Results for Öppna Svenska Mastersmästerskapen (25m) 2017
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Gren 13 (Finaler) - Per åldersgrupp med poäng och mellantider |
Tävling | Öppna Masters-SM (25m) 2017 | Utskriftsdatum | 27 mars 2017 | |||
Tävlingsort | Eskilstuna | Utskriftstid | 18:52 | |||
Arrangör | Eskilstuna Simklubb | |||||
Bassäng | 25m | |||||
Tävlingsdatum | 24 mars 2017 |
Gren 13, 4X50m Frisim Mixed, Finaler 280 - 319 år |
Sponsor: Malmsten |
Plac. | Namn | Född | Poäng | FINA | 50m | Tid | Status | |||
Förening | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Spif SF Mix [280] | 280 | 4 | 2:23.02 | ||||||
Stockholmspolisens IF SF | ||||||||||
Margit Ohlsson | 1945 | 38.03 | 38.03 | |||||||
Anna-Lena Bryngelsson | 1954 | 36.33 | 1:14.36 | |||||||
Nils Wahlberg | 1943 | 32.72 | 1:47.08 | |||||||
Håkan Bengtsson | 1942 | 35.94 | 2:23.02 | |||||||
2 | SK Neptun Mix [280] L1 | 280 | 2 | 2:33.93 | ||||||
Simklubben Neptun | 2:33.80 | |||||||||
Solveig Luckhurst | 1950 | 40.44 | 40.44 | |||||||
Hans Lindström | 1937 | 39.75 | 1:20.19 | |||||||
Lester Eriksson | 1942 | 37.40 | 1:57.59 | |||||||
Reija Reini | 1958 | 36.34 | 2:33.93 | |||||||
Gren 13, 4X50m Frisim Mixed, Finaler 240 - 279 år |
Sponsor: Malmsten |
Plac. | Namn | Född | Poäng | FINA | 50m | Tid | Status | |||
Förening | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Göteborg Mix [240] | 240 | 6 | 2:00.65 | NR | |||||
Göteborg Sim | 2:01.00 | |||||||||
Maria Eriksson | 1965 | 32.41 | 32.41 | |||||||
Elisabeth Pålsson | 1963 | 30.99 | 1:03.40 | |||||||
Hans Eriksson | 1945 | 29.76 | 1:33.16 | |||||||
Bernt Zarnowiecki | 1954 | 27.49 | 2:00.65 | |||||||
2 | Danderyd Mix [240] | 240 | 4 | 2:06.51 | ||||||
Danderyds Sim | 2:05.10 | |||||||||
Olle Axling | 1945 | 32.75 | 32.75 | |||||||
Bo Berglund | 1948 | 32.70 | 1:05.45 | |||||||
Maria Gustafsson | 1967 | 29.26 | 1:34.71 | |||||||
Kicki Molin | 1964 | 31.80 | 2:06.51 | |||||||
3 | SK Neptun Mix [240] L1 | 240 | 2 | 2:30.11 | ||||||
Simklubben Neptun | 2:05.40 | |||||||||
Kerstin Hargin | 1954 | 35.61 | 35.61 | |||||||
Bill Engman | 1952 | 34.64 | 1:10.25 | |||||||
Lars-Eric Bengtsson | 1942 | 44.50 | 1:54.75 | |||||||
Anneli Blomberg | 1964 | 35.36 | 2:30.11 | |||||||
Gren 13, 4X50m Frisim Mixed, Finaler 200 - 239 år |
Sponsor: Malmsten |
Plac. | Namn | Född | Poäng | FINA | 50m | Tid | Status | |||
Förening | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Täby Sim Mix 1 200 | 200 | 14 | 1:49.02 | ER | |||||
Täby Sim | 1:49.50 | |||||||||
Stefan Scherling | 1972 | 25.53 | 25.53 | |||||||
Gunilla Rasmuson | 1957 | 29.64 | 55.17 | |||||||
Christine Uhrlander | 1971 | 28.66 | 1:23.83 | |||||||
Harald Krüger | 1967 | 25.19 | 1:49.02 | |||||||
2 | SK Neptun Mix [200] L1 | 200 | 10 | 1:50.93 | ||||||
Simklubben Neptun | 1:56.35 | |||||||||
Camilla Lagerfors | 1970 | 30.45 | 30.45 | |||||||
Ann-Louise Arktoft | 1964 | 29.44 | 59.89 | |||||||
Anders Haglund | 1961 | 26.08 | 1:25.97 | |||||||
Andreas Taflin | 1973 | 24.96 | 1:50.93 | |||||||
3 | Sundsvall Mix [200] | 200 | 8 | 1:55.94 | ||||||
Sundsvalls Simsällskap | 2:10.00 | |||||||||
Stefan Andersson | 1970 | 26.09 | 26.09 | |||||||
Anne Mannela | 1963 | 30.43 | 56.52 | |||||||
Eva Fjällid-Blomster | 1961 | 32.10 | 1:28.62 | |||||||
Per Sundström | 1968 | 27.32 | 1:55.94 | |||||||
4 | Södertälje SS D200 Lag 1 | 200 | 6 | 1:56.54 | ||||||
Södertälje Simsällskap | 1:56.51 | |||||||||
Ronny Oltner | 1956 | 28.62 | 28.62 | |||||||
Sofi Cyréus | 1971 | 29.46 | 58.08 | |||||||
Su Oltner | 1969 | 29.24 | 1:27.32 | |||||||
Magnus Bornevi | 1963 | 29.22 | 1:56.54 | |||||||
5 | Upsala S Mix [200] | 200 | 4 | 1:58.70 | ||||||
Upsala Simsällskap | 2:12.00 | |||||||||
Jon Lundqvist | 1971 | 26.53 | 26.53 | |||||||
Anneli Larsson | 1968 | 29.13 | 55.66 | |||||||
Lena Brunnberg | 1965 | 32.96 | 1:28.62 | |||||||
Jan Mandahl | 1961 | 30.08 | 1:58.70 | |||||||
6 | Täby Sim Mix 2 200 | 200 | 2 | 1:59.18 | ||||||
Täby Sim | 2:00.10 | |||||||||
Lennart Norrby | 1970 | 26.60 | 26.60 | |||||||
Camilla Thuné | 1967 | 31.74 | 58.34 | |||||||
Caroline Magnusson | 1956 | 34.36 | 1:32.70 | |||||||
Tor Wildenstam | 1975 | 26.48 | 1:59.18 | |||||||
7 | Uppsa_mast Mix [200] | 200 | 2:03.27 | |||||||
Uppsala Mastersimklubb | 2:04.00 | |||||||||
Johan Hasselborn | 1975 | 26.61 | 26.61 | |||||||
Marie Dahlbom | 1965 | 32.29 | 58.90 | |||||||
Birgitta Appelfeldt Thylwe | 1957 | 33.63 | 1:32.53 | |||||||
Stefan Andersson | 1955 | 30.74 | 2:03.27 | |||||||
8 | Gävle SS Mix [200] | 200 | 2:05.73 | |||||||
Gävle Simsällskap | 2:04.25 | |||||||||
Pontus Andersson | 1965 | 28.47 | 28.47 | |||||||
Ann Florén | 1973 | 35.02 | 1:03.49 | |||||||
Margareta Rainer | 1949 | 35.05 | 1:38.54 | |||||||
Patrik Florén | 1976 | 27.19 | 2:05.73 | |||||||
9 | Danderyd Mix [200] | 200 | 2:07.31 | |||||||
Danderyds Sim | 2:06.24 | |||||||||
Bitte Axling | 1946 | 33.48 | 33.48 | |||||||
Gustaf Toll | 1985 | 26.20 | 59.68 | |||||||
Linda Curstedt | 1973 | 35.78 | 1:35.46 | |||||||
Anders Engstrand | 1958 | 31.85 | 2:07.31 | |||||||
10 | Sundsvall Mix [200] Lag 2 | 200 | 2:08.25 | |||||||
Sundsvalls Simsällskap | 2:15.00 | |||||||||
Per Matsson | 1962 | 27.68 | 27.68 | |||||||
John Iggström | 1966 | 26.56 | 54.24 | |||||||
Helena Wallner | 1965 | 34.45 | 1:28.69 | |||||||
Elisabeth Gustawsson | 1967 | 39.56 | 2:08.25 | |||||||
11 | Ösa Mix [200] | 200 | 2:08.83 | |||||||
Örebro Simallians | 2:07.90 | |||||||||
Andreas Rilvén | 1977 | 29.84 | 29.84 | |||||||
Harriet Bure | 1946 | 39.66 | 1:09.50 | |||||||
Birgitta Gustafsson | 1963 | 35.42 | 1:44.92 | |||||||
Björn C-G Calleberg | 1981 | 23.91 | 2:08.83 | |||||||
12 | Täby Sim Mix 3 200 | 200 | 2:08.93 | |||||||
Täby Sim | 2:05.20 | |||||||||
Bengt Olsson | 1956 | 29.50 | 29.50 | |||||||
Helena Fältman | 1980 | 32.23 | 1:01.73 | |||||||
Mimmi Kvissberg | 1962 | 40.33 | 1:42.06 | |||||||
Matthias Seel | 1970 | 26.87 | 2:08.93 | |||||||
13 | Eskilstuna SK (200-239) | 200 | 2:09.72 | |||||||
Eskilstuna Simklubb | 2:00.00 | |||||||||
Stefan Karlsson | 1963 | 27.62 | 27.62 | |||||||
Magnus Svensson | 1962 | 29.33 | 56.95 | |||||||
Anna-Maria Högman | 1972 | 35.24 | 1:32.19 | |||||||
Caroline Jonsson | 1971 | 37.53 | 2:09.72 | |||||||
14 | Kalmar Simsällskap (200) | 200 | 2:10.37 | |||||||
Kalmar Simsällskap | 2:03.31 | |||||||||
Leif Karlsson | 1963 | 31.13 | 31.13 | |||||||
Christer Bäck | 1964 | 28.31 | 59.44 | |||||||
Eva Jonasson | 1967 | 29.53 | 1:28.97 | |||||||
Pia Nordqvist | 1959 | 41.40 | 2:10.37 | |||||||
15 | Västerås Mix [200] | 200 | 2:10.54 | |||||||
Västerås Simsällskap | 2:08.00 | |||||||||
Håkan Quist | 1961 | 32.29 | 32.29 | |||||||
Ulla-Karin Aufrecht | 1964 | 33.33 | 1:05.62 | |||||||
Helena Ekdahl | 1985 | 31.78 | 1:37.40 | |||||||
Lars Ekdahl | 1954 | 33.14 | 2:10.54 | |||||||
16 | SK Neptun Mix [200] L2 | 200 | 2:12.68 | |||||||
Simklubben Neptun | 1:59.55 | |||||||||
Osama Momtaz | 1960 | 31.32 | 31.32 | |||||||
Lars Malmqvist | 1967 | 27.27 | 58.59 | |||||||
Stina Svensson | 1973 | 34.27 | 1:32.86 | |||||||
Sara Henrysson Eidvall | 1961 | 39.82 | 2:12.68 | |||||||
Gren 13, 4X50m Frisim Mixed, Finaler 160 - 199 år |
Sponsor: Malmsten |
Plac. | Namn | Född | Poäng | FINA | 50m | Tid | Status | |||
Förening | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Mkk Mix [160] 1 | 160 | 14 | 1:47.76 | ||||||
Malmö Kappsimningsklubb | 1:46.60 | |||||||||
Anna-Lena Vilhelmsson | 1970 | 28.27 | 28.27 | |||||||
Tobias Lindbom | 1979 | 25.92 | 54.19 | |||||||
Jonas Falk | 1979 | 25.07 | 1:19.26 | |||||||
Margreet Aanstoot | 1980 | 28.50 | 1:47.76 | |||||||
2 | Sundsvall Mix [160] Lag 2 | 160 | 10 | 1:51.34 | ||||||
Sundsvalls Simsällskap | 2:10.00 | |||||||||
George Papp | 1970 | 25.15 | 25.15 | |||||||
Rikard Täpp | 1979 | 25.56 | 50.71 | |||||||
Pernilla Lundström | 1974 | 29.39 | 1:20.10 | |||||||
Hannah Newsham | 1979 | 31.24 | 1:51.34 | |||||||
3 | SK Neptun Mix [160] L1 | 160 | 8 | 1:52.75 | ||||||
Simklubben Neptun | 1:54.40 | |||||||||
Isabell Nyström | 1988 | 30.96 | 30.96 | |||||||
Daniel Lönnberg | 1972 | 24.65 | 55.61 | |||||||
Håkan Agnell | 1970 | 25.73 | 1:21.34 | |||||||
Marie Holmberg | 1969 | 31.41 | 1:52.75 | |||||||
4 | Umeå SS Mix [160] | 160 | 6 | 1:53.25 | ||||||
Umeå Simsällskap | 1:55.31 | |||||||||
Christer Granström | 1965 | 27.65 | 27.65 | |||||||
Camilla Johansson-Sponseller | 1974 | 28.74 | 56.39 | |||||||
Ingrid Lindelöw-Berntsson | 1964 | 30.76 | 1:27.15 | |||||||
Samuel Shry | 1991 | 26.10 | 1:53.25 | |||||||
5 | Södertörn Lag 2 Mix [160] | 160 | 4 | 1:53.30 | ||||||
Södertörns Simsällskap | 1:52.00 | |||||||||
Susie Moonan | 1987 | 28.33 | 28.33 | |||||||
Reine Johansson | 1976 | 26.95 | 55.28 | |||||||
Niklas Wolkert | 1971 | 27.14 | 1:22.42 | |||||||
Sofia Dahlälv | 1972 | 30.88 | 1:53.30 | |||||||
6 | Täby Sim Mix 1 160 | 160 | 2 | 1:53.76 | ||||||
Täby Sim | 1:52.05 | |||||||||
Peter Pärlklo | 1971 | 26.39 | 26.39 | |||||||
Erika Ericsson | 1965 | 32.33 | 58.72 | |||||||
Annica Åberg | 1966 | 30.03 | 1:28.75 | |||||||
Marcus Pellfolk | 1986 | 25.01 | 1:53.76 | |||||||
7 | Lidingö SK Mix [160] | 160 | 1:56.28 | |||||||
Lidingö Simklubb | 1:53.70 | |||||||||
Romain Haettel | 1970 | 27.96 | 27.96 | |||||||
Ebba Nyberg | 1982 | 27.45 | 55.41 | |||||||
Caroline Åberg | 1987 | 33.07 | 1:28.48 | |||||||
Magnus Fältman | 1959 | 27.80 | 1:56.28 | |||||||
8 | Södertörn Mix [160] | 160 | 1:59.27 | |||||||
Södertörns Simsällskap | 1:58.00 | |||||||||
Peter Andersson | 1969 | 27.97 | 27.97 | |||||||
Suzanna Nystrand | 1985 | 29.14 | 57.11 | |||||||
Håkan Frank | 1963 | 29.71 | 1:26.82 | |||||||
Sannah Sjöholm | 1985 | 32.45 | 1:59.27 | |||||||
9 | Eskilstuna SK (160) | 160 | 1:59.97 | |||||||
Eskilstuna Simklubb | 1:57.00 | |||||||||
Kent Sahlin | 1967 | 26.53 | 26.53 | |||||||
Henrik Roos | 1964 | 28.58 | 55.11 | |||||||
Hanna Andersson | 1978 | 32.01 | 1:27.12 | |||||||
Charlotte Kinell | 1976 | 32.85 | 1:59.97 | |||||||
10 | Södertälje SS C160 Lag 1 | 160 | 2:00.02 | |||||||
Södertälje Simsällskap | 1:58.55 | |||||||||
Veikko Mattola | 1956 | 29.58 | 29.58 | |||||||
Tomas Lindgren | 1961 | 28.45 | 58.03 | |||||||
Sara Jansson | 1991 | 33.02 | 1:31.05 | |||||||
Linnéa Tossavainen | 1981 | 28.97 | 2:00.02 | |||||||
11 | Skuru Ik Mix [160] | 160 | 2:00.23 | |||||||
Skuru Idrottsklubb | 2:22.00 | |||||||||
Per Ölve | 1977 | 25.94 | 25.94 | |||||||
Fredrik Ljungkvist | 1976 | 27.13 | 53.07 | |||||||
Martina Löfstrand | 1976 | 32.97 | 1:26.04 | |||||||
Annika Nilsson | 1960 | 34.19 | 2:00.23 | |||||||
12 | Spif SF Mix [160] | 160 | 2:00.89 | |||||||
Stockholmspolisens IF SF | ||||||||||
Jonas Niklasson | 1985 | 31.16 | 31.16 | |||||||
Stefan Vlachos | 1967 | 29.24 | 1:00.40 | |||||||
Frida Morberg | 1986 | 30.41 | 1:30.81 | |||||||
Vera Koponen | 1968 | 30.08 | 2:00.89 | |||||||
13 | Upsala S Mix [160] | 160 | 2:02.37 | |||||||
Upsala Simsällskap | 1:58.00 | |||||||||
Tomas Larsson | 1966 | 28.71 | 28.71 | |||||||
Jesper Olsson | 1975 | 29.77 | 58.48 | |||||||
Carina Andersson | 1975 | 31.96 | 1:30.44 | |||||||
Sara Sjöqvist | 1992 | 31.93 | 2:02.37 | |||||||
14 | Mkk Mix [160] 2 | 160 | 2:02.83 | |||||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
Karl Sommarström | 1974 | 27.40 | 27.40 | |||||||
Joakim Magnusson | 1968 | 27.92 | 55.32 | |||||||
Charlotte Närwall | 1976 | 32.12 | 1:27.44 | |||||||
Petra Mellbrand | 1977 | 35.39 | 2:02.83 | |||||||
15 | Väsby SS Mix [160] | 160 | 2:03.27 | |||||||
Väsby Simsällskap | 2:02.16 | |||||||||
Annica Wallin Gyökeres | 1979 | 32.43 | 32.43 | |||||||
Goran Ovuka | 1969 | 31.08 | 1:03.51 | |||||||
Tomas Wiiand | 1968 | 29.30 | 1:32.81 | |||||||
Linda Fleck | 1976 | 30.46 | 2:03.27 | |||||||
16 | Tureberg Mix [160] | 160 | 2:03.94 | |||||||
Turebergs Simklubb | 2:06.14 | |||||||||
Bert-Ola Eriksson | 1972 | 27.88 | 27.88 | |||||||
Elisabet Hult | 1968 | 35.41 | 1:03.29 | |||||||
Björn Stille | 1969 | 29.16 | 1:32.45 | |||||||
Eva Ulmander Eriksson | 1973 | 31.49 | 2:03.94 | |||||||
17 | Sundsvall Mix [160] | 160 | 2:08.01 | |||||||
Sundsvalls Simsällskap | 2:02.00 | |||||||||
Tommie Nilsson | 1978 | 28.91 | 28.91 | |||||||
Rolf Tegeback | 1948 | 30.00 | 58.91 | |||||||
Veronica Johansson | 1987 | 35.29 | 1:34.20 | |||||||
Veronica Wenner | 1985 | 33.81 | 2:08.01 | |||||||
18 | SK Neptun Mix [160] L2 | 160 | 2:25.40 | |||||||
Simklubben Neptun | 1:57.20 | |||||||||
Monika Grel | 1976 | 42.64 | 42.64 | |||||||
Margareth Timossi | 1966 | 41.29 | 1:23.93 | |||||||
Michael Lundin | 1974 | 30.05 | 1:53.98 | |||||||
Per Wising | 1972 | 31.42 | 2:25.40 | |||||||
Gren 13, 4X50m Frisim Mixed, Finaler 120 - 159 år |
Sponsor: Malmsten |
Plac. | Namn | Född | Poäng | FINA | 50m | Tid | Status | |||
Förening | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Lidingö SK Mix [120] | 120 | 14 | 1:44.38 | ||||||
Lidingö Simklubb | 1:45.50 | |||||||||
Christian Löfgren | 1980 | 25.51 | 25.51 | |||||||
Natasha Sundin | 1990 | 25.85 | 51.36 | |||||||
Mathilda Johansson | 1991 | 25.77 | 1:17.13 | |||||||
Pierre Leander | 1973 | 27.25 | 1:44.38 | |||||||
2 | Lass Mix [120] Lag 1 | 120 | 10 | 1:47.21 | ||||||
Linköpings Allmänna SS | 1:50.76 | |||||||||
Jerry Falkcrona | 1983 | 26.58 | 26.58 | |||||||
Emil Davidsson | 1990 | 24.62 | 51.20 | |||||||
Anette Philipsson | 1965 | 27.21 | 1:18.41 | |||||||
Madeleine Stein | 1990 | 28.80 | 1:47.21 | |||||||
3 | Eskilstuna SK (120-159) | 120 | 8 | 1:47.64 | ||||||
Eskilstuna Simklubb | 1:45.00 | |||||||||
Måns Stomvall | 1990 | 24.10 | 24.10 | |||||||
Philip Burridge | 1989 | 24.53 | 48.63 | |||||||
Caroline Just | 1992 | 30.47 | 1:19.10 | |||||||
Erika Meeker | 1975 | 28.54 | 1:47.64 | |||||||
4 | SK Neptun Mix [120] L1 | 120 | 6 | 1:48.78 | ||||||
Simklubben Neptun | 1:52.30 | |||||||||
Peter Edvardsson | 1981 | 24.69 | 24.69 | |||||||
Katarina Tour | 1987 | 27.53 | 52.22 | |||||||
Sara Wahlberg | 1988 | 30.38 | 1:22.60 | |||||||
Gabriel Pap | 1982 | 26.18 | 1:48.78 | |||||||
5 | SS04 Mix 1 [120] | 120 | 4 | 1:48.79 | ||||||
Solna Sundbyberg SS 04 | 1:48.00 | |||||||||
Sandra Kirstein | 1989 | 29.74 | 29.74 | |||||||
Jennie Karlsson | 1987 | 28.97 | 58.71 | |||||||
Erik Löfgren-Bengtson | 1989 | 25.42 | 1:24.13 | |||||||
Mikael Lennehag | 1974 | 24.66 | 1:48.79 | |||||||
6 | Skk Mix [120] | 120 | 2 | 1:49.03 | ||||||
Stockholms Kappsimningsklubb | 1:52.49 | |||||||||
Lorraine Flores | 1980 | 28.75 | 28.75 | |||||||
Mats Norlin | 1965 | 26.67 | 55.42 | |||||||
Annalena Wigge | 1984 | 28.10 | 1:23.52 | |||||||
Robert Grynner | 1983 | 25.51 | 1:49.03 | |||||||
7 | Kalmar Simsällskap (120) | 120 | 1:49.32 | |||||||
Kalmar Simsällskap | 1:53.50 | |||||||||
Jonas Ekman | 1986 | 26.22 | 26.22 | |||||||
Anna Lohmann | 1975 | 27.79 | 54.01 | |||||||
Kristoffer Schilbach | 1975 | 26.41 | 1:20.42 | |||||||
Amanda Fischer | 1989 | 28.90 | 1:49.32 | |||||||
8 | Lass Mix [120] Lag 2 | 120 | 2:00.42 | |||||||
Linköpings Allmänna SS | 2:01.24 | |||||||||
Mikael Johansson | 1966 | 28.94 | 28.94 | |||||||
Jennifer Linge | 1990 | 31.53 | 1:00.47 | |||||||
Helena Gällerdal Högfeldt | 1975 | 32.00 | 1:32.47 | |||||||
David Lindahl | 1982 | 27.95 | 2:00.42 | |||||||
9 | Nkk Mix [120] | 120 | 2:03.71 | |||||||
Norrköpings Kappsimningsklubb | 1:58.99 | |||||||||
Rikard Nandrup | 1972 | 28.04 | 28.04 | |||||||
Maria Åkesson | 1992 | 32.39 | 1:00.43 | |||||||
Jonas Sääf | 1986 | 31.85 | 1:32.28 | |||||||
Johanna Fyrk | 1969 | 31.43 | 2:03.71 | |||||||
Gren 13, 4X50m Frisim Mixed, Finaler 100 - 119 år |
Sponsor: Malmsten |
Plac. | Namn | Född | Poäng | FINA | 50m | Tid | Status | |||
Förening | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Västerås Mix [100] | 100 | 4 | 1:48.01 | ||||||
Västerås Simsällskap | 1:52.00 | |||||||||
Dag Jönsson | 1981 | 25.90 | 25.90 | |||||||
Jonna Nybäck | 1988 | 27.57 | 53.47 | |||||||
Malin Hedberg | 1991 | 28.91 | 1:22.38 | |||||||
Amanch Rezaghi | 1991 | 25.63 | 1:48.01 | |||||||
2 | Mkk Mix [100] | 100 | 2 | 1:53.09 | ||||||
Malmö Kappsimningsklubb | ||||||||||
Viktor Berndin | 1988 | 25.85 | 25.85 | |||||||
Jonas Hagberg | 1988 | 27.16 | 53.01 | |||||||
Cathrine Nord | 1988 | 29.93 | 1:22.94 | |||||||
Sara Zandihn | 1988 | 30.15 | 1:53.09 | |||||||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 27 mars 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:52 |