2019-12-13   22:09:23
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Oulun uinnit 2017

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

lauantai

Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Oulun Uinnit 2017    Tulostuspäivämäärä  25 helmikuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  19:32   
  Järjestäjä  Oulun Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  25 helmikuu 2017         
 
 
Laji 14, 200m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jere Hannuksela  2004    147  42.37  1:35.24  2:34.04    3:31.08   
  Haukiputaan Heitto                   
                     
 
Laji 14, 200m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Atte Moilanen  2001    515  31.14  1:05.95  1:43.08    2:19.05   
  Oulun Uinti 1906  2:14.67                 
                     
Miiro Vartiainen  2001    508  30.38  1:06.11  1:43.47    2:19.67   
  Joensuun Uimaseura  2:19.15                 
                     
Elias Juntunen  2002    369  34.48  1:14.09  1:55.06    2:35.46   
  Kempeleen Pyrintö  2:31.33                 
                     
Matias Rajavaara  2002    362  33.30  1:12.24  1:54.88    2:36.43   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Leevi Kärnä  2001    287  33.76  1:14.46  2:01.15    2:49.05   
  Kajaanin Uimaseura  2:42.50                 
                     
Oliver Kela  2002    202  38.43  1:26.18  2:19.43    3:10.03   
  Swimming Club Rovaniemi  3:23.93                 
                     
Ville Korpilähde  2002              DNF   
  Swimming Club Rovaniemi  3:12.33                 
                     
 
Laji 14, 200m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Kasperi Kuulasmaa  1996    438  31.36  1:07.58  1:45.25    2:26.77   
  Swimming Club Rovaniemi  2:15.09                 
                     
Riku Ylikärppä  1998    418  31.65  1:09.29  1:49.92    2:29.13   
  Kemin Uimaseura  2:31.66                 
                     
Topi Lukkarinen  2000    402  31.69  1:08.53  1:50.05    2:31.01   
  Swimming Club Rovaniemi  2:28.18                 
                     
Janne Tyni  2000    331  34.71  1:14.82  1:57.77    2:41.07   
  Oulun Lohet  2:36.48                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  25 helmikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  19:32 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner