Tulokset Jätkänkynttiläuinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Jätkänkynttiläuinnit | Tulostuspäivämäärä | 19 marraskuu 2016 | |||
Kilpailun paikkakunta | Rovaniemi | Tulostusaika | 18:22 | |||
Järjestäjä | Swimming Club Rovaniemi | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 19 marraskuu 2016 |
Laji 20, 50m PU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Anna Kortesalmi | 2006 | Rovaniemen Uimaseura | 44.01 | ||||||
- | Alisa Harlanova | 2006 | APATITY | DNS | ||||||
Laji 20, 50m PU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Emilia Juutilainen | 2004 | Rovaniemen Uimaseura | 36.79 | ||||||
2 | Noora Aikio | 2004 | Kemin Uimaseura | 38.39 | ||||||
3 | Inka Lytz | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 38.63 | ||||||
4 | Maiju Huttunen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 39.21 | ||||||
5 | Hanna-maria Korpilähde | 2004 | Rovaniemen Uimaseura | 39.53 | ||||||
6 | Anni Ranta-Valkama | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 39.71 | ||||||
7 | Emilia Kivijärvi | 2004 | Rovaniemen Uimaseura | 40.06 | ||||||
8 | Alexia Tahkola | 2005 | Oulun Lohet | 40.32 | ||||||
9 | Reetta Piira | 2004 | Swimming Club Rovaniemi | 43.00 | ||||||
10 | Sani Nätynki | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 44.65 | ||||||
11 | Lidia Evans | 2005 | Swimming Club Vuokatti | 45.71 | ||||||
12 | Saana Lauhava | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 49.61 | ||||||
13 | Mandi Vuoristo | 2005 | Oulun Lohet | 50.77 | ||||||
14 | Raita Virtanen | 2005 | Kemijärven Kaiku | 54.60 | ||||||
15 | Hilla Järvinen | 2005 | Swimming Club Rovaniemi | 1:05.32 | ||||||
Laji 20, 50m PU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Maria Chernyatina | 2002 | KARELIA | 31.56 | ||||||
2 | Ronja Nätynki | 2002 | Swimming Club Rovaniemi | 33.21 | ||||||
3 | Emma Laatikainen | 2003 | Swimming Club Vuokatti | 35.82 | ||||||
4 | Siiri Keisu | 2003 | Haukiputaan Heitto | 37.18 | ||||||
5 | Katariina Kuulasmaa | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 37.46 | ||||||
6 | Sini Lassila | 2003 | Swimming Club Rovaniemi | 37.58 | ||||||
7 | Liina Rajaniemi | 2003 | Rovaniemen Uimaseura | 37.73 | ||||||
8 | Kia Leinonen | 2003 | Oulun Lohet | 38.08 | ||||||
9 | Lotta Vedenjuoksu | 2003 | Rovaniemen Uimaseura | 38.51 | ||||||
10 | Anna Aleksanova | 2003 | APATITY | 39.34 | ||||||
Laji 20, 50m PU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Ada Niskala | 2000 | Rovaniemen Uimaseura | 32.21 | ||||||
2 | Polina Asanovich | 2001 | APATITY | 34.07 | ||||||
3 | Noora Siltari | 2000 | Kemin Uimaseura | 34.24 | ||||||
4 | Iida Kunnari | 2000 | Rovaniemen Uimaseura | 34.90 | ||||||
5 | Emma Pajuluoma | 2001 | Oulun Lohet | 34.92 | ||||||
6 | Sofia Saukko | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 35.10 | ||||||
7 | Hanna Sarala | 2001 | Rovaniemen Uimaseura | 36.46 | ||||||
8 | Almiina Ketola | 2001 | Rovaniemen Uimaseura | 38.50 | ||||||
9 | Viveca Meriläinen | 2001 | Kemijärven Kaiku | 38.61 | ||||||
10 | Bigga Guttorm | 2000 | Swimming Club Rovaniemi | 38.62 | ||||||
11 | Kristiina Ruotsalainen | 2001 | Rovaniemen Uimaseura | 39.67 | ||||||
Laji 20, 50m PU T-10,12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Anastasia Klochkova | 1997 | APATITY | 30.86 | ||||||
2 | Inna Pajuluoma | 1999 | Oulun Lohet | 32.01 | ||||||
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 19 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi | Tulostusaika | 18:22 |