2019-10-14   18:55:34
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Speedo Carnival

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Speedo Carnival    Tulostuspäivämäärä  28 tammikuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  14:03   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  28 tammikuu 2017         
 
 
Laji 14, 200m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Johan Krister Fredriksson  2003    450  32.04  1:06.35  1:40.57    2:13.04   
  Helsingfors Simsällskap  2:19.40                 
                     
Lassi Haimi  2003    450  30.36  1:04.19  1:39.40    2:13.05   
  Helsingfors Simsällskap  2:15.38                 
                     
Lari Tumanoff  2003    439  30.20  1:05.04  1:40.52    2:14.15   
  Helsingfors Simsällskap  2:15.16                 
                     
Isak Jatkola  2003    341  34.01  1:11.77  1:49.47    2:25.92   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  2:31.38                 
                     
Alexander Huhtala  2003    308  34.70  1:13.39  1:53.36    2:30.97   
  Cetus Espoo  2:39.00                 
                     
Leevi Ylikulppi  2003    307  34.77  1:13.23  1:52.45    2:31.11   
  Cetus Espoo  2:32.49                 
                     
Waldemar Palombi  2004    286  35.43  1:15.74  1:56.06    2:34.67   
  Helsingfors Simsällskap  2:44.96                 
                     
Samuel Halminen  2005    270  35.84  1:17.39  1:59.81    2:37.72   
  Helsingfors Simsällskap  2:50.24                 
                     
Viktor Asklöf  2004    266  36.08  1:16.32  1:58.27    2:38.49   
  Cetus Espoo  2:41.46                 
                     
10  Tatu Saareks  2003    252  37.52  1:18.62  2:00.36    2:41.44   
  Hyvinkään Uimaseura  2:36.83                 
                     
11  Juuso Pulkkinen  2004    243  36.29  1:18.61  2:01.93    2:43.27   
  Cetus Espoo  2:49.54                 
                     
12  Masih Tantula  2004    215  37.00  1:21.02  2:07.28    2:50.17   
  Simmis Grani  3:05.18                 
                     
13  Samuel Saari  2004    207  38.89  1:23.06  2:08.43    2:52.29   
  Cetus Espoo  3:01.24                 
                     
14  Anton Petrov  2004    200  40.40  1:25.80  2:11.85    2:54.17   
  Helsingfors Simsällskap  3:03.31                 
                     
15  Luca Elshout  2004    195  38.59  1:23.47  2:10.60    2:55.71   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
16  Mattias Janhunen  2003    180  38.35  1:25.08  2:14.13    3:00.53   
  Cetus Espoo  3:04.18                 
                     
17  Henrik Rokityanskiy  2006    163  40.45  1:27.47  2:16.94    3:06.41   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
18  Ilmari Laitala  2003    116  45.41  1:39.12  2:35.60    3:28.62   
  Cetus Espoo  3:41.45                 
                     
19  Niko Silander  2003    100  50.04  1:48.45  2:47.05    3:39.71   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 14, 200m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Taneli Lantta  2001    535  30.35  1:02.36  1:34.88    2:05.62   
  Simmis Wanda  2:05.85                 
                     
Oskari Aalto  2002    531  29.32  1:01.44  1:34.26    2:05.89   
  Cetus Espoo  2:03.65                 
                     
Victor Savateev  2001    510  30.41  1:03.83  1:37.04    2:07.60   
  C.O.R.St.Petersburg  2:01.50                 
                     
Roope Paatos  2002    497  30.87  1:03.64  1:36.92    2:08.75   
  Raision Urheilijat  2:08.66                 
                     
Oscar Skjäl  2002    484  30.18  1:03.19  1:36.91    2:09.90   
  Cetus Espoo  2:07.72                 
                     
Herman Widbom  2001    483  30.80  1:04.41  1:37.86    2:09.97   
  Cetus Espoo  2:07.74                 
                     
Eerikki Laitala  2001    458  30.53  1:04.42  1:38.61    2:12.28   
  Cetus Espoo  2:07.30                 
                     
Elias Kukkonen  2002    457  29.26  1:03.16  1:38.70    2:12.34   
  ORCA Helsinki  2:13.57                 
                     
Daniel Rinne  2002    446  29.80  1:03.50  1:39.04    2:13.49   
  Cetus Espoo  2:12.05                 
                     
10  Veikka Saren  2002    417  31.12  1:05.60  1:41.44    2:16.46   
  Someron Esa  2:22.81                 
                     
11  Harald Åström  2001    407  30.80  1:06.05  1:42.79    2:17.60   
  Helsingfors Simsällskap  2:19.99                 
                     
12  Jiri Järvinen  2001    401  30.60  1:06.45  1:43.27    2:18.31   
  Swimming Jyväskylä  2:29.54                 
                     
13  Eetu Partanen  2001    394  30.33  1:05.81  1:42.47    2:19.03   
  Cetus Espoo  2:19.62                 
                     
14  Niklas Linnanen  2001    392  30.61  1:06.71  1:42.87    2:19.32   
  Helsingfors Simsällskap  2:17.93                 
                     
15  Joel Syrjä  2002    359  33.75  1:10.09  1:47.69    2:23.42   
  Cetus Espoo  2:23.84                 
                     
16  Matias Ola  2002    340  32.30  1:09.34  1:47.36    2:26.14   
  ORCA Helsinki  2:25.79                 
                     
17  Muhammed Tantula  2002    322  32.50  1:10.33  1:50.40    2:28.69   
  Simmis Grani  2:38.97                 
                     
18  Elias Jääskeläinen  2002    312  35.25  1:14.54  1:54.79    2:30.32   
  Cetus Espoo  2:39.14                 
                     
19  Pyry Talvitie  2002    302  34.90  1:14.44  1:54.00    2:31.92   
  Gladius Kirkkonummi  2:33.93                 
                     
20  Olavi Saarinen  2002    302  34.04  1:12.81  1:51.89    2:31.98   
  Helsingfors Simsällskap  2:31.99                 
                     
21  Dorian Sadojevic Jelacik  2002    295  32.33  1:10.69  1:53.02    2:33.20   
  Cetus Espoo  2:23.84                 
                     
22  Samuli Hartikainen  2001    281  35.32  1:15.53  1:55.05    2:35.60   
  Cetus Espoo  2:41.33                 
                     
23  Onni Järvinen  2002    248  33.33  1:14.64  1:58.61    2:42.22   
  Helsingfors Simsällskap  2:31.84                 
                     
24  Daniel Ruotsi  2002    227  36.23  1:19.86  2:05.79    2:47.06   
  Gladius Kirkkonummi  2:50.14                 
                     
Jere Ruuhonen  2001              DNF   
  Cetus Espoo  2:10.46                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  28 tammikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  14:03 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner