Results for GTI Cup
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Søndag
Resultat Løb 33 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Løb 33 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
|
|
Stævne navn |
GTI Cup |
|
Udskriftsdato |
02 oktober 2016 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
14:13 |
|
|
Arrangør |
Startfællesskabet GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
01 oktober 2016 |
|
|
|
|
|
|
Løb 33, 200m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 1999-2000 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jacob Funch Jørgensen |
1999 |
|
487 |
31.85 |
1:05.14 |
1:39.81 |
|
2:14.21 |
|
|
GTI |
2:13.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Anders Engtorp Olesen |
1999 |
|
470 |
32.35 |
1:06.97 |
1:41.99 |
|
2:15.81 |
|
|
Roskilde Svømning |
2:22.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
August Bugge |
2000 |
|
379 |
33.73 |
1:09.75 |
1:47.24 |
|
2:25.89 |
|
|
VAT Copenhagen-MK31 |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 33, 200m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2001-2002 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Luccas Dam Brenner |
2001 |
|
454 |
31.67 |
1:06.63 |
1:42.96 |
|
2:17.40 |
|
|
Vallensbæk IF Af 1939 |
2:15.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Leo Badaker |
2002 |
|
396 |
33.23 |
1:09.81 |
1:46.71 |
|
2:23.80 |
|
|
Gentofte Svømme Klub |
2:27.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Marcus Dessau |
2002 |
|
359 |
34.50 |
1:12.14 |
1:50.39 |
|
2:28.61 |
|
|
Gentofte Svømme Klub |
2:26.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Frederik Pedersen |
2002 |
|
355 |
37.02 |
1:14.58 |
1:52.14 |
|
2:29.14 |
|
|
Holbæk Svømme Klub |
2:30.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Christoffer Weiss |
2001 |
|
350 |
33.82 |
1:10.31 |
1:49.17 |
|
2:29.78 |
|
|
Gentofte Svømme Klub |
2:22.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Mads Enghave |
2002 |
|
349 |
34.84 |
1:13.51 |
1:52.79 |
|
2:29.97 |
|
|
GTI |
2:29.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Casper Koch |
2002 |
|
335 |
36.33 |
1:15.39 |
1:54.45 |
|
2:32.01 |
|
|
GTI |
2:38.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Christian Skinhøj |
2001 |
|
323 |
37.05 |
1:16.01 |
1:55.32 |
|
2:33.90 |
|
|
Gentofte Svømme Klub |
2:30.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Mads Bjørn Andersen |
2001 |
|
305 |
37.07 |
1:16.83 |
1:56.88 |
|
2:36.81 |
|
|
Gentofte Svømme Klub |
2:29.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Lucas Jensen |
2001 |
|
298 |
36.63 |
1:16.66 |
1:58.38 |
|
2:38.04 |
|
|
Vest-Brøndby |
2:34.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Linus Hiltonsson |
2002 |
|
173 |
42.51 |
1:30.76 |
2:20.59 |
|
3:09.27 |
|
|
Vellinge-Näsets Simklubb |
3:18.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 33, 200m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2003-2004 |
|
Løb 33, 200m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2005-2016 |
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
02 oktober 2016 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
14:13 |
|