2020-05-28   03:22:04
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for GTI Cup

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Søndag

Resultat Løb 40 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Løb 40 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider 
 
  Stævne navn  GTI Cup    Udskriftsdato  02 oktober 2016   
  Stævne by  Greve    Udskriftstidspunkt  16:25   
  Arrangør  Startfællesskabet GTI         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  01 oktober 2016         
 
 
Løb 40, 4X50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 0-2003 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
GTI Piger 1  1997    606          1:51.35   
  GTI  1:49.33                 
  Karoline Barrett  2002      26.36        26.36   
  Anna Andersen  2001      30.00        56.36   
  Kristine Barrett  1998      27.64        1:24.00   
  Cecilie Daluiso Salmonsen  2001      27.35        1:51.35   
                     
Vat Piger 1  1993    601          1:51.62   
  VAT Copenhagen  1:49.50                 
  Emma Wael  1993      27.84        27.84   
  Cecilie Holten  1996      28.25        56.09   
  Johanna Berthelsen  2000      27.72        1:23.81   
  Sara Mortensen  2001      27.81        1:51.62   
                     
Roskilde Piger 1  1996    566          1:53.90   
  Roskilde Svømning  1:52.33                 
  Christina Christensen  2001      28.65        28.65   
  Anna Aavang Brendstrup  2000      29.03        57.68   
  Josefine Boisen  1996      29.24        1:26.92   
  Andrea Paaske  2001      26.98        1:53.90   
                     
Vat Piger 2  1999    563          1:54.09   
  VAT Copenhagen  1:54.50                 
  Julie Laugesen  2003      29.30        29.30   
  Alberte M Hansen  2000      28.79        58.09   
  Victoria Vorm  2001      27.89        1:25.98   
  Emily Brophy  1999      28.11        1:54.09   
                     
Vest Damer  1996    544          1:55.38   
  Vest-Brøndby  1:55.74                 
  Delphine Møller  1999      29.99        29.99   
  Emilie Larsen  2001      29.02        59.01   
  Katrine V. Sørensen  1996      29.36        1:28.37   
  Sarah Missing  2001      27.01        1:55.38   
                     
Gentofte Damer 2  2003    484          1:59.98   
  Gentofte Svømme Klub  2:05.01                 
  Clara Rybak-Andersen  2003      28.95        28.95   
  Josephine Holst Vinther  2004      31.50        1:00.45   
  Viola Demuth Andersen  2003      31.24        1:31.69   
  Mia Rindshøj  2003      28.29        1:59.98   
                     
Gentofte Damer 1  2002    475          2:00.75   
  Gentofte Svømme Klub  2:05.00                 
  Frederikke Falk-List  2004      29.69        29.69   
  Astrid M. Østergaard  2004      31.24        1:00.93   
  Clara Toft  2004      31.81        1:32.74   
  Alberte V. Bisgaard  2003      28.01        2:00.75   
                     
Vat Piger 3  2000    475          2:00.77   
  VAT Copenhagen  1:57.50                 
  Caroline Mathiesen  2001      30.38        30.38   
  Caroline Veggerby  2003      30.57        1:00.95   
  Anna Wrist-Elkjær  2003      29.81        1:30.76   
  Ida Jensdottir Fremming  2002      30.01        2:00.77   
                     
GTI Piger 2  2003    449          2:03.03   
  GTI  2:02.10                 
  Sidse M. Ø. Engsbro  2004      30.25        30.25   
  Julie Wolter  2003      30.32        1:00.57   
  Emma Hebsgaard Nielsen  2003      31.28        1:31.85   
  Josefine Arbo Sørensen  2004      31.18        2:03.03   
                     
10  Vest piger 1  2002    448          2:03.11   
  Vest-Brøndby  2:06.08                 
  Anne Sofie Devantier  2004      30.14        30.14   
  Sasia Lundhus  2002      30.79        1:00.93   
  Amalie V. Sørensen  2002      30.66        1:31.59   
  Caroline Wiuff Jensen  2004      31.52        2:03.11   
                     
11  Vest piger 2  2002    349          2:13.77   
  Vest-Brøndby  2:35.58                 
  Mia Witt  2002      33.93        33.93   
  Lykke Gøtterup Jensen  2004      34.20        1:08.13   
  Mathilde Bennetzen  2004      33.06        1:41.19   
  Amalie Nissov-Johannsen  2003      32.58        2:13.77   
                     
12  Solrød Piger 1  2002    325          2:16.94   
  Solrød Svømmeklub                   
  Lærke Samsø Svenningsen  2002      35.32        35.32   
  Anne Sepstrup-Skjoldner  2005      34.11        1:09.43   
  Ida Bekker Poulsen  2002      35.96        1:45.39   
  Sofia Levisen  2002      31.55        2:16.94   
                     
13  Stt-Stjernerne  2001    269          2:25.91   
  Swim Team Tåstrup  2:30.00                 
  Laura Petersson  2001      31.40        31.40   
  Emilia Høffer  2001      35.33        1:06.73   
  Astrid Høffer  2004      34.29        1:41.02   
  Sofie Korczak  2004      44.89        2:25.91   
                     
 
Løb 40, 4X50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2004-2016 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Vat Piger 4  2004    443          2:03.58   
  VAT Copenhagen  2:07.50                 
  Laura L. Hørning  2004      30.82        30.82   
  Anna Maria Madsen  2004      30.68        1:01.50   
  Schastine Skifter Tabor  2005      31.91        1:33.41   
  Viktoria Freja Sørensen  2004      30.17        2:03.58   
                     
Gsk Heltinder 1  2005    271          2:25.56   
  Glostrup Svømme Klub  2:20.00                 
  Thea Mikkelsen  2005      37.05        37.05   
  Freya Ry Nielsen  2005      36.24        1:13.29   
  Antoinette Zafra  2005      33.16        1:46.45   
  Leonora M Postgaard  2006      39.11        2:25.56   
                     
GTI Piger 2005  2005    262          2:27.14   
  GTI  2:53.00                 
  Emma Hou Theilade Klausen  2005      37.25        37.25   
  Julie Segato  2005      37.62        1:14.87   
  Annika Britt Larsen  2005      36.51        1:51.38   
  Emilia Gotfredsen  2005      35.76        2:27.14   
                     
GTI Piger 4  2006    197          2:41.94   
  GTI                   
  Alberte Crone Larsen  2006      41.31        41.31   
  Frida Caroline Knudsen  2007      42.07        1:23.38   
  Liva Josephine Lang  2006      44.13        2:07.51   
  Julie Liv Madsen  2006      34.43        2:41.94   
                     
Vest Talent Piger  2005    186          2:44.85   
  Vest-Brøndby  2:42.34                 
  Liva Gottorp Sørensen  2006      40.88        40.88   
  Rikke Therp  2006      41.85        1:22.73   
  Marie Nissov-Johansen  2006      46.01        2:08.74   
  Ella Gohr Metz  2005      36.11        2:44.85   
                     
Gsk Heltinder 2  2005    178          2:47.28   
  Glostrup Svømme Klub  2:40.00                 
  Petrea Hostrup Stærke  2006      40.35        40.35   
  Safira Vestergaard  2005      41.96        1:22.31   
  Katharina Beyer Hansen  2006      43.25        2:05.56   
  Malouca Laura Bruun  2007      41.72        2:47.28   
                     
Stt Bieber Fever  2005    162          2:52.73   
  Swim Team Tåstrup  2:42.34                 
  Camille Cueto Rasmussen  2006      49.99        49.99   
  Helena Fogh Kronborg  2005      38.85        1:28.84   
  Rebecca Ella Madsen  2006      46.76        2:15.60   
  Dicte Laurberg Vedel  2006      37.13        2:52.73   
                     
Solrød Piger 2  2005              DSQ  Tyvstart 
  Solrød Svømmeklub  2:59.66                 
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  02 oktober 2016 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  16:25 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark