Results for FynRundt 1
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Løb 11 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | FynRundt 1 | Udskriftsdato | 24 september 2016 | |||
Stævne by | Nyborg | Udskriftstidspunkt | 13:17 | |||
Arrangør | Nyborg Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 24 september 2016 |
Løb 11, 4X50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 0-2017 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Frem Årgangspiger 1 | 0 | 273 | 2:23.73 | ||||||
Frem Odense | ||||||||||
Nikoline Kaae | 2005 | 35.07 | 35.07 | |||||||
Sandy Ngoc Hoang Tran | 2005 | 36.49 | 1:11.56 | |||||||
Mathilde Stilund | 2005 | 35.79 | 1:47.35 | |||||||
Josephine Larsen | 2004 | 36.38 | 2:23.73 | |||||||
2 | K2 Piger | 0 | 241 | 2:29.78 | ||||||
Ringe Svømme Klub | ||||||||||
Thilde Rosen Lundsfryd | 2004 | 38.44 | 38.44 | |||||||
Anna Rønn | 2005 | 39.28 | 1:17.72 | |||||||
Caroline R. Andersen | 2004 | 35.29 | 1:53.01 | |||||||
Amanda Siomone Witte | 2003 | 36.77 | 2:29.78 | |||||||
3 | Nyborg Piger 4 | 0 | 209 | 2:36.92 | ||||||
Nyborg Svømmeklub | ||||||||||
Maja Johanne Pedersen | 2005 | 35.12 | 35.12 | |||||||
Nina Seirup | 2005 | 40.37 | 1:15.49 | |||||||
Nicole Christiansen | 2005 | 40.88 | 1:56.37 | |||||||
Cathrine Høst | 2004 | 40.55 | 2:36.92 | |||||||
4 | Nyborg Piger 1 | 0 | 182 | 2:44.26 | ||||||
Nyborg Svømmeklub | ||||||||||
Kamille M. Hauber Ørsted | 2003 | 37.60 | 37.60 | |||||||
Freja Thorsted Sørensen | 2004 | 37.34 | 1:14.94 | |||||||
Natascha Maria K. Hansen | 2001 | 50.47 | 2:05.41 | |||||||
Sarah Fagerlund Lunheim | 2002 | 38.85 | 2:44.26 | |||||||
5 | Frem Årgangspiger 2 | 0 | 138 | 3:00.31 | ||||||
Frem Odense | ||||||||||
Melek Canpolat | 2005 | 40.19 | 40.19 | |||||||
Emma Nygaard | 2005 | 42.29 | 1:22.48 | |||||||
Veronika Krogh | 2004 | 42.95 | 2:05.43 | |||||||
Vigga Londero | 2006 | 54.88 | 3:00.31 | |||||||
6 | Rsk Piger A | 0 | 123 | 3:07.40 | ||||||
Ringe Svømme Klub | ||||||||||
Louise Horne Levin | 2006 | 42.37 | 42.37 | |||||||
Olivia Hemmeløff | 2006 | 55.30 | 1:37.67 | |||||||
Christine Mols | 2006 | 46.98 | 2:24.65 | |||||||
Freja Johansen | 2006 | 42.75 | 3:07.40 | |||||||
7 | Nyborg Piger 3 | 0 | 114 | 3:11.94 | ||||||
Nyborg Svømmeklub | ||||||||||
Kamille Mikkelsen | 2006 | 44.13 | 44.13 | |||||||
Katrine Elholm Juliussen | 2006 | 49.57 | 1:33.70 | |||||||
Louise Kipper Pedersen | 2006 | 53.72 | 2:27.42 | |||||||
Frederikke M. Christensen | 2006 | 44.52 | 3:11.94 | |||||||
8 | Talent Piger | 0 | 96 | 3:23.53 | ||||||
Frem Odense | ||||||||||
Merle Clara Bay | 2005 | 53.54 | 53.54 | |||||||
Bennedikte Kaae | 2006 | 50.65 | 1:44.19 | |||||||
Marie Hartmann Johansen | 2007 | 54.67 | 2:38.86 | |||||||
Victoria Juul Larsen | 2006 | 44.67 | 3:23.53 | |||||||
9 | Rsk Piger | 0 | 86 | 3:31.23 | ||||||
Ringe Svømme Klub | ||||||||||
Maja Løve Nielsen | 2006 | 1:38.17 | 1:38.17 | |||||||
Frida Ploug | 2007 | 59.59 | 2:37.76 | |||||||
Lærke Friis Waltersdorff | 2007 | 53.47 | 3:31.23 | |||||||
Mathilde Hvidberg | 2007 | 3:31.23 | ||||||||
- | Rsk Piger B | 0 | DNS | |||||||
Ringe Svømme Klub | ||||||||||
Karoline Rasmussen | 2006 | |||||||||
Sofie Dyrelund Rasmussen | 2007 | |||||||||
Lærke Rosen Lundsfryd | 2006 | |||||||||
Emilie Hemmeløff | 2008 | DNS | ||||||||
- | Nyborg Piger 2 | 0 | DSQ | fremdrift baneto 37m | ||||||
Nyborg Svømmeklub | ||||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.25.07 | Udskriftsdato | 24 september 2016 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:17 |