2019-09-19   16:55:44
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset XVI Marli Junior Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamujakso

Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  XVI Marli Junior Games    Tulostuspäivämäärä  22 huhtikuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  11:57   
  Järjestäjä  Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  22 huhtikuu 2017         
 
 
Laji 9, T15 200m su, Loppukilpailut 13 - 15 v 
Sponsori: HC TPS Oy 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Emilie Pärnänen  2002    610  33.72  1:10.70  1:48.70    2:26.24   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:22.63                 
                     
Kaisla Kangas  2002    501  36.51  1:16.17  1:56.32    2:36.16   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:36.57                 
                     
Siiri Konkka  2004    501  36.06  1:15.25  1:56.16    2:36.17   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:38.60                 
                     
Charlotte Ingberg  2002    488  36.15  1:17.06  1:58.79    2:37.53   
  Octopus Lohja  2:36.24                 
                     
Helmi Heinonen  2002    457  37.96  1:18.73  2:00.08    2:41.00   
  Raision Urheilijat  2:33.04                 
                     
Iris Hanski  2003    454  37.19  1:17.46  2:00.01    2:41.35   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:42.29                 
                     
Aino Rantala  2004    423  38.79  1:20.59  2:02.80    2:45.26   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:43.30                 
                     
Lydia Rintanen  2002    421  38.41  1:20.32  2:03.32    2:45.45   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Veera Säämänen  2004    407  39.05  1:21.72  2:04.49    2:47.28   
  Helsingfors Simsällskap  2:43.49                 
                     
10  Petra Kivi  2003    398  38.09  1:19.71  2:04.03    2:48.62   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  2:45.62                 
                     
11  Aida Pasma  2003    389  39.35  1:22.77  2:06.83    2:49.82   
  Riihimäen Uimaseura  2:48.84                 
                     
12  Ethel Piksilä  2003    384  39.72  1:23.07  2:07.56    2:50.67   
  Helsingfors Simsällskap  2:46.61                 
                     
13  Heidi Javanainen  2003    363  40.29  1:25.35  2:10.59    2:53.80   
  Swimming Team Rauma  2:56.48                 
                     
14  Cinja Åvist  2003    359  40.08  1:24.49  2:10.81    2:54.41   
  Hyvinkään Uimaseura  2:57.55                 
                     
15  Julia Tuura  2004    337  40.91  1:26.44  2:12.84    2:58.17   
  Riihimäen Uimaseura  2:59.27                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  22 huhtikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  11:57 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner