2018-10-23   01:47:14
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Mikropolix-Uinnit 11.3.2017

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 11.3.2017    Tulostuspäivämäärä  11 maaliskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimäki    Tulostusaika  12:53   
  Järjestäjä  Riihimäen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  11 maaliskuu 2017         
 
 
Laji 5, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Rasmus Lempinen  2005  Riihimäen Uimaseura            38.18   
Juho Mantila  2005  Riihimäen Uimaseura            39.81   
Iivari Paananen  2005  Hyvinkään Uimaseura            40.48   
Tuukka Visto  2007  Riihimäen Uimaseura            40.97   
Jonne Mustalahti  2005  Riihimäen Uimaseura            44.74   
Elias Tuukkanen  2006  Riihimäen Uimaseura            45.02   
Anton Helén  2006  Riihimäen Uimaseura            46.78   
Arttu Koskinen  2006  Riihimäen Uimaseura            47.20   
Miika Toivonen  2007  Riihimäen Uimaseura            49.71   
10  Matias Töllinen  2006  Riihimäen Uimaseura            52.24   
11  Joonatan Paalanen  2006  Riihimäen Uimaseura            58.78   
12  Väinö Sohlman  2006  Riihimäen Uimaseura            1:04.54   
                     
 
Laji 5, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Petri Shkolny  2003  Riihimäen Uimaseura            30.73   
Kalle Seppä  2003  Riihimäen Uimaseura            32.97   
Manu Rosendahl  2003  Riihimäen Uimaseura            35.13   
Aapo Rasinmäki  2003  Riihimäen Uimaseura            36.24   
Jesse Virkkala  2004  Riihimäen Uimaseura            39.23   
Chris Veide  2003  Riihimäen Uimaseura            40.33   
                     
 
Laji 5, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Joel Knaapi  2001  Cetus Espoo            26.16   
Santeri Huhtala  1998  Cetus Espoo            26.60   
Joona Salminen  2000  Cetus Espoo            26.65   
Roope Lajas  1998  Riihimäen Uimaseura            26.69   
Arttu Mäki  1998  Cetus Espoo            28.83   
Tino Lukkaroinen  2002  Riihimäen Uimaseura            29.09   
Herkko Lajas  2001  Riihimäen Uimaseura            29.15   
Mikael Virtanen  2002  Riihimäen Uimaseura            29.24   
Oliver Juursoo  2001  Riihimäen Uimaseura            29.30   
10  Viljami Töhönen  2002  Riihimäen Uimaseura            29.53   
11  Konsta Seppä  2001  Riihimäen Uimaseura            30.10   
Veikka Weckman  2001  Riihimäen Uimaseura            DNS   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  11 maaliskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  12:53 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner