Poljarny |
|
45.93 |
|
|
|
1:38.72 |
|
4 |
Anastasia Drozdova |
2006 |
Poljarny |
|
49.12 |
|
|
|
1:41.67 |
|
5 |
Anastsia Takmakova |
2006 |
Poljarny |
|
50.99 |
|
|
|
1:45.95 |
|
6 |
Raita Virtanen |
2005 |
Kemijärven Kaiku |
|
51.40 |
|
|
|
1:48.32 |
|
7 |
Linnea Korva |
2006 |
Kempeleen Pyrintö |
|
52.50 |
|
|
|
1:48.41 |
|
8 |
Oona Lipponen |
2006 |
Kemin Uimaseura |
|
52.85 |
|
|
|
1:48.97 |
|
9 |
Hanna Bangsund Degerstrøm |
2005 |
Vadsø Svømmeklubb |
|
51.60 |
|
|
|
1:49.23 |
|
10 |
Sani Nätynki |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
53.86 |
|
|
|
1:51.07 |
|
11 |
Anni Moilanen |
2006 |
Kempeleen Pyrintö |
|
56.06 |
|
|
|
1:58.47 |
|
12 |
Marita Strøm Aronsen |
2005 |
Vadsø Svømmeklubb |
|
|
|
|
|
2:02.40 |
|
13 |
Hilla Järvinen |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
2:06.48 |
|
14 |
Ida Kristine Agersen |
2006 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
59.46 |
|
|
|
2:09.30 |
|
15 |
Ada Johanne Ulvang |
2005 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
1:04.45 |
|
|
|
2:14.96 |
|
16 |
Ellerine Tellefsen |
2006 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
1:13.33 |
|
|
|
2:35.42 |
|
- |
Oliwia Rozwadowska |
2005 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
|
|
|
|
DNS |
|
- |
Enna Memic |
2006 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 7.4 Eriaikaisia jalkaliikkeitä |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Milena Autti |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 40, 100m RU T12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anni Ranta-Valkama |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
41.73 |
|
|
|
1:27.21 |
|
2 |
Anna Demidova |
2004 |
Poljarny |
|
40.68 |
|
|
|
1:27.53 |
|
3 |
Sini Lassila |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
41.29 |
|
|
|
1:28.41 |
|
4 |
Anastasia Parfenova |
2004 |
Kemijärven Kaiku |
|
41.83 |
|
|
|
1:29.57 |
|
5 |
Liina Rajaniemi |
2003 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
41.93 |
|
|
|
1:29.77 |
|
6 |
Iida Saraniemi |
2003 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
42.72 |
|
|
|
1:31.91 |
|
7 |
Emilia Juutilainen |
2004 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
43.84 |
|
|
|
1:32.44 |
|
8 |
Elle Karlsen |
2004 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
45.11 |
|
|
|
1:35.60 |
|
9 |
Julianne Haug Rojas |
2004 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
46.90 |
|
|
|
1:38.55 |
|
10 |
Miina Johanne Johansen |
2004 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
47.05 |
|
|
|
1:39.92 |
|
11 |
Linda M Hansen |
2004 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
49.34 |
|
|
|
1:41.55 |
|
12 |
Alisa M Hansen |
2004 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
51.22 |
|
|
|
1:45.55 |
|
13 |
Mina Pettersen Nesje |
2004 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
50.10 |
|
|
|
1:47.62 |
|
14 |
Maria Kaarlejärvi |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
51.33 |
|
|
|
1:48.00 |
|
15 |
Ada Winneberg Heitmann |
2004 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
53.50 |
|
|
|
1:54.65 |
|
16 |
Angelica Johnsen Nilsen |
2004 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
|
|
|
|
2:03.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 40, 100m RU T12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sofia Khromykh |
2002 |
Poljarny |
|
38.34 |
|
|
|
1:20.33 |
|
2 |
Frid Torhild Bratlien Danielsen |
2002 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
38.68 |
|
|
|
1:21.30 |
|
3 |
Ronja Nätynki |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
41.75 |
|
|
|
1:26.52 |
|
4 |
Katariina Kourula |
2002 |
Kemin Uimaseura |
|
41.01 |
|
|
|
1:28.38 |
|
5 |
Sofia Saukko |
2001 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
42.76 |
|
|
|
1:31.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 40, 100m RU T12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
14 toukokuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
13:03 |
|