Results for Forever Games
Below are all results from the competition shown by session.
AAMU
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
FOREVER GAMES |
|
Tulostuspäivämäärä |
08 huhtikuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
VANTAA TIKKURILA |
|
Tulostusaika |
13:46 |
|
|
Järjestäjä |
Vanders |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 huhtikuu 2017 |
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Vilja Grundström |
2003 |
|
463 |
40.08 |
1:24.85 |
2:12.06 |
|
2:59.77 |
|
|
Vanders |
3:06.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Iida Herrala |
2004 |
|
415 |
41.47 |
1:29.56 |
2:18.20 |
|
3:06.44 |
|
|
Simmis Wanda |
3:09.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Kreetta Uusitalo |
2003 |
|
403 |
42.97 |
1:30.13 |
2:19.43 |
|
3:08.19 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
3:12.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Ida Mäki-Hokkonen |
2004 |
|
371 |
44.28 |
1:33.42 |
2:23.69 |
|
3:13.45 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
3:16.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Iiris Jämsä |
2004 |
|
348 |
|
1:35.54 |
2:28.11 |
|
3:17.66 |
|
|
Mikkelin Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Anni Konnu |
2004 |
|
312 |
44.22 |
1:36.86 |
2:31.56 |
|
3:24.89 |
|
|
Uinti Imatra |
3:39.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Vilma Saarinen |
2004 |
|
300 |
46.22 |
1:38.95 |
2:34.47 |
|
3:27.64 |
|
|
Octopus Lohja |
3:32.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Vilma Lipponen |
2003 |
|
297 |
47.31 |
1:41.41 |
2:36.90 |
|
3:28.37 |
|
|
Simmis Wanda |
3:38.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Tinka Rokka |
2003 |
|
296 |
46.62 |
1:39.64 |
2:34.31 |
|
3:28.57 |
|
|
Uimaseura Aquila |
3:30.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Winona Forslund |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DNF |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
2:58.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Annika Tietz |
2001 |
|
540 |
38.77 |
1:22.79 |
2:07.78 |
|
2:50.80 |
|
|
HTU Stadi |
2:52.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Maija Liukkonen |
2001 |
|
391 |
39.56 |
1:27.18 |
2:18.60 |
|
3:10.13 |
|
|
Mikkelin Uimaseura |
3:05.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Maria Pesso |
2002 |
|
262 |
49.60 |
1:45.63 |
2:40.98 |
|
3:37.28 |
|
|
Simmis Grani |
3:36.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Nelli Varjovaara |
2002 |
|
247 |
50.76 |
1:48.32 |
2:45.44 |
|
3:41.52 |
|
|
Simmis Grani |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kristina Maria Jaamul |
2000 |
|
497 |
38.45 |
1:21.88 |
2:07.78 |
|
2:55.59 |
|
|
Kalevi Ujumiskool |
2:49.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Piia Kaivola |
1999 |
|
314 |
46.08 |
1:37.76 |
2:31.68 |
|
3:24.54 |
|
|
Cetus Espoo |
3:21.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
08 huhtikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa |
Tulostusaika |
13:46 |
|