Results for Kronborg Open 2017
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Løb 27 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Løb 27 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
|
|
Stævne navn |
Kronborg Open 2017 |
|
Udskriftsdato |
26 februar 2017 |
|
|
Stævne by |
Helsingør |
|
Udskriftstidspunkt |
12:54 |
|
|
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
24 februar 2017 |
|
|
|
|
|
|
Løb 27, 200m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2003-2005 |
Sponsor: Forlaget Cobolt |
|
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Maria Lund |
2003 |
|
513 |
36.64 |
1:16.52 |
1:55.75 |
|
2:34.94 |
|
|
Birkerød Svømmeklub |
2:29.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Caroline Buhl Schrøder |
2003 |
|
469 |
38.83 |
1:19.39 |
2:00.29 |
|
2:39.67 |
|
|
Allerød Svømmeklub |
2:37.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Linnea Hietala |
2004 |
|
466 |
37.79 |
1:18.19 |
1:59.27 |
|
2:39.91 |
|
|
Helsingør Svømmeklub |
2:38.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Olivia Jarl Halvarsson |
2003 |
|
452 |
36.45 |
1:17.22 |
1:59.57 |
|
2:41.54 |
|
|
Kristianstads SLS |
2:50.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Cornelia Bergqvist |
2003 |
|
440 |
39.21 |
1:21.44 |
2:02.84 |
|
2:43.05 |
|
|
Birkerød Svømmeklub |
2:37.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Caroline Wiuff Jensen |
2004 |
|
432 |
38.18 |
1:19.68 |
2:02.15 |
|
2:44.06 |
|
|
Vest-Brøndby |
2:41.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Leandra Marie Volkmann |
2003 |
|
431 |
37.44 |
1:20.12 |
2:02.32 |
|
2:44.19 |
|
|
Sg Neukölln E.v. Berlin |
2:45.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Cassandra G. Nygaard |
2003 |
|
430 |
39.76 |
1:22.75 |
2:03.92 |
|
2:44.30 |
|
|
Allerød Svømmeklub |
2:39.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Sille Andersen |
2003 |
|
425 |
39.46 |
1:21.92 |
2:04.41 |
|
2:44.99 |
|
|
Frederikssund Svømmeklub |
2:44.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Julie K Rose |
2003 |
|
415 |
41.04 |
1:23.47 |
2:05.47 |
|
2:46.31 |
|
|
Allerød Svømmeklub |
2:40.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Katrine Duus |
2003 |
|
415 |
39.42 |
1:21.84 |
2:04.92 |
|
2:46.31 |
|
|
Næstved IF |
2:44.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Mille Pedersen |
2003 |
|
414 |
38.67 |
1:21.75 |
2:04.56 |
|
2:46.33 |
|
|
Allerød Svømmeklub |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Fiona Burmester |
2003 |
|
400 |
40.31 |
1:22.69 |
2:06.00 |
|
2:48.29 |
|
|
Helsingør Svømmeklub |
2:51.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Sally-Lea Przybyla |
2003 |
|
389 |
40.14 |
1:23.10 |
2:06.01 |
|
2:49.88 |
|
|
Sg Neukölln E.v. Berlin |
2:44.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Astrid Thimmer |
2003 |
|
387 |
39.21 |
1:22.50 |
2:05.81 |
|
2:50.11 |
|
|
Hørsholm Svømmeforening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Esther Marie Heunicke |
2003 |
|
385 |
40.92 |
1:23.72 |
2:07.32 |
|
2:50.40 |
|
|
Birkerød Svømmeklub |
3:03.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Ida Hebeltoft |
2003 |
|
381 |
41.08 |
1:24.81 |
2:08.25 |
|
2:50.98 |
|
|
Herlev Svømning |
2:45.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Olivia Ida Madsen |
2003 |
|
380 |
39.20 |
1:22.85 |
2:08.08 |
|
2:51.27 |
|
|
Helsingør Svømmeklub |
2:46.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Ingrid Lindemann |
2003 |
|
377 |
39.93 |
1:23.99 |
2:08.09 |
|
2:51.72 |
|
|
Birkerød Svømmeklub |
2:40.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Therese Sand Frederiksen |
2003 |
|
375 |
42.52 |
1:26.07 |
2:09.90 |
|
2:52.03 |
|
|
Allerød Svømmeklub |
2:49.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Maya Ehlers Hansen |
2004 |
|
370 |
39.28 |
1:22.97 |
2:08.14 |
|
2:52.78 |
|
|
Farum Svømmeklub |
2:49.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Josephine Thomsen |
2005 |
|
363 |
40.68 |
1:26.05 |
2:10.82 |
|
2:53.83 |
|
|
Herlev Svømning |
2:49.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Annika Egenhardt |
2003 |
|
357 |
40.54 |
1:24.78 |
2:09.46 |
|
2:54.81 |
|
|
Vest-Brøndby |
2:50.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
Luna Trojlsgaard |
2004 |
|
353 |
40.69 |
1:25.11 |
2:10.55 |
|
2:55.42 |
|
|
Frederiksværk Svømmeklub |
2:56.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
Nadine Reetz |
2004 |
|
352 |
42.52 |
1:28.57 |
2:13.04 |
|
2:55.67 |
|
|
Sg Neukölln E.v. Berlin |
2:59.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
Emmely Östman Pedersen |
2005 |
|
351 |
41.93 |
1:27.76 |
2:14.09 |
|
2:55.79 |
|
|
Helsingør Svømmeklub |
2:56.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
Nikoline Skovly Larsen |
2003 |
|
348 |
40.23 |
1:24.47 |
2:09.79 |
|
2:56.21 |
|
|
Næstved IF |
2:44.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
Martha Hjuler Britze |
2004 |
|
345 |
39.61 |
1:23.53 |
2:10.42 |
|
2:56.73 |
|
|
Hørsholm Svømmeforening |
2:48.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
Laura Boutrup |
2003 |
|
339 |
44.34 |
1:30.64 |
2:15.02 |
|
2:57.78 |
|
|
Birkerød Svømmeklub |
3:13.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
Maj Jensen |
2003 |
|
333 |
41.01 |
1:27.31 |
2:14.89 |
|
2:58.89 |
|
|
Farum Svømmeklub |
2:53.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
Josephine Lysdahl |
2004 |
|
332 |
42.39 |
1:28.94 |
2:15.35 |
|
2:59.09 |
|
|
Hørsholm Svømmeforening |
3:16.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
Ellen A. Skov |
2003 |
|
331 |
42.38 |
1:27.82 |
2:13.41 |
|
2:59.28 |
|
|
Helsingør Svømmeklub |
3:22.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
Maja Marie Elmgreen |
2003 |
|
328 |
42.40 |
1:27.82 |
2:14.38 |
|
2:59.78 |
|
|
Helsinge Skytte & IF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
Caroline Salskov Jensen |
2005 |
|
328 |
42.07 |
1:27.65 |
2:14.34 |
|
2:59.88 |
|
|
Hørsholm Svømmeforening |
3:04.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
Victoria Husted Volden |
2003 |
|
325 |
43.01 |
1:28.73 |
2:14.98 |
|
3:00.29 |
|
|
Hørsholm Svømmeforening |
2:59.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
Karoline K. Larsen |
2004 |
|
320 |
42.89 |
1:29.16 |
2:16.50 |
|
3:01.32 |
|
|
Farum Svømmeklub |
3:00.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
Kristine G. Skjærbæk |
2004 |
|
306 |
43.62 |
1:30.35 |
2:18.37 |
|
3:03.96 |
|
|
Helsingør Svømmeklub |
3:25.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
Anne Sofie Devantier |
2004 |
|
292 |
41.87 |
1:28.62 |
2:17.40 |
|
3:06.89 |
|
|
Vest-Brøndby |
2:55.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
Ella Gohr Metz |
2005 |
|
288 |
44.89 |
1:33.47 |
2:22.39 |
|
3:07.76 |
|
|
Vest-Brøndby |
3:53.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
Rebecca Maria Bagger |
2005 |
|
279 |
45.24 |
1:35.02 |
2:23.72 |
|
3:09.78 |
|
|
Helsingør Svømmeklub |
3:31.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
Emma F. Rouse |
2004 |
|
277 |
43.65 |
1:32.75 |
2:22.60 |
|
3:10.31 |
|
|
Helsingør Svømmeklub |
3:06.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
Alba Vendelboe-Schack |
2005 |
|
275 |
45.15 |
1:34.57 |
2:24.58 |
|
3:10.68 |
|
|
Hørsholm Svømmeforening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
Kaya Vennick Haugbølle |
2004 |
|
273 |
45.75 |
1:34.89 |
2:23.91 |
|
3:11.20 |
|
|
Hørsholm Svømmeforening |
3:32.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
Mathilde Edele Borg |
2004 |
|
268 |
45.64 |
1:34.92 |
2:23.40 |
|
3:12.26 |
|
|
Hørsholm Svømmeforening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
Josefine Nielsen |
2005 |
|
267 |
45.92 |
1:35.82 |
2:26.76 |
|
3:12.46 |
|
|
Frederiksværk Svømmeklub |
3:22.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
Emmanuella Nygaard |
2003 |
|
267 |
45.94 |
1:35.15 |
2:26.32 |
|
3:12.48 |
|
|
Herlev Svømning |
3:16.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
Gry Therkelsen |
2004 |
|
264 |
46.43 |
1:35.33 |
2:25.21 |
|
3:13.23 |
|
|
Helsinge Skytte & IF |
3:09.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
Amalie Lund |
2004 |
|
264 |
44.06 |
|
2:24.27 |
|
3:13.25 |
|
|
Helsinge Skytte & IF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
Thea Jacobsen |
2003 |
|
262 |
45.08 |
1:33.79 |
2:23.89 |
|
3:13.77 |
|
|
Herlev Svømning |
4:20.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
Agnes Barner Hansen |
2005 |
|
261 |
45.56 |
1:35.98 |
2:26.71 |
|
3:13.88 |
|
|
Næstved IF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
Natacha Munch |
2005 |
|
247 |
46.59 |
1:37.95 |
2:28.89 |
|
3:17.63 |
|
|
Solrød Svømmeklub |
3:29.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
Filippa Martinsen |
2005 |
|
242 |
46.94 |
1:37.99 |
2:30.30 |
|
3:18.90 |
|
|
Helsingør Svømmeklub |
3:33.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
Natascha Packert-Frandsen |
2005 |
|
221 |
47.68 |
1:40.06 |
2:33.39 |
|
3:25.07 |
|
|
Vest-Brøndby |
3:37.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
Johanne Jonstrup Liisberg |
2003 |
|
216 |
48.96 |
1:44.20 |
2:37.55 |
|
3:26.63 |
|
|
Holbæk Svømme Klub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
Emilia van Wyk B. Jensen |
2004 |
|
209 |
48.16 |
1:41.41 |
2:36.61 |
|
3:28.85 |
|
|
Hørsholm Svømmeforening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
Sasha Nezdiikovskaia |
2005 |
|
203 |
50.56 |
1:44.23 |
2:39.48 |
|
3:31.01 |
|
|
Hørsholm Svømmeforening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
Mathilde Syberg Glud |
2004 |
|
186 |
52.53 |
1:49.93 |
2:44.59 |
|
3:37.26 |
|
|
Hørsholm Svømmeforening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
Merle Holmgaard |
2005 |
|
150 |
|
1:57.03 |
|
|
3:53.02 |
|
|
Næstved IF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Mille Dige From |
2004 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Hørsholm Svømmeforening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Anna Mundt Karup |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
Ej fort.bev. 100 m. |
|
Holbæk Svømme Klub |
3:15.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 27, 200m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2000-2002 |
Sponsor: Forlaget Cobolt |
|
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Isabella Revstedt |
2001 |
|
583 |
33.74 |
1:12.42 |
1:50.93 |
|
2:28.49 |
|
|
Simklubben Ran |
2:35.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Josefine Rosengren |
2000 |
|
497 |
36.21 |
1:16.60 |
1:57.18 |
|
2:36.58 |
|
|
Kristianstads SLS |
2:46.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Zara Wendel |
2002 |
|
475 |
36.40 |
1:16.43 |
1:58.21 |
|
2:38.91 |
|
|
Holbæk Svømme Klub |
2:37.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Anja Sperling |
2002 |
|
455 |
37.29 |
1:18.51 |
2:00.06 |
|
2:41.21 |
|
|
Sg Neukölln E.v. Berlin |
2:39.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Kathrine Pii Frederiksen |
2000 |
|
447 |
38.04 |
1:19.27 |
2:00.73 |
|
2:42.14 |
|
|
Farum Svømmeklub |
2:41.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Helena Hvid Hansen |
2001 |
|
447 |
38.21 |
1:19.07 |
2:00.61 |
|
2:42.18 |
|
|
Helsingør Svømmeklub |
2:46.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Anne-Sofie P. Clausen |
2002 |
|
428 |
37.82 |
1:19.67 |
2:02.49 |
|
2:44.60 |
|
|
Næstved IF |
2:40.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Sasia Lundhus |
2002 |
|
422 |
39.03 |
1:20.41 |
2:03.05 |
|
2:45.34 |
|
|
Vest-Brøndby |
2:43.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Melina Miethe |
2002 |
|
403 |
40.12 |
1:23.29 |
2:06.51 |
|
2:47.90 |
|
|
Sg Neukölln E.v. Berlin |
2:41.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Julie Frisch Hoff |
2002 |
|
400 |
39.27 |
1:22.25 |
2:05.23 |
|
2:48.35 |
|
|
Hørsholm Svømmeforening |
2:41.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Marina Nissen Jakobsen |
2000 |
|
380 |
39.72 |
1:23.07 |
2:07.82 |
|
2:51.24 |
|
|
Hørsholm Svømmeforening |
2:47.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Ida Lykke Wennicke |
2001 |
|
370 |
39.19 |
1:22.73 |
2:07.82 |
|
2:52.66 |
|
|
Frederikssund Svømmeklub |
2:42.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Emma Hjort Kaas |
2002 |
|
344 |
42.65 |
1:27.66 |
2:12.96 |
|
2:56.91 |
|
|
Hørsholm Svømmeforening |
2:53.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Sofia Levisen |
2002 |
|
336 |
41.65 |
1:28.58 |
2:14.52 |
|
2:58.44 |
|
|
Solrød Svømmeklub |
2:50.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Caroline Meyer |
2002 |
|
334 |
42.51 |
1:28.35 |
2:15.35 |
|
2:58.78 |
|
|
Hørsholm Svømmeforening |
3:09.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Mia Witt |
2002 |
|
333 |
41.43 |
1:26.84 |
2:12.75 |
|
2:58.89 |
|
|
Vest-Brøndby |
2:53.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Ida Larsen |
2000 |
|
321 |
43.41 |
1:29.61 |
2:15.51 |
|
3:01.01 |
|
|
Holbæk Svømme Klub |
3:28.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Katrine Voss Thorsen |
2002 |
|
297 |
45.66 |
1:34.06 |
2:21.72 |
|
3:05.80 |
|
|
Helsinge Skytte & IF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Emma Antonisen |
2002 |
|
278 |
45.50 |
1:35.04 |
2:23.07 |
|
3:09.86 |
|
|
Helsinge Skytte & IF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 27, 200m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 0-1999 |
Sponsor: Forlaget Cobolt |
|
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ida Lindborg |
1994 |
|
736 |
32.15 |
1:07.05 |
1:42.70 |
|
2:17.40 |
|
|
Malmö Kappsimningsklubb |
2:14.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Olivia Wrobel |
1998 |
|
525 |
34.91 |
1:13.47 |
1:53.90 |
|
2:33.71 |
|
|
Sg Neukölln E.v. Berlin |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
26 februar 2017 |
Licens til Helsingør Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
12:54 |
|