Results for GTI Cup
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Lb 35 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stvne navn | GTI Cup | Udskriftsdato | 02 oktober 2016 | |||
Stvne by | Greve | Udskriftstidspunkt | 15:02 | |||
Arrangr | Startfllesskabet GTI | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stvne dato | 01 oktober 2016 |
Lb 35, 100m Medley Herrer, Finaler rg. 0-1998 |
Plac. | Navn | Fdt | Point | FINA | 50m | Opnet | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Oliver Huban | 1996 | 606 | 27.09 | 59.86 | |||||
Vest-Brndby | 58.87 | |||||||||
2 | Rasmus Hasemann | 1996 | 569 | 28.59 | 1:01.12 | |||||
VAT Copenhagen-MK31 | 59.88 | |||||||||
3 | Jon Riedel Pedersen | 1998 | 538 | 28.26 | 1:02.27 | |||||
VAT Copenhagen-MK31 | 1:01.05 | |||||||||
4 | Riyan Salem | 1998 | 509 | 29.63 | 1:03.42 | |||||
Roskilde Svmning | 1:02.30 | |||||||||
Lb 35, 100m Medley Herrer, Finaler rg. 1999-2000 |
Plac. | Navn | Fdt | Point | FINA | 50m | Opnet | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Mathias Yu Fagerberg | 2000 | 610 | 27.99 | 59.71 | |||||
GTI | 1:00.04 | |||||||||
2 | Frederik Hatting Petersen | 2000 | 553 | 29.30 | 1:01.71 | |||||
Swim Team Tstrup | 1:02.41 | |||||||||
3 | Mads rsted Nielsen | 1999 | 469 | 31.11 | 1:05.19 | |||||
Swim Team Tstrup | 1:04.77 | |||||||||
4 | Anders Engtorp Olesen | 1999 | 462 | 30.59 | 1:05.51 | |||||
Roskilde Svmning | 1:04.74 | |||||||||
5 | Emil Johansen | 1999 | 416 | 32.14 | 1:07.82 | |||||
Roskilde Svmning | 1:06.28 | |||||||||
6 | Patrick S. Hansen | 2000 | 302 | 35.02 | 1:15.43 | |||||
Swim Team Tstrup | ||||||||||
7 | Morten Kilhof | 2000 | 223 | 37.91 | 1:23.46 | |||||
Solrd Svmmeklub | 1:26.30 | |||||||||
- | Andreas Norup | 1999 | DNS | |||||||
VAT Copenhagen-MK31 | 1:09.07 | |||||||||
- | Silas Bech Rindorf | 2000 | DSQ | Neddykket v/50 | ||||||
Swim Team Tstrup | 1:24.80 | |||||||||
Lb 35, 100m Medley Herrer, Finaler rg. 2001-2002 |
Plac. | Navn | Fdt | Point | FINA | 50m | Opnet | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Lucas Bruun Strbek | 2001 | 557 | 29.04 | 1:01.57 | |||||
Gentofte Svmme Klub | 1:02.92 | |||||||||
2 | Carl-Emil Lnborg | 2002 | 518 | 29.69 | 1:03.07 | |||||
Gentofte Svmme Klub | 1:02.89 | |||||||||
3 | Casper Mrkhj Hartington | 2002 | 513 | 31.79 | 1:03.28 | |||||
GTI | 1:03.83 | |||||||||
4 | Asbjrn Floor-Bjden | 2002 | 461 | 30.56 | 1:05.55 | |||||
Swim Team Tstrup | 1:07.07 | |||||||||
5 | David Arneskov | 2002 | 457 | 31.34 | 1:05.75 | |||||
Holbk Svmme Klub | 1:07.21 | |||||||||
6 | Albert Voldum Krog | 2001 | 433 | 31.87 | 1:06.94 | |||||
Vest-Brndby | 1:07.00 | |||||||||
7 | Andreas Thybo Ganzhorn | 2001 | 431 | 30.49 | 1:07.04 | |||||
Vest-Brndby | 1:06.54 | |||||||||
8 | Theodor L Munch-Jensen | 2002 | 404 | 30.48 | 1:08.51 | |||||
Solrd Svmmeklub | 1:10.39 | |||||||||
9 | Marcus Munkholm | 2001 | 383 | 31.50 | 1:09.75 | |||||
Vallensbk IF Af 1939 | 1:11.22 | |||||||||
10 | Lucas Jensen | 2001 | 378 | 32.58 | 1:10.04 | |||||
Vest-Brndby | 1:12.01 | |||||||||
11 | William W. Kofoed | 2001 | 376 | 31.76 | 1:10.15 | |||||
Roskilde Svmning | 1:09.10 | |||||||||
12 | Silas Bjsen | 2002 | 344 | 34.21 | 1:12.28 | |||||
Holbk Svmme Klub | 1:12.82 | |||||||||
13 | Mads Baltzer | 2002 | 340 | 32.53 | 1:12.54 | |||||
GTI | 1:12.68 | |||||||||
14 | Sebastian Bonde | 2002 | 337 | 33.71 | 1:12.76 | |||||
Holbk Svmme Klub | 1:14.43 | |||||||||
15 | Kevin Liang | 2002 | 335 | 33.53 | 1:12.91 | |||||
GTI | 1:13.73 | |||||||||
16 | Mikkel Gummer | 2002 | 333 | 34.43 | 1:13.02 | |||||
GTI | 1:12.68 | |||||||||
17 | Rasmus Hatting Petersen | 2002 | 319 | 34.78 | 1:14.11 | |||||
Swim Team Tstrup | 1:13.76 | |||||||||
18 | Frederik Emil Bkgaard | 2002 | 311 | 35.39 | 1:14.72 | |||||
Vest-Brndby | 1:15.72 | |||||||||
19 | Martin Jacobsen | 2002 | 306 | 35.79 | 1:15.15 | |||||
Vest-Brndby | 1:16.04 | |||||||||
20 | Oliver Skadhauge | 2002 | 303 | 34.49 | 1:15.38 | |||||
Swim Team Tstrup | 1:14.40 | |||||||||
21 | Jacob Ellekr | 2002 | 270 | 36.67 | 1:18.32 | |||||
Holbk Svmme Klub | 1:19.96 | |||||||||
22 | Karl-Emil Rohr | 2001 | 252 | 38.65 | 1:20.10 | |||||
Vest-Brndby | 1:19.78 | |||||||||
23 | Mikkel Brundert Hansen | 2002 | 196 | 42.50 | 1:27.13 | |||||
Swim Team Tstrup | ||||||||||
24 | William Jensen | 2002 | 151 | 43.46 | 1:34.95 | |||||
Swim Team Tstrup | 1:40.23 | |||||||||
- | Christopher H. Brown | 2002 | DSQ | Afslut p mave v/50 | ||||||
Holbk Svmme Klub | 1:13.83 | |||||||||
- | Rasmus Emil Poulsen | 2001 | DSQ | 2 tag u.vand v/50 | ||||||
Swim Team Tstrup | ||||||||||
Lb 35, 100m Medley Herrer, Finaler rg. 2003-2004 |
Plac. | Navn | Fdt | Point | FINA | 50m | Opnet | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Mohammed Ghizzaui | 2003 | 403 | 32.66 | 1:08.53 | |||||
Vallensbk IF Af 1939 | 1:08.61 | |||||||||
2 | Mikkel Hansen | 2003 | 309 | 35.27 | 1:14.87 | |||||
Vallensbk IF Af 1939 | 1:16.44 | |||||||||
3 | Emil Sby | 2004 | 307 | 33.64 | 1:15.02 | |||||
GTI | 1:19.40 | |||||||||
4 | Peter Vinge-Maigaard | 2003 | 289 | 34.73 | 1:16.56 | |||||
Vallensbk IF Af 1939 | 1:18.06 | |||||||||
5 | Alexander Marcus Englev | 2004 | 289 | 36.51 | 1:16.58 | |||||
GTI | 1:18.54 | |||||||||
6 | Oliver Kjrsgaard Mlbak | 2004 | 278 | 35.48 | 1:17.61 | |||||
GTI | 1:19.27 | |||||||||
7 | Karl August B. Balle | 2003 | 268 | 37.63 | 1:18.48 | |||||
Gentofte Svmme Klub | 1:17.82 | |||||||||
8 | Asger Johansen | 2003 | 268 | 37.70 | 1:18.50 | |||||
Glostrup Svmme Klub | 1:22.40 | |||||||||
9 | Esben Brasch Jensen | 2003 | 263 | 37.03 | 1:19.07 | |||||
GTI | 1:21.39 | |||||||||
10 | Tobias Davidsen | 2003 | 260 | 37.32 | 1:19.31 | |||||
Vest-Brndby | 1:22.28 | |||||||||
11 | Nicolai Schuster Gath | 2003 | 246 | 37.28 | 1:20.75 | |||||
GTI | 1:22.60 | |||||||||
12 | Nicklas Plank | 2004 | 237 | 38.33 | 1:21.81 | |||||
GTI | 1:29.57 | |||||||||
13 | Andreas Stampe Dalgaard | 2004 | 234 | 39.17 | 1:22.12 | |||||
Swim Team Tstrup | 1:25.88 | |||||||||
14 | Sebastian Rasmussen | 2003 | 232 | 37.30 | 1:22.33 | |||||
Vallensbk IF Af 1939 | 1:29.13 | |||||||||
15 | Oscar Isberg | 2004 | 216 | 39.13 | 1:24.40 | |||||
GTI | 1:31.48 | |||||||||
16 | Anton Skov Grell | 2004 | 203 | 40.57 | 1:26.12 | |||||
Glostrup Svmme Klub | 1:27.35 | |||||||||
17 | Nicolai D. B. Hansen | 2004 | 201 | 39.19 | 1:26.36 | |||||
GTI | 1:31.28 | |||||||||
18 | Oliver Brixner | 2003 | 199 | 40.67 | 1:26.65 | |||||
Holbk Svmme Klub | 1:32.37 | |||||||||
19 | Villads Brasch Jensen | 2004 | 198 | 40.63 | 1:26.83 | |||||
GTI | 1:34.85 | |||||||||
20 | Samuel Risager | 2003 | 195 | 40.38 | 1:27.31 | |||||
Glostrup Svmme Klub | 1:36.18 | |||||||||
21 | Lauritz Johansen | 2004 | 192 | 39.59 | 1:27.81 | |||||
Glostrup Svmme Klub | 1:26.59 | |||||||||
22 | Alexander Cueto Rasmussen | 2004 | 190 | 40.69 | 1:28.00 | |||||
Swim Team Tstrup | 1:31.61 | |||||||||
23 | Cassius Arbo Christensen | 2003 | 189 | 40.83 | 1:28.27 | |||||
Vest-Brndby | 1:30.62 | |||||||||
24 | Grigory Selivanov | 2004 | 175 | 42.31 | 1:30.53 | |||||
VAT Copenhagen-MK31 | 1:40.00 | |||||||||
25 | William Gerv | 2003 | 157 | 43.77 | 1:33.89 | |||||
Swim Team Tstrup | ||||||||||
26 | Bertram Krak | 2004 | 155 | 43.77 | 1:34.25 | |||||
VAT Copenhagen-MK31 | 1:35.00 | |||||||||
27 | Esben Rasmussen | 2004 | 155 | 45.88 | 1:34.30 | |||||
Vest-Brndby | 1:42.67 | |||||||||
28 | Thorbjrn Bjerrum | 2004 | 145 | 43.83 | 1:36.31 | |||||
Vest-Brndby | 1:43.34 | |||||||||
29 | Rasmus Lindberg Vibe | 2004 | 137 | 46.21 | 1:38.16 | |||||
GTI | ||||||||||
30 | William Mitchell | 2004 | 132 | 45.24 | 1:39.38 | |||||
Vest-Brndby | 1:38.74 | |||||||||
- | Leonard Steen Jensen | 2003 | DSQ | Afslut p mave v/50 | ||||||
Gentofte Svmme Klub | 1:26.05 | |||||||||
Lb 35, 100m Medley Herrer, Finaler rg. 2005-2016 |
Plac. | Navn | Fdt | Point | FINA | 50m | Opnet | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Mads Mrkhj Hartington | 2006 | 198 | 41.44 | 1:26.90 | |||||
GTI | 1:28.75 | |||||||||
2 | Nicholas Simson | 2005 | 185 | 40.11 | 1:28.80 | |||||
VAT Copenhagen-MK31 | 1:32.32 | |||||||||
3 | Magnus Ulrik Larsen | 2005 | 169 | 41.72 | 1:31.58 | |||||
GTI | 1:32.01 | |||||||||
4 | Emil Strandquist | 2005 | 156 | 44.98 | 1:33.96 | |||||
Albertslund IF | 1:37.41 | |||||||||
5 | Daniel Bastholm | 2005 | 149 | 44.27 | 1:35.39 | |||||
GTI | 1:36.61 | |||||||||
6 | Jonathan Skadhauge | 2005 | 147 | 43.30 | 1:35.81 | |||||
Swim Team Tstrup | 1:39.79 | |||||||||
7 | Mathias Olsen | 2005 | 144 | 47.40 | 1:36.48 | |||||
GTI | 1:36.55 | |||||||||
8 | Magnus B. Knudsen | 2005 | 141 | 48.45 | 1:37.11 | |||||
VAT Copenhagen-MK31 | 1:45.00 | |||||||||
9 | Frederik Funder | 2005 | 141 | 46.07 | 1:37.31 | |||||
Glostrup Svmme Klub | 1:37.87 | |||||||||
10 | Peter K. M. Petersen | 2006 | 136 | 47.89 | 1:38.49 | |||||
Swim Team Tstrup | 1:40.26 | |||||||||
11 | Carl Emil Ljungdahl | 2006 | 131 | 45.77 | 1:39.50 | |||||
Vest-Brndby | 1:37.68 | |||||||||
12 | Marius Mains | 2005 | 124 | 47.72 | 1:41.54 | |||||
GTI | 1:46.00 | |||||||||
13 | Magnus Rasmussen | 2006 | 121 | 51.82 | 1:42.37 | |||||
Vest-Brndby | 1:43.02 | |||||||||
14 | Vincent Borup Schrer | 2006 | 120 | 47.02 | 1:42.69 | |||||
GTI | 1:45.33 | |||||||||
15 | Ditlev Queitsch | 2006 | 119 | 48.40 | 1:42.74 | |||||
Vest-Brndby | 1:43.92 | |||||||||
16 | William F. Pilgaard | 2006 | 104 | 51.58 | 1:47.44 | |||||
Swim Team Tstrup | 1:56.19 | |||||||||
17 | Jonas Hayatzaki | 2007 | 104 | 52.82 | 1:47.67 | |||||
Swim Team Tstrup | 2:10.00 | |||||||||
18 | Emil Olsen | 2006 | 102 | 49.10 | 1:48.16 | |||||
Swim Team Tstrup | 2:05.16 | |||||||||
19 | Josef Shukri | 2006 | 101 | 49.89 | 1:48.46 | |||||
Vest-Brndby | 1:51.89 | |||||||||
20 | Simon Hejbroch | 2006 | 94 | 55.55 | 1:51.15 | |||||
Swim Team Tstrup | 2:15.64 | |||||||||
21 | Gustav Bille Grtz | 2006 | 93 | 54.80 | 1:51.55 | |||||
Albertslund IF | 1:59.46 | |||||||||
22 | Rodi Cetinkaya | 2006 | 91 | 52.53 | 1:52.25 | |||||
Vest-Brndby | ||||||||||
23 | Adam Wagner | 2007 | 86 | 54.56 | 1:54.69 | |||||
Vest-Brndby | ||||||||||
24 | Nicolai stergaard Hansen | 2007 | 83 | 54.95 | 1:55.73 | |||||
GTI | ||||||||||
25 | Emil Szipli Pedersen | 2006 | 82 | 55.39 | 1:56.40 | |||||
GTI | 2:18.90 | |||||||||
26 | Oliver Holst Bgeskov | 2006 | 75 | 55.54 | 1:59.91 | |||||
GTI | 2:11.10 | |||||||||
27 | Simon Hasting Toft | 2006 | 71 | 54.66 | 2:02.03 | |||||
GTI | ||||||||||
- | Asger Noah Grnge Hansen | 2006 | DNS | |||||||
GTI | 2:08.23 | |||||||||
- | Cilas Madsen | 2005 | DSQ | Tyvstart | ||||||
GTI | 1:47.60 | |||||||||
- | Erik Rasmussen | 2006 | DSQ | Ryglig. efter 50 m | ||||||
Vest-Brndby | ||||||||||
- | Frederik Luca Lamprecht | 2006 | DSQ | Asynkr. arm ef start | ||||||
GTI | ||||||||||
- | Frederik William Holm | 2007 | DSQ | asynkr. arme v/20 | ||||||
GTI | 2:11.32 | |||||||||
- | Marius Hedvang Segato | 2007 | DSQ | Afslut p mave v/50 | ||||||
GTI | 2:00.41 | |||||||||
- | Mathias H. Baadsgaard | 2006 | DSQ | Bryst i fri | ||||||
GTI | 2:00.59 | |||||||||
- | Mathias W. Rasmussen | 2005 | DSQ | Asynkr. arm v/60 | ||||||
GTI | 1:55.86 | |||||||||
- | Sigurd Chistopher Vickery | 2005 | DSQ | Afslut p mave v/50 | ||||||
Vest-Brndby | 1:51.09 | |||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 02 oktober 2016 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 15:02 |