Resultat för Utmanaren, Täby sim
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Söndag den 25/9 kl 17.00
Resultat Gren 2 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 2 (Finaler) - Per deltagare med mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2016-09-25 |
|
Utskriftsdatum |
25 september 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
17:30 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 september 2016 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Klass |
Förening |
|
|
Gren |
Omgång |
Plac. |
Splittider |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Björnevik Ida |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
12 |
50m |
52.75 |
|
|
|
|
|
|
52.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Blomqvist Alva |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
7 |
50m |
50.98 |
|
|
|
|
|
|
50.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Blomqvist Axel |
2004 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
11 |
50m |
51.92 |
|
|
|
|
|
|
51.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Degerbalkan Deniz |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
1 |
50m |
44.81 |
|
|
|
|
|
|
44.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Haux Oliver |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
4 |
50m |
48.01 |
|
|
|
|
|
|
48.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hällkvist Emmy |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
9 |
50m |
51.14 |
|
|
|
|
|
|
51.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ladis Alexandros |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
8 |
50m |
51.01 |
|
|
|
|
|
|
51.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Markowicz Caroline |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
10 |
50m |
51.63 |
|
|
|
|
|
|
51.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Seel Jesper |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Söderholm Ellie |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
14 |
50m |
53.41 |
|
|
|
|
|
|
53.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tarish Emil |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
3 |
50m |
47.64 |
|
|
|
|
|
|
47.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thoresson Arvid |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
13 |
50m |
52.82 |
|
|
|
|
|
|
52.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Todorovac Hallon Benjamin |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
2 |
50m |
47.18 |
|
|
|
|
|
|
47.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wiberg Linnea |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
6 |
50m |
50.14 |
|
|
|
|
|
|
50.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
von Trzaska Gustav |
2004 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
5 |
50m |
49.17 |
|
|
|
|
|
|
49.17 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.25.07 |
Utskriftsdatum |
25 september 2016 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
17:30 |
|