Tulokset Speedo Carnival
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Speedo Carnival | Tulostuspäivämäärä | 28 tammikuu 2017 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 19:18 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 28 tammikuu 2017 |
Laji 23, 100m Perhosuinti Pojat, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Tomi Silander | 2006 | 157 | 42.73 | 1:32.34 | |||||
Cetus Espoo | 1:32.29 | |||||||||
Laji 23, 100m Perhosuinti Pojat, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Lari Tumanoff | 2003 | 361 | 32.52 | 1:09.91 | |||||
Helsingfors Simsällskap | 1:10.14 | |||||||||
2 | Isak Jatkola | 2003 | 335 | 33.83 | 1:11.68 | |||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 1:17.99 | |||||||||
3 | Luukas Vainio | 2003 | 331 | 34.95 | 1:11.99 | |||||
Cetus Espoo | 1:14.10 | |||||||||
4 | Niklas Hatakka | 2003 | 317 | 33.06 | 1:13.06 | |||||
Cetus Espoo | 1:20.50 | |||||||||
5 | Johan Krister Fredriksson | 2003 | 279 | 35.07 | 1:16.19 | |||||
Helsingfors Simsällskap | 1:16.78 | |||||||||
6 | Oskari Repo | 2003 | 236 | 37.18 | 1:20.60 | |||||
Cetus Espoo | 1:23.40 | |||||||||
7 | Alexander Huhtala | 2003 | 206 | 39.54 | 1:24.23 | |||||
Cetus Espoo | 1:27.35 | |||||||||
8 | Kiarash Javidi Firooz Toussi | 2003 | 192 | 39.81 | 1:26.34 | |||||
Cetus Espoo | 1:30.65 | |||||||||
9 | Roni Severinkangas | 2003 | 189 | 37.67 | 1:26.73 | |||||
Cetus Espoo | 1:23.64 | |||||||||
10 | Rasmus Mykkänen | 2003 | 181 | 39.75 | 1:27.94 | |||||
Cetus Espoo | 1:35.70 | |||||||||
11 | Tatu Saareks | 2003 | 178 | 39.46 | 1:28.42 | |||||
Hyvinkään Uimaseura | 1:19.97 | |||||||||
12 | Joakim Kuhlberg | 2004 | 170 | 40.35 | 1:29.92 | |||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 1:35.28 | |||||||||
13 | Alvar Aho | 2004 | 166 | 43.01 | 1:30.54 | |||||
Cetus Espoo | 1:33.27 | |||||||||
14 | Lucas Lönnblad | 2004 | 135 | 44.47 | 1:37.03 | |||||
Cetus Espoo | 1:51.19 | |||||||||
15 | Yufei Meng | 2004 | 135 | 42.30 | 1:37.04 | |||||
Cetus Espoo | 1:33.47 | |||||||||
16 | Arttu Valonen | 2004 | 132 | 43.28 | 1:37.76 | |||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
17 | Veerti Juurakko | 2004 | 119 | 42.48 | 1:41.02 | |||||
Cetus Espoo | 1:45.30 | |||||||||
18 | Samuel Saari | 2004 | 116 | 47.68 | 1:42.05 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
19 | Juuso Pulkkinen | 2004 | 115 | 46.99 | 1:42.24 | |||||
Cetus Espoo | 1:35.78 | |||||||||
20 | Viktor Asklöf | 2004 | 107 | 49.52 | 1:44.93 | |||||
Cetus Espoo | 1:46.68 | |||||||||
21 | Mattias Janhunen | 2003 | 89 | 50.85 | 1:51.33 | |||||
Cetus Espoo | 2:00.35 | |||||||||
Laji 23, 100m Perhosuinti Pojat, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Isak Gramén | 2001 | 511 | 28.59 | 1:02.28 | |||||
Cetus Espoo | 1:04.43 | |||||||||
2 | Tuomas Jokinen | 2001 | 470 | 28.68 | 1:04.07 | |||||
Cetus Espoo | 1:03.76 | |||||||||
3 | Oskari Aalto | 2002 | 464 | 30.69 | 1:04.35 | |||||
Cetus Espoo | 1:04.77 | |||||||||
4 | Elias Kukkonen | 2002 | 449 | 30.06 | 1:05.06 | |||||
ORCA Helsinki | 1:05.42 | |||||||||
5 | Eerikki Laitala | 2001 | 444 | 29.35 | 1:05.26 | |||||
Cetus Espoo | 1:02.29 | |||||||||
6 | Herman Widbom | 2001 | 427 | 30.26 | 1:06.15 | |||||
Cetus Espoo | 1:05.63 | |||||||||
7 | Daniel Rinne | 2002 | 426 | 30.49 | 1:06.17 | |||||
Cetus Espoo | 1:06.28 | |||||||||
8 | Jere Ruuhonen | 2001 | 410 | 30.29 | 1:07.06 | |||||
Cetus Espoo | 1:07.36 | |||||||||
9 | Oscar Skjäl | 2002 | 405 | 31.62 | 1:07.29 | |||||
Cetus Espoo | 1:06.44 | |||||||||
10 | Kalle Hyttinen | 2001 | 395 | 31.18 | 1:07.85 | |||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 1:09.97 | |||||||||
11 | Saku Suomalainen | 2001 | 372 | 31.91 | 1:09.24 | |||||
Cetus Espoo | 1:07.22 | |||||||||
12 | Onni-kalle Luomala | 2002 | 363 | 31.70 | 1:09.81 | |||||
Järvenpään Uintiklubi | 1:08.44 | |||||||||
13 | Mihail Khanoukaev | 2002 | 357 | 32.70 | 1:10.18 | |||||
Cetus Espoo | 1:08.55 | |||||||||
14 | Lauri Krapf | 2001 | 340 | 32.72 | 1:11.33 | |||||
Helsingfors Simsällskap | 1:12.37 | |||||||||
15 | Matias Ola | 2002 | 282 | 35.11 | 1:15.96 | |||||
ORCA Helsinki | 1:16.61 | |||||||||
16 | Kristoffer Kulju | 2001 | 274 | 36.02 | 1:16.64 | |||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 1:16.21 | |||||||||
17 | Eetu Häkkinen | 2001 | 257 | 36.06 | 1:18.31 | |||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
18 | Elias Jääskeläinen | 2002 | 248 | 37.88 | 1:19.25 | |||||
Cetus Espoo | 1:19.82 | |||||||||
19 | Eetu Partanen | 2001 | 247 | 32.97 | 1:19.34 | |||||
Cetus Espoo | 1:20.95 | |||||||||
20 | Pyry Kurunsaari | 2001 | 231 | 36.44 | 1:21.16 | |||||
Cetus Espoo | 1:21.05 | |||||||||
21 | Otto Sormunen | 2002 | 228 | 36.42 | 1:21.45 | |||||
Cetus Espoo | 1:20.37 | |||||||||
22 | Jerry Roine | 2002 | 220 | 35.85 | 1:22.42 | |||||
Järvenpään Uintiklubi | 1:19.68 | |||||||||
- | Aarne Myllynen | 2002 | DNF | |||||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 | Tulostuspäivämäärä | 28 tammikuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 19:18 |