2019-12-05   18:22:00
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  LR IKM 2016 alkukilpailut PS    Tulostuspäivämäärä  05 marraskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Kemi    Tulostusaika  18:29   
  Järjestäjä  KemTU         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 marraskuu 2016         
 
 
Laji 16, T13,14,15 400m SKU, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Laura Lahtinen  2003    644  1:07.71  2:26.77  3:51.76    5:02.25   
  Oulun Uinti 1906  5:01.08                 
                     
Madeleine Hiltunen  2003    634  1:10.98  2:27.54  3:53.38    5:03.72   
  Oulun Uinti 1906  5:10.45                 
                     
Minja Lukkari  2003    519  1:19.33  2:44.63  4:12.07    5:24.65   
  Oulun Uinti 1906  5:31.24                 
                     
Roosa Kärkkäinen  2003    519  1:20.33  2:45.24  4:13.39    5:24.78   
  Oulun Lohet  5:25.34                 
                     
Venla Säntti  2003    503  1:19.14  2:44.07  4:16.93    5:28.02   
  Oulun Uinti 1906  5:33.05                 
                     
Martta Nygård  2003    501  1:15.30  2:38.06  4:13.88    5:28.61   
  Oulun Uinti 1906  5:31.18                 
                     
Henna Hökkä  2003    490  1:16.90  2:43.62  4:21.17    5:30.95   
  Oulun Uinti 1906  5:32.56                 
                     
 
Laji 16, T13,14,15 400m SKU, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Isa Vehkaoja  2002    476  1:14.67  2:42.35  4:19.04    5:34.21   
  Oulun Uinti 1906  5:50.63                 
                     
Petra Heikkinen  2002    470  1:15.17  2:39.73  4:18.18    5:35.70   
  Oulun Uinti 1906  5:32.20                 
                     
Ronja Nätynki  2002    397  1:28.42  3:00.88  4:38.92    5:54.98   
  Swimming Club Rovaniemi  6:05.48                 
                     
 
Laji 16, T13,14,15 400m SKU, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Henna Haipus  2001    575  1:14.57  2:32.25  4:02.63    5:13.85   
  Kempeleen Pyrintö  5:20.96                 
                     
Seela Peuralahti  2001    484  1:13.66  2:38.47  4:12.47    5:32.42   
  Oulun Uinti 1906  5:25.69                 
                     
Anni Willman  2001    452  1:21.35  2:50.16  4:26.12    5:39.95   
  Oulun Lohet  5:36.37                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  05 marraskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Kemin Työväen Uimarit  Tulostusaika  18:29 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner