2020-09-25   03:21:11
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Tatti-uinnit 2016

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Tatti-uinnit 2016    Tulostuspäivämäärä  15 lokakuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Kemi    Tulostusaika  12:09   
  Järjestäjä  Kemin Työväen Uimarit ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  15 lokakuu 2016         
 
 
Laji 5, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Petra Ansaranta  2004      33.82  1:14.97  2:03.12    2:40.99   
  Oulun Uinti 1906  2:37.79                 
                     
Inka Elamaa  2004      37.53  1:19.02  2:07.16    2:45.59   
  Oulun Lohet  2:49.59                 
                     
Saara Niemi  2005      37.77  1:23.78  2:14.13    2:53.00   
  Haukiputaan Heitto  2:53.86                 
                     
Julia Minttu-Maria Tiensuu  2005      45.25  1:36.85  2:30.58    3:12.79   
  Kemin Uimaseura                   
                     
Noora Aikio  2004      41.63  1:29.98  2:33.09    3:12.99   
  Kemin Uimaseura  3:21.46                 
                     
Anniina Kanste  2004      43.40  1:32.87  2:31.11    3:15.17   
  Haukiputaan Heitto  3:25.97                 
                     
Oona Lipponen  2006      52.98  1:48.90  2:52.43    3:38.09   
  Kemin Uimaseura  3:43.57                 
                     
Miina Torvikoski  2006              DSQ   
  Kemin Uimaseura  2:57.53                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 5, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Roosa Kärkkäinen  2003      34.94  1:16.96  2:02.00    2:38.38   
  Oulun Lohet  2:36.08                 
                     
Pauliina Lohilahti  2002      36.68  1:18.51  2:05.82    2:43.67   
  Oulun Lohet  2:44.62                 
                     
Katariina Kourula  2002      36.77  1:21.05  2:09.76    2:49.24   
  Kemin Uimaseura  2:48.95                 
                     
Malla Juutinen  2003      38.81  1:21.97  2:13.59    2:53.52   
  Oulun Uinti 1906  2:56.58                 
                     
Iida-Elisi Anttila  2002              DSQ   
  Kemin Työväen Uimarit  3:57.43                 
  SW 6.5 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen               
                     
 
Laji 5, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Ida-Maria Juntunen  1999      1:12.86  1:59.45  2:33.50    2:33.50   
  Kempeleen Pyrintö  2:32.24                 
                     
Riika Huttula  2001      34.91  1:15.72  2:00.81    2:34.85   
  Oulun Lohet  2:35.28                 
                     
Anna-Sofia Brännkärr  2001      33.99  1:14.20  2:00.82    2:37.34   
  Kemin Työväen Uimarit  2:36.22                 
                     
Anni Katajamäki  2000      33.32  1:16.80  2:04.28    2:41.13   
  Haukiputaan Heitto  2:41.42                 
                     
Viveca Meriläinen  2001      41.46  1:26.55  2:18.82    2:59.46   
  Kemijärven Kaiku  2:54.33                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  15 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  12:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner