2020-05-28   03:55:08
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for GTI Cup

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Søndag

Resultat Løb 28 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Løb 28 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider 
 
  Stævne navn  GTI Cup    Udskriftsdato  02 oktober 2016   
  Stævne by  Greve    Udskriftstidspunkt  12:43   
  Arrangør  Startfællesskabet GTI         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  01 oktober 2016         
 
 
Løb 28, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 0-1999 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Thea Hovmand Larsen  1997    649          26.84   
  Gladsaxe Idræts Forening  26.15                 
Ida Agerbak Trandum  1996    632          27.07   
  Gladsaxe Idræts Forening  26.88                 
Nanna Drewsen  1998    604          27.49   
  Vallensbæk IF Af 1939  27.34                 
Emilie Hørlykke  1998    596          27.61   
  Gladsaxe Idræts Forening  26.87                 
Veronika Storm  1998    516          28.97   
  Gladsaxe Idræts Forening  28.23                 
Josefine Boisen  1996    494          29.39   
  Roskilde Svømning  29.19                 
Delphine Møller  1999    478          29.71   
  Vest-Brøndby  29.92                 
Katrine V. Sørensen  1996    445          30.43   
  Vest-Brøndby  30.59                 
 
Løb 28, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2000-2001 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Sarah Missing  2001    631          27.09   
  Vest-Brøndby  26.74                 
Andrea Paaske  2001    618          27.28   
  Roskilde Svømning  26.78                 
Emilie Larsen  2001    539          28.55   
  Vest-Brøndby  28.72                 
Sara Mortensen  2001    537          28.59   
  Vallensbæk IF Af 1939  28.57                 
Ebba Löfgren  2001    514          29.00   
  Vellinge-Näsets Simklubb  27.81                 
Emma Mikkelsen  2001    480          29.68   
  Vest-Brøndby  29.97                 
Olivia Foltmar-Michaelsen  2001    477          29.74   
  GTI  30.11                 
Anna Andersen  2001    451          30.29   
  GTI  29.35                 
Laura Petersson  2001    427          30.84   
  Swim Team Tåstrup  31.36                 
10  Emilia Høffer  2001    295          34.88   
  Swim Team Tåstrup  35.88                 
11  Nina Andersson-Wulf  2001    274          35.76   
  Vellinge-Näsets Simklubb  35.11                 
 
Løb 28, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2002-2003 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Karoline Barrett  2002    673          26.51   
  GTI  25.77                 
Mia Rindshøj  2003    550          28.35   
  Gentofte Svømme Klub  28.95                 
Alberte V. Bisgaard  2003    524          28.81   
  Gentofte Svømme Klub  28.03                 
Elena Westmark Holm  2003    489          29.49   
  Hørsholm Svømmeforening  28.99                 
Caroline Veggerby  2003    483          29.61   
  Vallensbæk IF Af 1939  29.95                 
Astrid Thimmer  2003    468          29.92   
  Hørsholm Svømmeforening  29.68                 
Julie Wolter  2003    435          30.67   
  GTI  31.47                 
Mathilda Kamper-Johnson  2002    423          30.94   
  Vellinge-Näsets Simklubb  31.47                 
Julie Frisch Hoff  2002    411          31.24   
  Hørsholm Svømmeforening  32.14                 
10  Sofia Levisen  2002    403          31.45   
  Solrød Svømmeklub  33.47                 
11  Caroline Meyer  2002    399          31.56   
  Hørsholm Svømmeforening  30.79                 
12  Alice Skoglund  2003    397          31.60   
  Vellinge-Näsets Simklubb  32.94                 
13  Emma Hjort Kaas  2002    387          31.89   
  Hørsholm Svømmeforening  32.23                 
14  Anna Foverskov  2002    379          32.10   
  Holbæk Svømme Klub  32.18                 
15  Ellen Johansson  2002    363          32.55   
  Vellinge-Näsets Simklubb  35.03                 
16  Victoria Husted Volden  2003    363          32.56   
  Hørsholm Svømmeforening  32.39                 
17  Annika Egenhardt  2003    347          33.07   
  Vest-Brøndby  37.03                 
17  Hanna Paulsson  2002    347          33.07   
  Vellinge-Näsets Simklubb  33.15                 
19  Lærke Samsø Svenningsen  2002    321          33.92   
  Solrød Svømmeklub  36.83                 
20  Cornelia Hökmark  2002    290          35.11   
  Vellinge-Näsets Simklubb  36.27                 
21  Silja Mortensen  2003    255          36.62   
  Albertslund IF  38.08                 
22  Julie Gerner Knudsen  2002    226          38.10   
  Swim Team Tåstrup  41.63                 
 
Løb 28, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2004-2005 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Anne Sofie Devantier  2004    469          29.90   
  Vest-Brøndby  30.39                 
Sidse M. Ø. Engsbro  2004    461          30.08   
  GTI  30.28                 
Martha Hjuler Britze  2004    443          30.47   
  Hørsholm Svømmeforening  30.72                 
Emma Zambrano Thorsen  2004    438          30.58   
  VAT Copenhagen-MK31  31.47                 
Anne Sofie Evald  2004    435          30.67   
  Gentofte Svømme Klub  31.34                 
Nønne Christensen  2004    428          30.83   
  VAT Copenhagen-MK31  31.47                 
Nicoline H. Baadsgaard  2004    420          31.01   
  GTI  31.38                 
Liva Søby  2004    419          31.04   
  VAT Copenhagen-MK31  30.97                 
Emilia C. R. Olsen  2004    404          31.42   
  VAT Copenhagen-MK31  35.19                 
10  Astrid M. Østergaard  2004    397          31.61   
  Gentofte Svømme Klub  32.85                 
11  Caroline Salskov Jensen  2005    376          32.19   
  Hørsholm Svømmeforening  32.73                 
12  Mathilde Edele Borg  2004    375          32.22   
  Hørsholm Svømmeforening  33.99                 
13  Mathilde Bennetzen  2004    363          32.55   
  Vest-Brøndby  33.77                 
14  Antoinette Zafra  2005    360          32.64   
  Glostrup Svømme Klub  32.32                 
15  Clara Schmedes  2004    351          32.94   
  GTI  34.51                 
16  Nomi I. K. Schau  2004    329          33.65   
  GTI  34.06                 
17  Anne Sepstrup-Skjoldner  2005    317          34.05   
  Solrød Svømmeklub  37.34                 
18  Mathilde Busch Erhardi  2004    315          34.14   
  Hørsholm Svømmeforening  34.30                 
19  Annika Køhn  2005    314          34.17   
  Vallensbæk IF Af 1939  34.90                 
20  Lykke Gøtterup Jensen  2004    308          34.40   
  Vest-Brøndby  35.37                 
21  Annika Britt Larsen  2005    284          35.33   
  GTI  35.91                 
21  Cille Kirketerp  2005    284          35.33   
  VAT Copenhagen-MK31  39.07                 
23  Mathilde Svendsen  2004    274          35.76   
  GTI  36.31                 
24  Natacha Munch  2005    265          36.15   
  Solrød Svømmeklub  39.89                 
25  Ida Mørk  2004    257          36.51   
  GTI  35.76                 
26  Julie Segato  2005    242          37.29   
  GTI  36.68                 
27  Ella Gohr Metz  2005    241          37.30   
  Vest-Brøndby  41.14                 
28  Andrea Bruhn Kyhnæb  2004    236          37.60   
  GTI  40.34                 
29  Nora Kejser  2004    235          37.63   
  VAT Copenhagen-MK31  50.00                 
30  Lærke Marie Clausen  2005    228          37.99   
  GTI  39.88                 
31  Smilla Askvig  2004    228          38.00   
  GTI  38.09                 
32  Natascha Packert-Frandsen  2005    227          38.08   
  Vest-Brøndby  41.96                 
33  Mille Hansen  2005    217          38.65   
  Vallensbæk IF Af 1939  42.71                 
34  Caroline Svane  2005    205          39.39   
  Vest-Brøndby  45.52                 
35  Laura Buchmann  2004    204          39.43   
  Albertslund IF  40.19                 
36  Laura Kall  2005    202          39.58   
  Vallensbæk IF Af 1939  44.72                 
37  Helena Fogh Kronborg  2005    201          39.67   
  Swim Team Tåstrup  40.43                 
38  Laila Elliks  2005    193          40.16   
  VAT Copenhagen-MK31  50.49                 
39  Emma Riis  2005    186          40.69   
  Albertslund IF  44.60                 
40  Safira Vestergaard  2005    175          41.51   
  Glostrup Svømme Klub  43.03                 
41  Sofie Riis  2005    172          41.74   
  Albertslund IF  45.21                 
42  Freja Johanna Kepser  2005    142          44.50   
  Albertslund IF  53.50                 
43  Luna Luminari  2005    140          44.71   
  VAT Copenhagen-MK31  50.00                 
44  Amanda L. Munch-Jensen  2005    134          45.36   
  Solrød Svømmeklub  48.56                 
45  Mathilde U. Thorborg  2005    116          47.57   
  Vest-Brøndby                   
 
Løb 28, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2006-2016 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA          Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Julie Liv Madsen  2006    324          33.81   
  GTI  35.24                 
Leonora M Postgaard  2006    257          36.51   
  Glostrup Svømme Klub  37.16                 
Alma Møller-Ern  2006    248          36.99   
  Vallensbæk IF Af 1939  37.52                 
Dicte Laurberg Vedel  2006    239          37.44   
  Swim Team Tåstrup  38.48                 
Sarah Gudme  2007    220          38.47   
  Vallensbæk IF Af 1939  39.11                 
Emilie Hartvig-Olsen  2006    217          38.64   
  Vallensbæk IF Af 1939  41.25                 
Mathilde Holm Villadsen  2006    215          38.78   
  Solrød Svømmeklub  40.55                 
Regitze Rosenkrantz  2006    213          38.90   
  Glostrup Svømme Klub  43.20                 
Malouca Laura Bruun  2007    203          39.50   
  Glostrup Svømme Klub  39.43                 
10  Mathilde Willumsen  2006    200          39.68   
  GTI  40.25                 
11  Alberte Crone Larsen  2006    200          39.71   
  GTI  45.72                 
12  Frida Caroline Knudsen  2007    199          39.75   
  GTI  39.46                 
13  Liva Josephine Lang  2006    194          40.12   
  GTI  40.89                 
14  Elisabeth Augusta Englev  2006    186          40.70   
  GTI  41.69                 
15  Anna Blom Bygum  2006    180          41.14   
  Vest-Brøndby  42.91                 
16  Marie Skole Sørensen  2006    179          41.19   
  GTI  44.49                 
17  Alma Høj Andersen  2007    175          41.49   
  GTI  44.20                 
18  Rikke Therp  2006    172          41.75   
  Vest-Brøndby  45.17                 
19  Maya Amstrup Riis  2007    171          41.79   
  Vest-Brøndby  43.25                 
20  Caroline Rygaard Hansen  2006    168          42.10   
  Solrød Svømmeklub  44.89                 
21  Sophie Amalie Rasmussen  2006    164          42.39   
  GTI  42.62                 
22  Rebecca Ella Madsen  2006    164          42.44   
  Swim Team Tåstrup  39.94                 
23  Johanna Rasmussen  2006    160          42.80   
  VAT Copenhagen-MK31  48.00                 
24  Sarah Højlund  2006    159          42.84   
  VAT Copenhagen-MK31  52.00                 
25  Lara Ghizzaui  2007    158          42.90   
  Vallensbæk IF Af 1939  43.82                 
26  Sarah Ankjær Pedersen  2006    158          42.93   
  GTI  42.69                 
27  Rebecca Loft Helms  2006    149          43.76   
  Vest-Brøndby  45.22                 
28  Signe C. H. Naaby  2007    144          44.29   
  GTI                   
29  Maja Zastrojevic  2006    141          44.63   
  VAT Copenhagen-MK31  47.00                 
30  Marie Strandquist  2007    139          44.85   
  Albertslund IF  45.25                 
31  Isabella M. Madsen  2007    136          45.14   
  Swim Team Tåstrup  42.87                 
32  Amalie Lykke Madsen  2008    135          45.26   
  GTI                   
33  Malene Dithmar  2006    125          46.44   
  GTI  46.93                 
34  Mikkeline H. Jacobsen  2007    121          46.88   
  Vest-Brøndby  57.19                 
35  Felicia N. Nielsen  2006    119          47.21   
  GTI  51.84                 
36  Emma Haagen  2006    118          47.32   
  Swim Team Tåstrup  46.68                 
37  Louise Popp-Madsen  2007    115          47.67   
  Tune I.F. Svømmeafdeling                   
38  Rebekka Kristensen  2007    115          47.73   
  GTI                   
39  Celina Bruhn Kyhnæb  2006    110          48.47   
  GTI  48.96                 
40  Sandra Bünsov Frederiksen  2007    103          49.46   
  Vest-Brøndby  51.79                 
41  Mathilde Bremer Sørensen  2006    101          49.74   
  GTI                   
42  Naja O. K. Neergaard  2007    98          50.35   
  GTI                   
43  Freja Koppernagel  2008    91          51.60   
  Vest-Brøndby                   
44  Philippa Mitchell  2006    84          53.06   
  Vest-Brøndby  47.35                 
45  Maja Hansen  2006    82          53.43   
  Swim Team Tåstrup  50.62                 
46  Agnes Højsteen  2007    70          56.36   
  Vest-Brøndby  59.70                 
47  Ila Murphy  2007    67          57.15   
  Vest-Brøndby                   
48  Nanna Maria S. Sørensen  2007    63          58.39   
  Vest-Brøndby                   
49  Hannah Bjerg Hagens  2007    46          1:04.49   
  Vest-Brøndby                   
Sabrina Meldgaard Pejø  2006              DSQ  Tyvstart 
  GTI  47.05                 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  02 oktober 2016 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  12:43 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark