Tulokset IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Sunnuntai-ilta
Tulokset Laji 39 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 39 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
LR IKM 2016 alkukilpailut ES1 |
|
Tulostuspäivämäärä |
06 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
19:04 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
04 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 39, T13,14,15 200m PU, Loppukilpailut 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Róza Nagy |
2003 |
|
419 |
35.19 |
1:15.49 |
1:57.73 |
|
2:41.39 |
|
|
Cetus Espoo |
2:42.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Emma Johansson |
2003 |
|
383 |
35.82 |
1:18.05 |
2:03.26 |
|
2:46.23 |
|
|
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Julia Peltola |
2003 |
|
366 |
36.31 |
1:17.37 |
2:01.64 |
|
2:48.76 |
|
|
Cetus Espoo |
2:50.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Kaarin Rapinoja |
2003 |
|
350 |
37.27 |
1:20.39 |
2:06.24 |
|
2:51.25 |
|
|
Cetus Espoo |
2:55.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Viivi Sorri |
2003 |
|
343 |
36.10 |
1:20.53 |
2:07.58 |
|
2:52.50 |
|
|
Gladius Kirkkonummi |
3:11.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Nicole Sundell |
2003 |
|
311 |
38.78 |
1:23.83 |
2:11.47 |
|
2:58.10 |
|
|
ORCA Helsinki |
3:14.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Stella Freystätter |
2003 |
|
261 |
38.51 |
1:26.16 |
2:17.17 |
|
3:08.78 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
3:03.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Sonja Lehtinen |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DNF |
|
|
Helsingin Uimarit |
2:50.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Lotta Lehtoila |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
ORCA Helsinki |
2:55.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 39, T13,14,15 200m PU, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Siri Auvinen |
2002 |
|
488 |
33.14 |
1:11.45 |
1:53.33 |
|
2:33.36 |
|
|
Cetus Espoo |
2:39.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Nea Winqvist |
2002 |
|
449 |
31.89 |
1:09.56 |
1:51.31 |
|
2:37.67 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
2:42.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
|
393 |
36.96 |
1:19.38 |
2:02.23 |
|
2:44.81 |
|
|
Cetus Espoo |
2:47.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Verna Rostedt |
2002 |
|
340 |
37.12 |
1:22.92 |
2:08.67 |
|
2:53.00 |
|
|
Cetus Espoo |
2:45.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 39, T13,14,15 200m PU, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Janna Appelberg |
2001 |
|
515 |
31.96 |
1:09.86 |
1:49.84 |
|
2:30.62 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
2:38.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jenni Rantanen |
2001 |
|
443 |
34.27 |
1:15.12 |
1:57.79 |
|
2:38.43 |
|
|
HTU Stadi |
2:46.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Aino Pajari |
2001 |
|
415 |
34.01 |
1:15.08 |
1:58.26 |
|
2:41.90 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
06 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
19:04 |
|