2020-01-27   23:52:08
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  LR IKM 2016 alkukilpailut ES1    Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  20:51   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 marraskuu 2016         
 
 
Laji 5, 4X100m T15 VU, Loppukilpailut 12 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m      Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Hss Naiset Vuv 1 [2001]  2001    681          3:56.61   
  Helsingfors Simsällskap  3:58.03                 
  Helene Hirvonen  2001      29.05  1:00.85      1:00.85   
  Janna Appelberg  2001      28.87  1:00.88      2:01.73   
  Vilma Oura  2001      27.18  56.86      2:58.59   
  Emma Koiranen  2001      27.73  58.02      3:56.61   
                     
Cetus 1  2001    668          3:58.11   
  Cetus Espoo  3:58.36                 
  Peppi Siirtola  2002      28.00  58.74      58.74   
  Emilia Flyckt  2001      27.70  59.99      1:58.73   
  Ida Slöör  2001      28.39  59.76      2:58.49   
  Siri Auvinen  2002      28.33  59.62      3:58.11   
                     
Cetus 2  2001    601          4:06.67   
  Cetus Espoo  4:05.74                 
  Helmi Tossavainen  2002      28.88  1:01.29      1:01.29   
  Laura Kellberg  2003      28.56  1:01.16      2:02.45   
  Lotta Auvinen  2001      29.83  1:02.23      3:04.68   
  Cia Wacklin  2001      29.50  1:01.99      4:06.67   
                     
Cetus 3  2001    579          4:09.78   
  Cetus Espoo  4:11.56                 
  Sara Mustonen  2002      29.40  1:01.04      1:01.04   
  Venla Salminen  2002      29.46  1:02.70      2:03.74   
  Nelli Ohvo  2001      29.64  1:02.18      3:05.92   
  Anni Savolainen  2002      30.27  1:03.86      4:09.78   
                     
Hu Naiset  2001    561          4:12.34   
  Helsingin Uimarit  4:13.54                 
  Pippi Nordström  2001      29.69  1:02.09      1:02.09   
  Tilda Selonen  2003      30.50  1:05.13      2:07.22   
  Sonja Lehtinen  2003      29.50  1:03.60      3:10.82   
  Noora Kokko  2001      28.52  1:01.52      4:12.34   
                     
Hss Naiset Vuv 2 [2001]  2001    535          4:16.49   
  Helsingfors Simsällskap  4:09.68                 
  Veera Heikkinen  2001      31.16  1:06.08      1:06.08   
  Veera Säämänen  2004      30.46  1:04.34      2:10.42   
  Annina Toimela  2002      29.46  1:03.35      3:13.77   
  Anni Hirvo  2001      29.08  1:02.72      4:16.49   
                     
Orca Tytöt  2001    376          4:48.43   
  ORCA Helsinki  4:43.04                 
  Lotta Lehtoila  2003      31.86  1:07.27      1:07.27   
  Ada-Maj Saarinen  2004      36.52  1:19.50      2:26.77   
  Nicole Sundell  2003      33.21  1:10.86      3:37.63   
  Hilda Harle  2001      32.25  1:10.80      4:48.43   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  20:51 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner