2020-08-03   23:45:46
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for GTI Cup

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

Resultat Løb 17 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Løb 17 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider 
 
  Stævne navn  GTI Cup    Udskriftsdato  01 oktober 2016   
  Stævne by  Greve    Udskriftstidspunkt  17:24   
  Arrangør  Startfællesskabet GTI         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  01 oktober 2016         
 
 
Løb 17, 400m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 0-1998 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  100m  200m  300m    Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Óli Mortensen  1996    736  57.85  1:57.33  2:56.93    3:55.03   
  Hovedstadens Svømmeklub  4:00.00                 
                     
Giano Grillo  1998    712  57.41  1:57.56  2:58.28    3:57.61   
  Hovedstadens Svømmeklub  3:53.15                 
                     
Jonathan Müller  1997    577  1:01.68  2:06.51  3:11.21    4:14.91   
  Hovedstadens Svømmeklub  4:10.00                 
                     
William Matras  1998    575  1:02.85  2:05.22  3:13.93    4:15.19   
  Gladsaxe Idræts Forening  4:06.12                 
                     
 
Løb 17, 400m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 1999-2000 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  100m  200m  300m    Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Frederik Rindshøj  1999    627  1:00.85  2:02.58  3:03.63    4:07.86   
  Gladsaxe Idræts Forening  4:08.95                 
                     
Mads Ørsted Nielsen  1999    567  1:00.42  2:04.48  3:10.47    4:16.29   
  Swim Team Tåstrup  4:06.05                 
                     
Daniel Sørensen  1999    537  1:02.01  2:08.71  3:15.47    4:21.07   
  Swim Team Tåstrup  4:22.58                 
                     
Rasmus Langvad  2000    464  1:05.60  2:16.79  3:26.64    4:34.13   
  Glostrup Svømme Klub  4:45.78                 
                     
Jonas Hyllested  1999    458  1:05.56  2:15.97  3:25.37    4:35.17   
  Gladsaxe Idræts Forening  4:20.50                 
                     
Morten Kilhof  2000    319  1:12.49  2:34.69  3:55.04    5:10.54   
  Solrød Svømmeklub  5:23.75                 
                     
 
Løb 17, 400m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2001-2002 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  100m  200m  300m    Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Lucas Bruun Strøbek  2001    568  1:01.61  2:06.79  3:12.67    4:16.16   
  Gentofte Svømme Klub  4:14.92                 
                     
Alexander Rendlev  2001    543  1:00.70  2:06.24  3:13.28    4:20.14   
  Vallensbæk IF Af 1939  4:17.04                 
                     
Carl-Emil Lønborg  2002    531  1:04.19  2:11.37  3:18.50    4:21.99   
  Gentofte Svømme Klub  4:30.35                 
                     
Marcus Munkholm  2001    451  1:05.28  2:16.42  3:27.59    4:36.74   
  Vallensbæk IF Af 1939  4:40.95                 
                     
Mads Enghave  2002    392  1:07.50  2:22.39  3:37.66    4:50.00   
  GTI  4:49.69                 
                     
William Christoffersen  2001    384  1:10.77  2:28.43  3:42.27    4:51.92   
  Gladsaxe Idræts Forening  5:04.84                 
                     
Frederik Pedersen  2002    379  1:10.38  2:27.50  3:42.41    4:53.21   
  Holbæk Svømme Klub  5:08.08                 
                     
Lucas Jensen  2001    368  1:08.89  2:24.10  3:40.74    4:56.11   
  Vest-Brøndby  4:55.07                 
                     
Mads Baltzer  2002    367  1:10.81  2:28.76  3:43.08    4:56.23   
  GTI  5:02.76                 
                     
10  Frederik Helms  2001    363  1:11.37  2:27.87  3:43.45    4:57.54   
  Vest-Brøndby  5:01.95                 
                     
11  Martin Jacobsen  2002    336  1:11.79  2:29.18  3:48.19    5:05.03   
  Vest-Brøndby  5:25.57                 
                     
12  Mikkel Hemmingsen  2002    309  1:14.21  2:33.76  3:54.42    5:13.93   
  Vest-Brøndby  5:32.67                 
                     
13  Karl-Emil Rohr  2001    298  1:16.58  2:37.97  3:58.79    5:17.54   
  Vest-Brøndby  5:23.74                 
                     
Frederik Emil Bækgaard  2002              DNS   
  Vest-Brøndby  6:25.80                 
                     
 
Løb 17, 400m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2003-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  100m  200m  300m    Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Marco Knudsen  2003    342  1:14.86  2:34.54  3:52.09    5:03.49   
  GTI  6:15.22                 
                     
Nickolas Kofoed Thestrup  2003    328  1:14.56  2:34.47  3:52.23    5:07.48   
  GTI  5:45.91                 
                     
Petter Jörud  2003    316  1:12.24  2:32.24  3:52.88    5:11.57   
  Vellinge-Näsets Simklubb  5:13.27                 
                     
Christoffer Skinhøj  2003    313  1:14.07  2:34.91  3:54.65    5:12.29   
  Gentofte Svømme Klub  5:17.08                 
                     
Tobias Davidsen  2003    302  1:15.38  2:35.59  3:56.43    5:16.27   
  Vest-Brøndby  5:13.98                 
                     
Nicolai Schuster Gath  2003    290  1:15.40  2:37.39  4:01.58    5:20.51   
  GTI  5:30.00                 
                     
Nicolai D. B. Hansen  2004    250  1:20.50  2:47.20  4:15.53    5:36.73   
  GTI  5:57.53                 
                     
 
Løb 17, 400m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2005-2016 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  100m  200m  300m    Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Sebastian Rendlev  2005    248  1:20.56  2:47.23  4:14.43    5:37.50   
  Vallensbæk IF Af 1939  5:38.61                 
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  01 oktober 2016 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  17:24 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark