2019-12-07   02:23:46
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Norppauinnit 2016

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Norppauinnit

Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Norppauinnit 2016    Tulostuspäivämäärä  19 marraskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Lappeenranta    Tulostusaika  12:49   
  Järjestäjä  Lappeenrannan Kisa-Toverit         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  19 marraskuu 2016         
 
 
Laji 4, T10, 13, N 50m vu, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Anniina Kurvinen  2006              36.29   
  Lappeenrannan Uimarit  36.23                 
Sanni Nuotio  2006              38.27   
  Uinti Imatra  38.86                 
Merete Lätti  2006              38.85   
  Joensuun Uimaseura  39.64                 
Anni Mäki-Hokkonen  2007              39.27   
  Lappeenrannan Uimarit  39.45                 
Jenni Konnu  2006              39.55   
  Uinti Imatra  38.46                 
Emmi Salo  2007              39.74   
  Lappeenrannan Uimarit  43.47                 
Ella Hynönen  2008              40.57   
  Lappeenrannan Uimarit  43.09                 
Veera Westerlund  2006              40.65   
  Uimaseura Aquila  43.99                 
Erin Ovaska  2006              41.40   
  Lappeenrannan Uimarit  43.88                 
10  Juulia Turunen  2006              41.84   
  Lappeenrannan Kisa-Toverit  40.99                 
11  Miina Marjamäki  2006              42.65   
  Uimaseura Aquila                   
12  Aino Ruottinen  2007              43.41   
  Lappeenrannan Kisa-Toverit  43.21                 
13  Nelli Jumppanen  2006              44.02   
  Joensuun Uimaseura  44.47                 
14  Vilma Vatanen  2007              44.08   
  Joensuun Uimaseura  43.90                 
15  Saaga Lehmus  2007              44.62   
  Lappeenrannan Uimarit  46.88                 
16  Aino Sarvilahti  2008              47.36   
  Lappeenrannan Uimarit  46.10                 
17  Ada Puranen  2006              47.38   
  Lappeenrannan Uimarit  45.67                 
18  Anri Parviainen  2008              47.55   
  Joensuun Uimaseura  52.26                 
19  Kristel Meintjes  2007              47.64   
  Lappeenrannan Uimarit                   
20  Vanessa Niemi  2006              47.98   
  Lappeenrannan Uimarit  46.59                 
21  Anni Nikkari  2006              48.05   
  Uimaseura Aquila                   
22  Iita Viinisalo  2007              49.38   
  Joensuun Uimaseura  51.42                 
23  Eveliina Hassinen  2007              49.54   
  Joensuun Uimaseura  51.05                 
24  Mia Peake  2007              52.41   
  Joensuun Uimaseura  57.61                 
25  Julia Saranpää  2006              53.01   
  Joensuun Uimaseura  53.34                 
26  Senni Piirainen  2007              53.91   
  Joensuun Uimaseura                   
27  Sara Jaatinen  2008              58.21   
  Joensuun Uimaseura                   
28  Inka-Emiliana Pulkkinen  2006              59.89   
  Joensuun Uimaseura                   
29  Aava-Kaisla Vesala  2008              1:00.49   
  Joensuun Uimaseura                   
30  Arina Bogdanova  2008              1:02.24   
  Joensuun Uimaseura                   
31  Sofia Soininen  2007              1:04.04   
  Joensuun Uimaseura                   
 
Laji 4, T10, 13, N 50m vu, Loppukilpailut 11 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sini Tiussa  2003              30.03   
  Uinti Imatra  31.11                 
Minna Kinnunen  2003              30.21   
  Joensuun Uimaseura  30.19                 
Elina Gavrilov  2004              31.75   
  Joensuun Uimaseura  31.51                 
Emilia Kouvo  2003              31.99   
  Lappeenrannan Kisa-Toverit  30.96                 
Viljaana Myllärinen  2004              32.02   
  Uinti Imatra  32.59                 
Maria Korkalainen  2005              32.65   
  Joensuun Uimaseura  32.00                 
Aino Tamminen  2005              33.80   
  Lappeenrannan Uimarit  32.25                 
Julia Hietanen  2004              34.40   
  Lappeenrannan Uimarit  34.82                 
Kiira Tuunanen  2003              34.66   
  Brahean Uimarit - Lieksa  35.50                 
10  Vilma Tikka  2003              34.68   
  Lappeenrannan Uimarit  35.20                 
11  Ekaterina Galay  2003              35.06   
  Lappeenrannan Uimarit  36.54                 
12  Taru Nekkula  2003              35.56   
  Voikkaan Viesti  34.27                 
13  Iida Kortelainen  2005              35.94   
  Brahean Uimarit - Lieksa  35.45                 
14  Mari Tuovinen  2003              36.21   
  Brahean Uimarit - Lieksa  35.11                 
15  Lotta Lääperi  2003              36.22   
  Lappeenrannan Kisa-Toverit  36.86                 
16  Senni Räikkönen  2003              36.56   
  Lappeenrannan Uimarit  35.94                 
17  Oona Kokko  2003              37.47   
  Uinti Imatra                   
18  Eea Huhtanen  2004              37.99   
  Uinti Imatra                   
19  Jenna Pasonen  2003              38.08   
  Lappeenrannan Kisa-Toverit  37.54                 
20  Moona Pitkänen  2003              38.25   
  Joensuun Uimaseura  36.84                 
21  Lilja Tarvainen  2005              38.32   
  Lappeenrannan Uimarit  38.70                 
21  Venny Heimala  2003              38.32   
  Uinti Imatra                   
23  Saga Koho  2005              38.37   
  Uimaseura Aquila  39.75                 
24  Emma-Mikaela Arola  2004              38.53   
  Uimaseura Aquila  45.45                 
25  Camilla Sofia Telmanova  2004              38.55   
  Haminan Uimaseura  39.07                 
26  Kiira Tulkki  2003              39.05   
  Haminan Uimaseura  38.97                 
27  Laura Punkkinen  2005              39.40   
  Voikkaan Viesti  39.58                 
28  Riina Krouvi  2004              39.94   
  Lappeenrannan Uimarit  41.89                 
29  Essi Urpalainen  2003              40.28   
  Uinti Imatra                   
30  Nella Pimiä  2004              40.79   
  Lappeenrannan Kisa-Toverit                   
31  Tinja Haimila  2003              40.95   
  Lappeenrannan Kisa-Toverit  41.35                 
32  Ella Kakkinen  2005              42.23   
  Brahean Uimarit - Lieksa  42.15                 
33  Emma Nikkari  2005              42.24   
  Uimaseura Aquila  43.24                 
34  Anna Ronkainen  2005              44.58   
  Brahean Uimarit - Lieksa                   
 
Laji 4, T10, 13, N 50m vu, Loppukilpailut 14 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Pinja Raassina  2002              28.85   
  Joensuun Uimaseura  28.40                 
Aino-Olivia Arola  2002              30.83   
  Uimaseura Aquila  30.57                 
Ella Järvelä  2001              30.84   
  Haminan Uimaseura  30.39                 
Noora Luukkanen  2001              31.15   
  Uinti Imatra  30.39                 
Fanny Puska  2001              35.79   
  Haminan Uimaseura  34.61                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  19 marraskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Kisa-Toverit  Tulostusaika  12:49 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner