2020-08-11   18:30:00
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  LR IKM 2016 alkukilpailut ES1    Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  20:57   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 marraskuu 2016         
 
 
Laji 6, 4X100m P16 VU, Loppukilpailut 13 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m      Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Cetus 1  2000    667          3:29.75   
  Cetus Espoo  3:32.94                 
  Sergey Kuznetsov  2000      23.71  50.09      50.09   
  Roni Kallström  2001      24.46  52.33      1:42.42   
  Oskari Aalto  2002      25.34  53.61      2:36.03   
  Tuomas Jokinen  2001      25.63  53.72      3:29.75   
                     
Hss 1  2000    655          3:31.02   
  Helsingfors Simsällskap  3:34.36                 
  Santeri Hölttä  2000      24.53  52.33      52.33   
  Kirill Egorov  2000      25.08  52.53      1:44.86   
  Jami Heinilä  2000      24.93  53.14      2:38.00   
  Niki Karlsson  2000      24.63  53.02      3:31.02   
                     
Cetus 2  2000    556          3:42.87   
  Cetus Espoo  3:45.19                 
  Alex Garcia de la Cadena  2000      26.57  56.48      56.48   
  Eerikki Laitala  2001      26.34  56.27      1:52.75   
  Eetu Isosuo  2000      26.04  55.27      2:48.02   
  Jere Ruuhonen  2001      25.69  54.85      3:42.87   
                     
Orca Pojat 1  2000    533          3:46.00   
  ORCA Helsinki  3:47.36                 
  Elias Kukkonen  2002      27.08  57.89      57.89   
  Pyry Nurminen  2001      27.63  59.00      1:56.89   
  Georgy Babenov  2000      25.60  54.98      2:51.87   
  Alexey Belfer  2000      25.45  54.13      3:46.00   
                     
Cetus 3  2000    522          3:47.58   
  Cetus Espoo  3:50.28                 
  Joona Ruuskanen  2000      26.52  56.50      56.50   
  Alex Lassila  2000      27.00  57.07      1:53.57   
  Oscar Skjäl  2002      27.08  57.14      2:50.71   
  Herman Widbom  2001      26.88  56.87      3:47.58   
                     
Hu Miehet  2000    398          4:09.16   
  Helsingin Uimarit  4:07.23                 
  Joel Korhonen  2002      29.21  1:02.06      1:02.06   
  Tuomas Lehtovirta  2001      28.22  1:00.55      2:02.61   
  Touko Luukkonen  2002      30.14  1:03.46      3:06.07   
  Pauli Salonen  2003      29.43  1:03.09      4:09.16   
                     
Orca Pojat 2  2000    378          4:13.42   
  ORCA Helsinki  4:10.22                 
  Ruslan Panschin  2001      29.44  1:05.53      1:05.53   
  Matias Ola  2002      31.08  1:05.62      2:11.15   
  Matias Vikman  2001      30.09  1:03.66      3:14.81   
  Elias Filippovits  2002      27.44  58.61      4:13.42   
                     
Orca Pojat 3  2000    351          4:19.65   
  ORCA Helsinki                   
  Kalle Kauppinen  2002      29.72  1:04.69      1:04.69   
  Emil Kärkkäinen  2002      31.20  1:06.02      2:10.71   
  Danila Shishinin  2002      31.52  1:07.83      3:18.54   
  Victor Vardeka  2001      28.62  1:01.11      4:19.65   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  20:57 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner