2020-07-12   23:43:23
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Resultat för Tensta cup 3

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Resultat Gren 1 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 1 (Finaler) - Officiell 
 
  Tävling  Tensta cup 6    Utskriftsdatum  06 oktober 2016   
  Tävlingsort  Tensta simhall    Utskriftstid  18:55   
  Arrangör  Spårvägen Simförening         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  06 oktober 2016         
 
 
Gren 1, 200m Medley Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Emma Sundstedt  1998  Spårvägen Simförening    30.83  1:07.38  1:51.45    2:24.98   
Linn Herlin  2002  Spårvägen Simförening    31.94  1:10.11  1:53.72    2:30.24   
Emma Garmelius  1999  Spårvägen Simförening    32.74  1:12.83  2:00.06    2:36.01   
Nina Bring  1999  Spårvägen Simförening    34.32  1:15.36  2:03.16    2:38.64   
Lovisa Malm  2002  Spårvägen Simförening    33.11  1:13.11  2:01.29    2:38.75   
Maja Karlsson Karlström  2002  Spårvägen Simförening    33.21  1:16.47  2:04.19    2:44.31   
Emilia Wullrich  2003  Spårvägen Simförening    36.93  1:20.35  2:07.25    2:44.50   
Sofia Holmberg  2002  Spårvägen Simförening    35.95  1:21.16  2:11.21    2:49.59   
Eliane Westermark  2003  Spårvägen Simförening    38.65  1:23.39  2:15.28    2:53.93   
10  Wilma Hagmansson  1999  Spårvägen Simförening    37.06  1:23.11  2:13.09    2:55.17   
11  Alexandra Alkas Alias  2006  Spårvägen Simförening    39.42  1:27.25  2:17.34    3:01.14   
12  Johanna Bagelius  2004  Spårvägen Simförening    37.86  1:24.60  2:18.63    3:03.02   
13  Malin Kullman  2004  Spårvägen Simförening    40.09  1:26.94  2:23.03    3:07.98   
14  Veronica Olsson  2005  Spårvägen Simförening    38.70  1:27.37  2:26.53    3:08.93   
15  Nova Morota  2005  Spårvägen Simförening    37.45  1:25.98  2:24.40    3:09.51   
16  Wilma Eld  2005  Spårvägen Simförening    1:34.20  2:29.92  3:12.18    3:12.18   
17  Alina Färm  2005  Spårvägen Simförening    49.05  1:45.80  2:46.28    3:35.14   
18  Wilma Groth  2005  Spårvägen Simförening    47.05  1:41.14  2:44.00    3:35.79   
19  Kristina Chiuarzzo Åström  2004  Spårvägen Simförening    47.67  1:43.18  2:42.89    3:36.69   
20  Ella Holmberg  2006  Spårvägen Simförening    1:54.92  2:52.30  3:39.51    3:39.51   
21  Lola Hjort Mowitz  2006  Spårvägen Simförening    50.17  1:46.15  2:55.62    3:47.03   
22  Jennifer Geaney  2005  Spårvägen Simförening    50.56  1:43.68  2:53.81    3:49.59   
23  Karolina Nivenius  2005  Spårvägen Simförening    58.89  2:08.38  3:09.62    4:08.26   
Jennifer Brodin  2003  Spårvägen Simförening            DNS   
Noémi Andras  2001  Spårvägen Simförening            DNS   
Alva Hellenius  2006  Spårvägen Simförening            DSQ   
Lisa Uddeholt  2005  Spårvägen Simförening            DSQ   
Vera Tjäder  2005  Spårvägen Simförening            DSQ   
Wilma Ekwall  1999  Spårvägen Simförening            DSQ   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  06 oktober 2016 
Licensierad till: Spårvägen Simförening  Utskriftstid  18:55 
 
Resultat Gren 2 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 2 (Finaler) - Officiell 
 
  Tävling  Tensta cup 6    Utskriftsdatum  06 oktober 2016   
  Tävlingsort  Tensta simhall    Utskriftstid  19:11   
  Arrangör  Spårvägen Simförening         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  06 oktober 2016         
 
 
Gren 2, 200m Medley Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Daniel Sjöblom Ahlström  1998  Spårvägen Simförening    28.61  1:02.57  1:43.77    2:16.17   
Jonas Malmring  2001  Spårvägen Simförening    27.69  1:04.14  1:49.23    2:25.48   
Ludvig Jansson  2002  Spårvägen Simförening    33.60  1:14.51  2:02.00    2:38.10   
Martin Hallbäck  2001  Spårvägen Simförening    33.78  1:13.91  2:02.18    2:38.92   
Gustav Annas  2003  Spårvägen Simförening    36.72  1:22.13  2:06.63    2:46.94   
David Neuhardt  2003  Spårvägen Simförening    33.61  1:20.13  2:08.87    2:50.81   
Aron Alexanderson  2003  Spårvägen Simförening    39.67  1:25.12  2:16.74    2:55.01   
Nils Backlund  2002  Spårvägen Simförening    37.40  1:27.74  2:20.79    3:04.60   
Einar Styrman  2005  Spårvägen Simförening    44.96  1:35.32  2:29.69    3:16.63   
10  Markus Annas  2004  Spårvägen Simförening    45.81  1:32.84  2:30.39    3:17.60   
11  Alan Eriksson  2005  Spårvägen Simförening    44.89  1:34.23  2:33.27    3:19.84   
12  Liam Lehtonen Hebert  2006  Spårvägen Simförening    46.44  1:37.87  2:38.66    3:23.99   
13  Anton Jöngren  2006  Spårvägen Simförening    46.36  1:39.81  2:39.24    3:25.03   
14  Adrian Hellberg  2005  Spårvägen Simförening    48.21  1:47.36  2:51.28    3:40.10   
15  Wilmer Räni  2005  Spårvägen Simförening    46.90  1:46.22  2:50.67    3:41.60   
Carl Malm  2005  Spårvägen Simförening            DSQ   
Christoffer Lindahl  2004  Spårvägen Simförening            DSQ   
Jannis Siotis  2003  Spårvägen Simförening            DSQ   
Ludvig Alverfors  2004  Spårvägen Simförening            DSQ   
Oliver Erneholm  2003  Spårvägen Simförening            DSQ   
Viktor Dahlberg  2005  Spårvägen Simförening            DSQ   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  06 oktober 2016 
Licensierad till: Spårvägen Simförening  Utskriftstid  19:11 
 
Resultat Gren 4 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 4 (Finaler) - Officiell 
 
  Tävling  Tensta cup 6    Utskriftsdatum  06 oktober 2016   
  Tävlingsort  Tensta simhall    Utskriftstid  19:13   
  Arrangör  Spårvägen Simförening         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  06 oktober 2016         
 
 
Gren 4, 200m Fjärilsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Erik Ottosson  1999  Spårvägen Simförening    30.36  1:05.66  1:44.55    2:24.06   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  06 oktober 2016 
Licensierad till: Spårvägen Simförening  Utskriftstid  19:13 
 
Resultat Gren 5 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 5 (Finaler) - Officiell 
 
  Tävling  Tensta cup 6    Utskriftsdatum  06 oktober 2016   
  Tävlingsort  Tensta simhall    Utskriftstid  19:22   
  Arrangör  Spårvägen Simförening         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  06 oktober 2016         
 
 
Gren 5, 200m Ryggsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Linnea Lindqvist  2001  Spårvägen Simförening    36.38  1:15.29  1:57.75    2:37.11   
Kristin Jansson  2001  Spårvägen Simförening    36.53  1:16.59  1:57.43    2:38.49   
Fanny Odin  2000  Spårvägen Simförening    36.93  1:16.55  1:58.34    2:38.52   
Elvira Schei  2003  Spårvägen Simförening    39.92  1:22.70  2:06.63    2:50.31   
Cornelia Lythell  2003  Spårvägen Simförening    40.16  1:23.90  2:08.79    2:51.36   
Elin Öberg  2000  Spårvägen Simförening    40.55  1:24.39  2:09.03    2:54.07   
Meja Morota  2003  Spårvägen Simförening    43.02  1:30.50  2:19.42    3:05.15   
Johanna Granhällen  2002  Spårvägen Simförening            DSQ   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  06 oktober 2016 
Licensierad till: Spårvägen Simförening  Utskriftstid  19:22 
 
Resultat Gren 7 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 7 (Finaler) - Officiell 
 
  Tävling  Tensta cup 6    Utskriftsdatum  06 oktober 2016   
  Tävlingsort  Tensta simhall    Utskriftstid  19:24   
  Arrangör  Spårvägen Simförening         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  06 oktober 2016         
 
 
Gren 7, 200m Bröstsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Julia Augustsson  2000  Spårvägen Simförening    37.65  1:19.77  2:03.09    2:46.05   
Agnes Fährlin  1998  Spårvägen Simförening    38.00  1:20.99  2:05.68    2:50.53   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  06 oktober 2016 
Licensierad till: Spårvägen Simförening  Utskriftstid  19:24 
 
Resultat Gren 8 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 8 (Finaler) - Officiell 
 
  Tävling  Tensta cup 6    Utskriftsdatum  06 oktober 2016   
  Tävlingsort  Tensta simhall    Utskriftstid  19:27   
  Arrangör  Spårvägen Simförening         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  06 oktober 2016         
 
 
Gren 8, 200m Bröstsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Andreas Wallén  2002  Spårvägen Simförening    36.93  1:18.55  2:00.77    2:40.34   
Alexander Lehtonen Hebert  2002  Spårvägen Simförening    40.75  1:28.76  2:17.72    3:05.92   
Arvid Styrman  2002  Spårvägen Simförening            DSQ   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  06 oktober 2016 
Licensierad till: Spårvägen Simförening  Utskriftstid  19:27 
 
Resultat Gren 9 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 9 (Finaler) - Officiell 
 
  Tävling  Tensta cup 6    Utskriftsdatum  06 oktober 2016   
  Tävlingsort  Tensta simhall    Utskriftstid  19:35   
  Arrangör  Spårvägen Simförening         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  06 oktober 2016         
 
 
Gren 9, 200m Frisim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Anna Viinapuu  2000  Bålsta Simklubb    31.13  1:06.76  1:44.40    2:21.17   
Alicia Kjerrman  2001  Spårvägen Simförening    35.22  1:13.69  1:53.04    2:29.91   
Ioana Danes  2002  Spårvägen Simförening    35.73  1:14.14  1:54.18    2:32.74   
Veronica Lythell  2003  Spårvägen Simförening    35.60  1:15.72  1:55.96    2:36.45   
Linda Svensson  2000  Spårvägen Simförening    36.54  1:16.25  1:57.12    2:38.34   
Mona Domehri  1999  Spårvägen Simförening    36.45  1:18.32  2:01.65    2:43.10   
Belize Vaamonde  2004  Spårvägen Simförening    37.32  1:19.15  2:00.85    2:43.19   
Susanna Nivenius  2002  Spårvägen Simförening    36.59  1:18.31  2:01.20    2:43.32   
Agnes Berg  2003  Spårvägen Simförening    39.69  1:30.52  2:27.49    3:17.61   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  06 oktober 2016 
Licensierad till: Spårvägen Simförening  Utskriftstid  19:35 
 
Resultat Gren 10 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 10 (Finaler) - Officiell 
 
  Tävling  Tensta cup 6    Utskriftsdatum  06 oktober 2016   
  Tävlingsort  Tensta simhall    Utskriftstid  19:41   
  Arrangör  Spårvägen Simförening         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  06 oktober 2016         
 
 
Gren 10, 200m Frisim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Rudolfs Stupans  1999  Spårvägen Simförening    30.78  1:06.28  1:42.64    2:16.53   
Aaron O´Malley  2002  Spårvägen Simförening    31.95  1:06.95  1:43.05    2:17.13   
Gordon Ölund  2002  Spårvägen Simförening    31.20  1:06.37  1:42.37    2:17.36   
Herman Nilsson  2002  Spårvägen Simförening    30.83  1:06.10  1:42.38    2:17.57   
Matyas Török  2002  Spårvägen Simförening    32.63  1:09.25  1:47.06    2:24.65   
Adam Hansson Dylén  2003  Spårvägen Simförening    32.20  1:09.51  1:49.44    2:27.40   
Jesper Holmström  2003  Spårvägen Simförening    33.47  1:10.54  1:48.97    2:27.55   
Gustav Henriksen  2002  Spårvägen Simförening            DNS   
Oskar Käll  2002  Spårvägen Simförening            DNS   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  06 oktober 2016 
Licensierad till: Spårvägen Simförening  Utskriftstid  19:41 
 
Resultat Gren 11 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 11 (Finaler) - Officiell 
 
  Tävling  Tensta cup 6    Utskriftsdatum  06 oktober 2016   
  Tävlingsort  Tensta simhall    Utskriftstid  19:49   
  Arrangör  Spårvägen Simförening         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  06 oktober 2016         
 
 
Gren 11, 50m Ryggsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Linnea Lindqvist  2001  Spårvägen Simförening            35.52   
Elvira Schei  2003  Spårvägen Simförening            36.87   
Cornelia Lythell  2003  Spårvägen Simförening            37.26   
Alicia Kjerrman  2001  Spårvägen Simförening            38.41   
Susanna Nivenius  2002  Spårvägen Simförening            39.05   
Maja Karlsson Karlström  2002  Spårvägen Simförening            39.41   
Elin Öberg  2000  Spårvägen Simförening            39.44   
Malin Kullman  2004  Spårvägen Simförening            39.50   
Alexandra Alkas Alias  2006  Spårvägen Simförening            39.64   
10  Eliane Westermark  2003  Spårvägen Simförening            40.12   
11  Nova Morota  2005  Spårvägen Simförening            40.14   
12  Veronica Olsson  2005  Spårvägen Simförening            40.84   
13  Wilma Ekwall  1999  Spårvägen Simförening            42.67   
14  Wilma Eld  2005  Spårvägen Simförening            42.80   
15  Wilma Groth  2005  Spårvägen Simförening            43.23   
16  Lisa Uddeholt  2005  Spårvägen Simförening            44.66   
17  Vera Tjäder  2005  Spårvägen Simförening            46.51   
18  Johanna Claesson  2006  Spårvägen Simförening            46.59   
19  Theodora Kidane  2005  Spårvägen Simförening            48.99   
20  Astrid Öhlén  2006  Spårvägen Simförening            50.49   
21  Agnes Thunberg  2007  Spårvägen Simförening            51.46   
22  Carla Rollvén  2006  Spårvägen Simförening            52.37   
23  Matilda Karlsson  2007  Spårvägen Simförening            59.50   
Jennifer Brodin  2003  Spårvägen Simförening            DNS   
Maja Lindgren  2005  Spårvägen Simförening            DNS   
Agnes Berg  2003  Spårvägen Simförening            DSQ   
Belize Vaamonde  2004  Spårvägen Simförening            DSQ   
Mona Domehri  1999  Spårvägen Simförening            DSQ   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  06 oktober 2016 
Licensierad till: Spårvägen Simförening  Utskriftstid  19:49 
 
Resultat Gren 12 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 12 (Finaler) - Officiell 
 
  Tävling  Tensta cup 6    Utskriftsdatum  06 oktober 2016   
  Tävlingsort  Tensta simhall    Utskriftstid  19:56   
  Arrangör  Spårvägen Simförening         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  06 oktober 2016         
 
 
Gren 12, 50m Ryggsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Daniel Sjöblom Ahlström  1998  Spårvägen Simförening            29.83   
Andreas Wallén  2002  Spårvägen Simförening            31.50   
Rudolfs Stupans  1999  Spårvägen Simförening            33.15   
Gordon Ölund  2002  Spårvägen Simförening            34.84   
Herman Nilsson  2002  Spårvägen Simförening            35.99   
Matyas Török  2002  Spårvägen Simförening            37.05   
Nils Backlund  2002  Spårvägen Simförening            39.09   
Jesper Holmström  2003  Spårvägen Simförening            39.54   
Aron Alexanderson  2003  Spårvägen Simförening            41.15   
10  Alan Eriksson  2005  Spårvägen Simförening            41.25   
11  Einar Styrman  2005  Spårvägen Simförening            41.72   
12  Christoffer Lindahl  2004  Spårvägen Simförening            43.76   
13  Viktor Dahlberg  2005  Spårvägen Simförening            49.73   
14  Eskil Joss Erkenvåg  2005  Spårvägen Simförening            50.35   
15  Pelle Vanhainen  2006  Spårvägen Simförening            51.17   
16  John Ström  2004  Spårvägen Simförening            51.38   
17  Nikolaj Alkas Alias  2008  Spårvägen Simförening            52.23   
18  Oliver Geaney  2006  Spårvägen Simförening            56.79   
Benjamin Bahajroy  2005  Spårvägen Simförening            DNS   
Adam Hansson Dylén  2003  Spårvägen Simförening            DSQ   
Markus Annas  2004  Spårvägen Simförening            DSQ   
Nathanael Alexandersson  2006  Spårvägen Simförening            DSQ   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  06 oktober 2016 
Licensierad till: Spårvägen Simförening  Utskriftstid  19:56 
 
Resultat Gren 13 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 13 (Finaler) - Officiell 
 
  Tävling  Tensta cup 6    Utskriftsdatum  06 oktober 2016   
  Tävlingsort  Tensta simhall    Utskriftstid  20:04   
  Arrangör  Spårvägen Simförening         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  06 oktober 2016         
 
 
Gren 13, 50m Bröstsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Agnes Fährlin  1998  Spårvägen Simförening            35.66   
Julia Augustsson  2000  Spårvägen Simförening            36.42   
Linn Herlin  2002  Spårvägen Simförening            36.94   
Emma Sundstedt  1998  Spårvägen Simförening            37.39   
Anna Viinapuu  2000  Bålsta Simklubb            40.00   
Fanny Odin  2000  Spårvägen Simförening            40.01   
Emma Garmelius  1999  Spårvägen Simförening            40.19   
Wilma Hagmansson  1999  Spårvägen Simförening            40.74   
Emilia Wullrich  2003  Spårvägen Simförening            40.82   
10  Veronica Lythell  2003  Spårvägen Simförening            40.94   
11  Ioana Danes  2002  Spårvägen Simförening            41.36   
12  Lovisa Malm  2002  Spårvägen Simförening            41.70   
13  Nina Bring  1999  Spårvägen Simförening            42.72   
14  Linda Svensson  2000  Spårvägen Simförening            42.77   
15  Kristin Jansson  2001  Spårvägen Simförening            42.81   
16  Sofia Holmberg  2002  Spårvägen Simförening            43.21   
17  Johanna Granhällen  2002  Spårvägen Simförening            44.18   
18  Johanna Bagelius  2004  Spårvägen Simförening            45.48   
19  Ella Holmberg  2006  Spårvägen Simförening            46.60   
20  Alina Färm  2005  Spårvägen Simförening            46.94   
21  Meja Morota  2003  Spårvägen Simförening            46.96   
22  Alva Hellenius  2006  Spårvägen Simförening            47.74   
23  Kristina Chiuarzzo Åström  2004  Spårvägen Simförening            49.80   
24  Maja Lindgren  2005  Spårvägen Simförening            50.21   
25  Karolina Nivenius  2005  Spårvägen Simförening            51.44   
26  Johanna Claesson  2006  Spårvägen Simförening            54.28   
27  Agnes Thunberg  2007  Spårvägen Simförening            55.08   
28  Jennifer Geaney  2005  Spårvägen Simförening            55.73   
29  Lola Hjort Mowitz  2006  Spårvägen Simförening            56.60   
30  Theodora Kidane  2005  Spårvägen Simförening            56.62   
31  Astrid Öhlén  2006  Spårvägen Simförening            58.50   
32  Carla Rollvén  2006  Spårvägen Simförening            1:00.27   
33  Matilda Karlsson  2007  Spårvägen Simförening            1:01.53   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  06 oktober 2016 
Licensierad till: Spårvägen Simförening  Utskriftstid  20:04 
 
Resultat Gren 14 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 14 (Finaler) - Officiell 
 
  Tävling  Tensta cup 6    Utskriftsdatum  06 oktober 2016   
  Tävlingsort  Tensta simhall    Utskriftstid  20:10   
  Arrangör  Spårvägen Simförening         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  06 oktober 2016         
 
 
Gren 14, 50m Bröstsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Jonas Malmring  2001  Spårvägen Simförening            33.57   
Arvid Styrman  2002  Spårvägen Simförening            33.86   
David Neuhardt  2003  Spårvägen Simförening            35.65   
Gustav Annas  2003  Spårvägen Simförening            37.32   
Erik Ottosson  1999  Spårvägen Simförening            37.42   
Ludvig Jansson  2002  Spårvägen Simförening            38.76   
Martin Hallbäck  2001  Spårvägen Simförening            40.46   
Alexander Lehtonen Hebert  2002  Spårvägen Simförening            40.48   
Jannis Siotis  2003  Spårvägen Simförening            41.31   
10  Oliver Erneholm  2003  Spårvägen Simförening            44.52   
11  Ludvig Alverfors  2004  Spårvägen Simförening            48.99   
12  Carl Malm  2005  Spårvägen Simförening            50.14   
13  John Ström  2004  Spårvägen Simförening            50.86   
14  Anton Jöngren  2006  Spårvägen Simförening            50.93   
15  Milles Karlsson Karlström  2005  Spårvägen Simförening            53.10   
16  Wilmer Räni  2005  Spårvägen Simförening            53.23   
17  Nikolaj Alkas Alias  2008  Spårvägen Simförening            54.64   
18  Adrian Hellberg  2005  Spårvägen Simförening            56.35   
19  Nathanael Alexandersson  2006  Spårvägen Simförening            56.66   
20  Pelle Vanhainen  2006  Spårvägen Simförening            58.26   
21  Eskil Joss Erkenvåg  2005  Spårvägen Simförening            58.91   
22  Oliver Geaney  2006  Spårvägen Simförening            1:02.19   
Benjamin Bahajroy  2005  Spårvägen Simförening            DNS   
Oskar Käll  2002  Spårvägen Simförening            DNS   
Liam Lehtonen Hebert  2006  Spårvägen Simförening            DSQ   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  06 oktober 2016 
Licensierad till: Spårvägen Simförening  Utskriftstid  20:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner